HLUK B - POPOVICE 2.1 (1:1)

Popovice z množství rohových kopů nic nevytěžily, ale zásluhou domácího Klabačky, který si dal vlastní gól, šly do vedení. Domácí dokázali vyrovnat Mirošem. Druhý poločas patřil domácím a Popovice hrozily jenom z ojedinělých brejků. Miroš svým druhým gólem z penalty zajistil hlucké rezervě důležité tři body. „Jsem rád, že jsme vyhráli, záchrana ani pro nás nebyla ještě definitivní,“ řekl po zápase trenér domácích Zdeněk Horák. Branky: 25. a 46. Miroš - Vlastní. Rozhodčí: Dostálek. Diváci: 50. Hluk: Janča - Říha, Šafařík, Tinka, Miroš - Loutocký (46. Minařík), Klabačka (35. Šimčík), Jurásek (87. Málek), Horák - Chytil, Dohnal. Trenér: Z. Horák. Popovice: Šesták - Šácha, Tetera (73. Tureček), Smolík, Prajza (66. Bičan) - Omelka, Nováček, Musil (55. Šuránek), Hladný - Dufka, Bureš. Trenér: L. Jegla.

DRSLAVICE - HAVŘICE 0:1 (0:0)

V sousedském derby se překvapivě radovali hosté. Havřičtí po pěti prohrách v řadě konečně zabrali a bodově zůstali v kontaktu s dalšími ohroženými celky. První poločas sice patřil domácím, ale útočníci nenašli recept na výborného gólmana Havřic Tomáše Rachůnka. Hned v úvodu druhé půlky se hlavou trefil Šmotek a pozorně bránící hosté už si své veledůležité tři body ubránili. Branka: 50. Šmotek. Rozhodčí: Hladiš. Diváci: 150. Drslavice: Hroch - Řiha (87. Sehnal), Šrámek, Šobáň, Ševčík- Zapletal, Přecechtěl, Orlovský, Moravanský - Kočica (57. Lux), Bureš. Trenér: T. Stojaspal. Havřice: Rachůnek - Šmotek, Zálešák, Smrtka, Slavíček (85. Dlapa) - T. Rachůnek, J. Rachůnek, Masařík- Krajsa, Beníček. Trenér: A. Jurča.

ZLÁMANEC - SUŠICE 8:3 (2:1)

Už v podzimním duelu těchto soupeřů padlo osm branek. První poločas ještě o brankových hodech na hřišti zachraňujícího se Zlámance nevypovídal. Poprvé se připomněl až po půlhodině hry Šurmánek, který poslal domácí do vedení. Za dalších pět minut přidal svoji druhou branku. Z následného kontru Švejcara snížil. Začátek druhé půlky vyšel parádně domácím, když Hubáček zvýšil na 3:1.Ve druhé pětačtyřicetiminutovce obrana Sušic totálně zkolabovala, a pokračoval tak střelecký koncert Radka Gurmánky, který přidal další čtyři branky. Branky: 27., 33., 49., 70., 78. Gurmánek. 56. a 88. Novák. 46. Hubáček - 35. Švejara, 50. Omachlík, 72. Kaštánek. Rozhodčí: Chaloupka. Diváci: 150. Zlámanec: Melichárek - Šurmánek, Šuranský (82. Křen), Tyl (76. Stašek), R. Novák - D. Novák, Mišurec, Hubáček, Holoubek - Černý, Damborský. Trenér: A. Maquette. Sušice: Dúbrava - Švejčara, Šur, Šlechta, T. Skopal (63. Geitler) - L. Skopal, Omachlík, Kowalczyk (72. Polášek), Kaštánek - Hejda, Hastík. Trenér: L. Huťka.

BÍLOVICE - TUPESY 3:1 (1:1)

Domácí dostal do vedení aktivní Říha sedm minut před odchodem do kabin. Za pět minut nato svěřenci trenéra Travence srovnali z penalty Burešem. Trenéru Bílovic Kerberovi vyšlo parádně střídání. Dvacet minut před koncem přišel na hřiště Jankůj a jeho střela na bránu skončila v síti. V závěru ještě přidal svůj druhý gól a Tupesy se už na vážnější odpor nezmohly. Branky: 71. a 86. Jankůj, 37. Říha - 43. Bureš z penalty. Rozhodčí: Doležal. Bílovice: Grygar - Říha (89. Jarský), Šenk, Zlámal, Vyorálek - Tomeček (69. Jankůj), Pastyřík, Otáhal, Mazáč - Kováč, Achilles. Trenér: M. Kerbr. Tupesy: Hurdes - P. Vávra (76. Březina), Tříska (85. Kostílek), Molek (59. O. Vávra), Matějka - Maňásek, Kubíček, Gejdoš, Chramcov - Bureš, Burda. Trenér: S. Travenec.

MAŘATICE - BŘESTEK 3:2 (1:2)

Domácí mají nejlepší obranu v soutěži a Břestek naopak nejhorší útok. Teoreticky se tedy moc branek v tomto zápase nečekalo, ale všechno bylo jinak. Začátek vyšel lépe hostům. Po nedorozumění v obraně Mařatic si domácí dali vlastní gól. Na dvoubrankový náskok odskočili břestečtí krásnou hlavičkou Čagánka.V závěru poločasu vstřelil za domácí kontaktní gól Šproch. V druhé půlce domácí vyrovnali Kročou, po hrubce brankáře Janečka, kterého přeskočil lehký míč.O tom, že důležité tři body zůstaly doma, rozhodl Rídl ze standardní situace. Branky:42. Šproch, 55.Kroča, 69. Rídl - 39. Čagánek a vlastní. Rozhodčí: Strapina. Diváci: 250. Mařatice: Rössler - Šproch, Zerzáň (73. Halík), Rídl (88. Ižo), Mikuš (46. Tyl) - Kuvačič, Kroča, Knapčík, Jevický - Hráček, Bída. Trenér: V. Chvojka. Břestek: Janečka - Zelinka, Zámečník, Vojtěšek, Martinák - Konečný, Hromada, Čagánek, Duchtík - Bílek, Andrýsek. Trenér: L. Matoušek.

TRAPLICE - OSVĚTIMANY 2:3 (1:1)

Od úvodního hvizdu se hrál tvrdý a důrazný fotbal. Hosté šli do vedení Brhelem, který ač není žádný dlouhán, hlavičkoval přesně. Domácí srovnali z penalty Slavíkem. Pokutový kop se kopal také na druhé straně a zkušený Zdeněk Drobil poslal hosty znovu do vedení. Po hodině hry se trefil Březina a potvrdil export bodů do Osvětiman. Domácí už jenom korigovali v závěru zápasu Blechou. Branky: 27. Slavík, 87. Blecha - 9. Brhel, 56. Drobil, 61. Březina. Rozhodčí: Zpěvák. Diváci. 150. Traplice: Skopal - Štefka, Vranka, Trávníček, Slavík - Obdržálek (65. Zich), Matoušek (55. Vranka), Krist, Kolínský - Kamarád, Čevela (76. Blecha). Trenér: J. Růžička. Osvětimany: Mlčák - Máčal, Machala, Latina, Křemeček - Korvas, Kordula (82. Machala), Drobil, Březina (86. Berka) - Brhel, Polášek. Trenér: L. Křemeček.

POLEŠOVICE - BORŠICE 2:2 (1:1)

V samém úvodu zápasu se nepříjemně zranil hostující Rybníkář, který musel být s podezřením na zlomenou nohu odvezený do nemocnice. Do vedení šli hosté, po střele z přímého kopu se trefil přesně k tyči Bilík. Výstavní střelou Kotka se domácím podařilo srovnat ještě do poločasu. Ze standardní situace znovu úřadoval boršický Bilík, který zvyšuje na 2:1. Domácí srovnali tři minuty před koncem, ve skrumáži se nejlépe zorientoval Černoch, a zachránil tak domácím alespoň remízu. Branky: 38. Kotek. 87. Černoch - 21. a 49. Bilík. Rozhodčí. Katrňák. Diváci: 130. Polešovice: Andrýsek - Tomeček, Svoboda, Kunt, Kotek - Z. Korvas (63. Stupka), S. Korvas (63. Kubičík), Konečný, Z. Janík - M. Janík, Černoch. Trenér: K. Přibyl. Boršice: Hlůšek - Zimčík, Slaník, Rybníkář (1. Ježek), Lukáš - Kusenda (84. Ondra), Jankůj, Hotař, Halík - Bilík, Andrýsek. Trenér: V. Kaštánek.