KORYTNÁ - OSTROŽSKÁ LHOTA 2:9 (0:5)

V Korytné to bylo od začátku vraždění neviňátek. Obhájce trofeje na hřišti jasně dominoval a poslednímu celku okresní soutěže nedal sebemenší šanci. Při devítibrankové kanonádě se hattrickem blýskl Josef Štergenich.

Branky: 54. Matucha, 82. Navláčil 26., 37. a 68. J. Štergenich, 18. a 50., Pešík, 4. Radoch, 24. Jurčeka, 46. P. Štergenich, 51. Kuban.

KUNOVICE - STARÉ MĚSTO 4:1 (3:0)

Do utkání lépe vstoupili domácí, když se v 6. minutě utkání ujali vedení brankou Poláška a začali udávat tempo utkání. Postupně si získávali převahu, do poločasu přidali ještě další dvě branky a stanovili poločasový výsledek na 3:0. Po přestávce se hrál jen průměrný fotbal, domácí přidali ještě čtvrtý gól a o utkání pohárového utkání bylo definitivně rozhodnuto. Hosté už jen v závěru utkání po ojedinělém rohovém kopu snížili na konečný výsledek 4:1.

Branky: 6., 43. a 66. Polášek, 32. Petřek 82. Trávník.

NIVNICE - DRSLAVICE 2:0 (1:0)

Hostům se na podzim v okresním přeboru vůbec nevedlo a za svým pohárovým soupeřem zaostali o 21 bodů. Teď však naznačili, že na jaře mohou kousat. Favorizovaná Nivnice totiž jejich odpor zlomila druhou brankou až deset mint před koncem.

Branky: 18. Lukeš, 80. L. Ligas.

NEDAKONICE B - MISTŘICE 1:0 (0:0)

Vyrovnané utkání už pomalu spělo k penaltovému rozstřelu, jenže dvě minuty před koncem se Bartošíkova tečovaná střela dokutálela za brankovou čáru a domácí mohli slavit.

Branka: 88. Bartošík.