HLUK B - STARÉ MĚSTO 2:5 (1:2)

Domácí sice dokázali smazat dvoubrankové manko, závěrečná půlhodina ale patřila vedoucímu celku tabulky, který třemi zásahy strhl vítězství na svou stranu.

Branky: 37. Janča, 55. Minařík 32. a 73. O. Hastík, 17. Smělík, 66. Kovács, 80. M. Trubačík. Hluk B: Bachan Loutocký (67. Žajdlík), T. Tinka, M. Chytil, Jurásek, Bachánek (75. Štipčák), Miroš, Minařík, Jurčík (69. Z. Tinka), R. Chytil, Janča. Staré Město: Adamík O. Hastík, Doseděl (86. Josiek), P. Vlček (89. R. Hastík), M. Trubačík, Daťko, Svoboda (46. Melichárek), Smělík, Kovács (83. Šopík), Juráň, V. Trubačík.

KOŠÍKY - BUCHLOVICE 1:1 (1:0)

Další zaváhání Buchlovic je zřejmě připravilo o zbytky nadějí na postup. V útočném zápase se každý z celků dokázal prosadit pouze jednou, remíza je spravedlivým obrazem dění na hřišti.

Branky: 35. K. Poháněl 65. Křiva. Košíky: Ondruch K. Poháněl, M. Přílučík, Bémer, M. Ovsík (86. Vojtek), Pól, J. Poháněl, Večeřa, Kaštánek, Fedor (74. Janováč), Šlechta. Buchlovice: Valeš Kořínek, Křiva, Jurča (80. Zábojník), T. Belant, Hostýnek, Tomešek, Šarata, Procházka, L. Belant, Mrkus.

NEZDENICE - ŠUMICE 1:1 (0:0)

V sousedském derby se vše podstatné odehrálo čtvrt hodiny před koncem. Kunovský dostal hosty do vedení, Nezdeničtí ovšem prakticky hned z rozehrávky vyrovnali na konečných 1:1.

Branky: 76. Zyka 75. Kunovský. Nezdenice: Juriga Mikliš, Kandrnál, Uličník, Sviták, Martinec, Holík, Kolínek (76. Adámek), Kociňák, Zýka, Voda. Šumice: Šidlo Jan Žampach, Josef Žampach, V. Žampach (81. Juřeník), Kandrnál, Vykydal (56. Ondřej), Kelíšek (88. Janíček), Šmíd, I. Pilka, Kunovský, Šojdr.

1. FC SLOVÁCKO C - KUDLOVICE 1:1 (0:1)

Hosté zaskočili favorizované domácí na konci první půle vedoucí brankou, Slovácku se povedlo srovnat až osm minut před koncem utkání.

Branky: 82. David 39. Mikulík. Slovácko C: Červinka J. Huráb (55. Salajka), Remeš, Šišák, O. Paška, Bučák, Mikulášek, Heger (60. Žůrek), Zemánek (85. Chmelař), David, Králík. Kudlovice: Tomaštík Mikulík, P. Ježek ml., Hruška (88. Grebeníček), Dujka, Bohun, Straka, Pekárek (73. Štulíř), Koutník, Chmelař, Kraváček.

JAROŠOV - DRSLAVICE A 3:3 (3:1)

Přímý souboj o šestou příčku přinesl pohledný fotbal a šest branek k tomu. Jako první se do listiny střelců zapsal hostující Kňazeje, domácí ale do poločasu třemi brankami vývoj zápasu zcela otočili. Hosté ale nesložili zbraně a v závěru díky dvěma trefám Vystrčila urvali bod.

Branky: 18. Marek Omelka, 36. a 38. Šipka 14. Kňazeje, 84. a 88. Vystrčil. Jarošov: Šurmánek Marek Omelka, M. Jančík (70. Gajarský), Šipka (77. Vaculík), Staroba, Blaha, Martin Omelka, Kolaja, V. Jančík, Bobčík (46. Stojaspal), Kaštánek. Drslavice: M. Hroch Mikulinec (84. Duda), Vystrčil, Vidrman (78. Vacula), Šobáň, I. Machálek, J. Machálek, Kňazeje, V. Hroch, Orlovský, Pijáček (55. Věrný).

TRAPLICE - BÁNOV 4:3 (3:3)

Kdyby hosté zvítězili, mohli Traplice zatáhnout zpět do boje o záchranu. Činil se hlavně Lux, který zaznamenal hattrick, jenže ani to nestačilo. Domácí v první půli dvakrát umazali náskok soupeře a po změně stran čtvrtým gólem rozhodli o svém vítězství.

Branky: 13. Trávníček, 29. Polách, 42. a 76. Kolínský 4., 12. a 36. Lux. Traplice: J. Vávra Kolínský (80. L. Blecha ml.), Trávníček, Švejcar (32. Jan Růžička ml.), Bemer, Gelien, Čevela, Polách, Kotyza (70. Obdržálek), Huťka, Říha. Bánov: Polanský J. Mahdalíček, P. Mahdalíček, Velecký, Mahdalík, Gorčík, Mahdal, Suchánek, Lux, Guryča, Vaňhara.