Naše Tip liga je určena nejen pravidelným čtenářům Olomouckého deníku, ale vůbec všem fandům fotbalu, hráčům i funkcionářům.

V rámci Tip ligy si můžete ověřit, zda vaše znalosti místních fotbalových týmů či zprávy ze zákulisí jsou postaveny na pevném základě.

Pro nejlepší znalce poměrů regionálního fotbalu je v době trvání fotbalových soutěží připraveno mnoho zajímavých cen - po 13 kolech nejlepší tipující získá cenu v hodnotě pěti tisíc korun.

Navíc na konci jarního kola soutěže čeká na nejúspěšnější tipaře Olomouckého a Zlínského kraje cena v hodnotě 15 tisíc korun.

Tip ligy se můžete zúčastnit přímo na webu Olomouckého deník na adrese www.slovacky.denik.cz/tipliga. Tam najdete vždy deset zápasů aktuálního kola Tip ligy (hrané o víkendu daného týdne) a po přihlášení do systému můžete ihned přímo vkládat své tipy.

Uzávěrka internetových tipů pro dané kole je vždy v pátek v 16 hodin.

Pravidla internetové Tip ligy najdete zde

Upozornění! První přihlášení do internetové Tip ligy je však možné provést až po zaslání kupónu, který najdete tento týden ve středečním (19.3.) a pátečním (21.3.) tištěném vydání Olomouckého deníku.

Kromě internetového tipování je možné se samozřejmě zúčastnit Tip ligy i "klasicky" zasláním aktuálního kupónu z Olomouckého deníku.

Kupóny na aktuální kolo budou vycházet pravidleně vždy každé úterý v Olomuckém deníku jakou součást Fotbalovýcvh ozvěn.

Každý kupon zahrnuje deset zápasů, které jsou zařazeny do aktuálního kola Tip ligy. Vždy jde o utkání, která se budou hrát o nastávajícím víkendu.

Vlastní hra je jednoduchá: tipnete si výsledky, vyplníte hrací kupon a zašlete poštou nebo doručíte osobně do redakce Olomouckého deníku, případně ve stanoveném termínu do některého ze sběrných míst.

Tipujete klasicky: volíte 1 jako výhru domácích, 0 na remízu a 2 na výhru hostí.

Jakékoliv dotazy ohledně Tip-ligy směrujte, prosím, na Michala Sladkého michal.sladky@denik.cz