Poukaz na kupon v hodnotě 200 Kč na oběd či večeři v Pizzeria Café MILANO v Uh. Hradišti tak už na něj čeká u nás v redakci Slováckého deníku.

Celkový vítěz Tip ligy se již tradičně může těšit na jízdní trekkingové kolo od firmy M–CYKLON Uh. Hradiště, další v pořadí pak na značkové víno od firmy PAVEL HRUŠKA Boršice u Blatnice.

Liga mistrů

1. místo: SN0029 Rostislav Gregor (Uh. Brod) 2/30. 2. místo: SN0010 Zdeněk Kolář (Boršice) 0/28. 3. místo: SN0036 Petr Krsička (Jalubí) 5/27, SN0040 Petr Čech (St. Město) 2/27, SN0055 Václav Popelka (Strání) 2/27, SN0035 Lukáš Návrat (Boršice) -1/27.

Extraliga

7. místo: SN0027 Alois Hubáček (Částkov) 5/24, SN0003 Pavel Bartoň (Buchlovice) 2/24, SN0019 Marie Brožová (Jarošov) 2/24, SN0023 Roman Dvouletý (Nedakonice) 2/24, SN0047 Miroslav Fusek (St. Město) 2/24, SN0052 Josef Hřib (Šumice) 2/24, SN0015 Jindřich Niniczka (Dolní Němčí) 2/24, SN0026 Jaromír Schön (Mistřice) 2/24, SN0056 František Kocáb (Nedachlebice) -1/24, SN0033 Petr Ševčík (Uh. Brod) -1/24, SN0039 Miroslav Janečka (St. Město) -4/24. 18. místo: SN0009 Josef Kolář (Boršice) 0/22.

První liga

19. místo: SN0025 Miloš Kundera st. (St. Město) 5/21, SN0041 Josef Horký (Nedakonice) 2/21, SN0048 Miroslav Měrka (Jarošov) 2/21, SN0008 Josef Pauřík (Uh. Hradiště) 2/21, SN0020 Josef Tureček (Kněžpole) 2/21, SN0049 Hana Lukašíková (Nedakonice) -4/21. 25. místo: SN0046 Viktor Volčík (Uh. Hradiště) 0/19. 26. místo: SN0037 Miloš Kundera ml. (St. Město) 5/18, SN0044 Evžen Virág (Uh. Hradiště) 5/18, SN0005 Libuše Bartoňová (Buchlovice) 2/18, SN0004 Margit Janečková (Tupesy) 2/18, SN0051 Jan Mrázek (Pašovice) 2/18, SN0012 Miroslav Zapletal (Kudlovice) 2/18, SN0032 Zdeněk Brož (Jarošov) -1/18, SN0030 Jindřich Šašinka (Záhorovice) -1/18, SN0021 David Urban (Nedachlebice) -1/18, SN0028 Radek Hasoň (Uh. Brod) -4/18, SN0001 Vojtěch Maroňák (Uh. Hradiště) -4/18, SN0034 Alena Ševčíková (Uh. Brod) -4/18.

Liga průměrných

38. místo: SN0045 Jaroslav Orálek (Bílovice) -1/15, SN0058 Ladislav Salvet ml. (Bojkovice) -4/15. 40. místo: SN0064 Marcela Daněčková (Uh. Brod) 2/13, SN0007 Martin Ševčík (Uh. Hradiště) 0/13. 42. místo: SN0016 Antonín Krpal (Stříbrnice) 5/12, SN0017 František Rešl (Bílovice) 2/12, SN0002 Milan Hruboš (Kněžpole) -1/12, SN0011 Libor Odstrčil (Uh. Brod) -1/12, SN0057 Ladislav Salvet st. (Bojkovice) -4/12.

Liga nad propadlištěm

47. místo: SN0062 Lukáš Gregor (Uh. Brod) 0/11. 48. místo: SN0059 Veronika Horká (Mařatice) 2/10, SN0014 Štefan Kret (Uh. Ostroh) 2/10, SN0060 Fridolín Křumal (Březolupy) 2/10, SN0050 Jaroslav Zapletal (Tučapy) 0/10. 52. místo: SN0024 Radka Dvouletá (Nedakonice) -1/9, SN0042 Zbyněk Horký (Nedakonice) -1/9, SN0038 Zdeněk Bělovský (Kněžpole) -4/9, SN0022 Ladislav Hladiš (Šumice) -4/9, SN0018 Michal Klein (Dolní Němčí) -4/9, SN0043 Věra Vyorálková (Kněžpole) -4/9, SN0054 Ladislav Šust (Bojkovice) -7/9.

Pralesní liga

59. místo: SN0053 Ladislav Kalina (Uh. Brod) 0/7, SN0013 Vlastimil Pokorák (Ořechov) -4/7, SN0063 Karel Salvet (Pitín) -7/7. 62. místo: SN0031 Roman Kotil (Bánov) 0/5. 63. místo: SN0065 Jan Rybář (Buchlovice) 2/2, SN0066 Michal Rybář (Buchlovice) 2/2. 65. místo: SN0061 Vlastimil Berecka (Březolupy) 2/1. 66. místo: SN0068 Oldřich Blaha (Mistřice) -1/-1. 67. místo: SN0067 Jolana Bělovská (Kněžpole) -4/-4. 68. místo: SN0006 Jaroslav Máčala (Vážany) -7/-6.

Výsledky utkání minulého kola Tip ligy

1. Krč – 1. FC Slovácko (II. liga) 1:1
2. Hluk – Dolní Němčí (krajský přebor) 1:2
3. Prakšice – Šumice (I. A třída sk. B) 0:2
4. Jarošov – Uh. Ostroh (I. B třída sk. C) 1:1
5. Kudlovice – Nedakonice (I. B třída sk. C) 3:1
6. Kostelany – Hluk B (okresní přebor) 8:2
7. Polešovice – Korytná (okresní přebor) 3:0
8. Horní Němčí – Staré Město (okresní soutěž) 2:1
9. Bystřice p. Lop. – Nivnice (okresní soutěž) 1:2
10. Žítková – Komňa (ZT sk. B) 1:1