„Dostal jste trest na šest zápasů a my si za tím stojíme,“ slyšel podle jeho slov útočník Slovácka z úst členů disciplinárky.

Dres Slovácka tak nejlepší kanonýr Gambrinus ligy navlékne až 17. října při utkání na hřišti Bohemians 1905. Duely v Liberci a doma s Baníkem Ostrava bude útrpně sledovat z tribuny.

„Pevně jsem věřil, že mi aspoň jeden zápas odpustí. Jenže mi jenom řekli: ‚Dostal jste trest na šest zápasů, my si za tím stojíme.‘ A bylo vymalováno,“ smutnil Švancara.

Nedávno přitom disciplinární komise ČMFS odpustila dvě utkání teplickému Matulovi.

„Na to jsem to hrát nechtěl, každý z těch případů je jiný. Mně nepomohlo ani to, že jsem přísahal na rodinu, že tam žádný úmysl nebyl. Říkal jsem jim, že už jsem i tak potrestaný až moc, že mi fotbal strašně chybí. Komisi to ale vůbec nezajímalo,“ povzdychl si útočník Slovácka.

Disciplinárka ve čtvrtek odpoledne řešila i případ Brazilce Clebera, který měl vedle kontraktu ve Slovácku údajně podepsat ještě druhou profesionální smlouvu s Baníkem Ostrava. DK nakonec udělila Cleberovi pokutu ve výši 60 tisíc korun, Baník zaplatí polovinu.