Okresní soutěž

STARÉ MĚSTO - HUŠTĚNOVICE 4:0 (2:0)

Hastík, Hastík, Hastík 3:0. V 56. minutě bylo utkání rozhodnuto a domácí mohli předčasně slavit další výhru. Staroměstský fotbalista je momentálně snad nejlepším střelcem, který běhá po českých trávnících. Během dvou kol už dal sedm branek a hlavně díky němu Staré Město vládne tabulce okresní soutěže. Hosté se sice snažili o zkorigování výsledku, jenže jim nebylo přáno. V samém závěru si naopak ještě vstřelili vlastní gól.

Branky: 18., 29., 56. z pen. O. Hastík, 90. vlastní. Rozhodčí: Blažek. Diváci: 80. St. Město: Adamík - Daťko, O. Hastík, Šopík, Šobáň, Smělík (70. V. Trubačík), Panáček, Kubík, Doseděl (34. M. Trubačík), P. Vlček (59. Müller), Machala. Huštěnovice: Kulhavý - Hruboš, F. Silný, M. Střítecký, Zlámaník (70. T. Vaverka), Malenovský, Řehůřek (32. J. Silný), Puškáč (80. Kanyza), Petrželka, Černý, Umlauf.

TRAPLICE - STRÁNÍ B 3:1 (3:0)

Domácí vletěli na soupeře jako velká voda a za třiatřicet minut nebylo co řešit. Do branky Strání vyslali své navštívenky Polách, Trávníček a Kamarád a za stavu 3:0 se už utkání pouze dohrávalo. Ve druhé půli se znovu trefili domácí, jenže tentokrát mířili do vlastní sítě, a tak utkání skončilo 3:1.

Branky: 11. Polách, 31. Trávníček, 33. Kamarád 70. vlastní. Rozhodčí: Hanáček. Diváci: 100. Traplice: Vávra - Kolínský (71. Čevela), Trávníček, Slavík, Polách, R. Gelien, Matoušek, J. Gelien, Kamarád (67. Kolařík), Štefka, Kubina. Strání B: Vintr - Adámek, Haloda, Nuzík, Mikláš, Janík, Tomanec, Janiga, L. Popelka (85. Láska), Bušo (58. Houšť), Motola.

BORŠICE U BL. - ČÁSTKOV 1:1 (1:0)

Oba celky v úvodním kole zvítězily a pěkné návštěvě nabídly ofenzivní podívanou. V první půli se do střelecké listiny zapsal pouze domácí Ježek a do kabin tak šli o přestávce spokojeněji Boršičtí. Po změně stran se ale museli bránit tlaku Částkova, kterému nakonec neodolali. Čtyři minuty před koncem se prosadil kanonýr hostů Pindryč a svou třetí brankou v sezoně stanovil konečný výsledek 1:1.

Branky: 38. Ježek - 86. Pindryč. Rozhodčí: Šimoník. Diváci: 150. Boršice u Bl.: Bachan - Gál, Zimčík, Huspenina (78. Kolář), Ondra, Bilík, Nožička, Němeček, Ježek, Halík, Šimek. Částkov: Andrýsek - Jakšík (53. Pavlíček), Žíla, Belant, Rosík, Vašek (93. Veselý), Řezníček, Pindryč, Flekač, Haveta, Hubáček.

BUCHLOVICE - HORNÍ NĚMČÍ 2:5 (1:1)

Buchlovickým sice nebylo možné upřít velkou snahu, jenže střelecké kopačky obuli především hráči soupeře. Katem domácích fotbalistů byl M. Tureček, který síť za gólmanem Dvořákem rozvlnil hned třikrát.

Branky: 40. Marek, 63. Mikula - 38., 58., 72. M. Tureček, 52. a 68. Zimčík. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 80. Buchlovice: Dvořák - Dvořák (54. Gavenda), Marek (54. Jurča), Šarata, Mikula, Křiva, Vojtěšek, Belant, Kořínek, Hlůšek, Tomešek (78. Prášilík). H. Němčí: Rybnikař - Jančařík, Bahula, M. Tureček, Svadbík, Suchý, D. Srnec, Zámečník (60. P. Tureček), Malík (70. Bobčík), Zimčík (78. J. Srnec), Kadlček.

PITÍN - KNĚŽPOLE B 4:2 (3:0)

Domácí fotbalisté po bleskové Burešově vedoucí brance výborně zvládli první poločas, který díky dalším trefám Kozubíka a Vody vyhráli 3:0. Po obrátce sice kněžpolské béčko vyrovnalo hru, výsledek se jim však podařilo jen kosmeticky upravit.

Branky: 1. Bureš, 31. J. Kozubík, 44. Voda, 70. Struhař - 69. Kozelek, 83. z pen. P. Kašný. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 80. Pitín: Škovran - Bureš, Salvet, Trllo, Navrátil (85. Kocurek) - Berčík (75. Janota), Krahula, Voda, Martinec (85. Maňas) - J. Kozubík, Struhař. Kněžpole B: Hančík - Palčík, Pastyřík (83. Křen), J. Brázdil, Kozelek, R. Kašný (88. Haša), Varga, P. Kašný, Flíbor, O. Brázdil, L. Hruboš.

JAROŠOV - DOLNÍ NĚMČÍ B 5:1 (4:0)

Jarošovští v domácím prostředí odčinili vysokou porážku z Částkova a stejným výsledkem zničili béčko Dolního Němčí. Domácím vyšel parádně začátek zápasu, když hned z první akce skóroval Pavel Kováč. Definitivně pak odpor soupeře zlomili mezi 29. a 34. minutou, kdy vstřelili tři branky. Ve druhé půli ještě Pavel Kováč završil svůj hattrick, až pak se dostali ke slovu hosté, za které upravil na konečných 5:1 Světinský.

Branky: 1., 34. a 73. Pavel Kováč, 29. Mikulka, 32. Petr Kováč - 78. Světinský. Rozhodčí: Polášek. Diváci: 80. Jarošov: Vyorálek - Pavel Kováč, Bartoň (50. Kryštof), Kaštánek, P. Mikulka (65. L. Vaculík), Malina, Petr Kováč, Jančík (77. Sedláček), Vyorálek, M. Vaculík, Kolaja. D. Němčí B: J. Kadlček - Salát, Stojaspal, R. Kadlček, Pěrka, Loutocký (89. Bršlica), Chladil, Zimčík (24. Světinský), Hlaváček, Daněk, Ježek.

UHERSKÝ OSTROH - TUPESY 2:3 (1:1)

Ostrožanům se ani po sestupu z okresního přeboru nedaří, prohráli i druhý zápas v nové sezoně. Nad dalším sestoupivším mužstvem z Tupes sice vedli až do závěrečné desetiminutovky 2:1, hosté pak ale dvěma zásahy vývoj zápasu otočili. Rozhodující branku vstřelil až ve třetí minutě nastaveného času Bergauer.

Branky: 45. T. Mrkva, 55. Durna - 24. Šenk, 82. Hruška, 90.+3 Bergauer. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 80. Uh. Ostroh: J. Mrkva - Kovařík, Durna, Knotek (17. Herák), Uřičář, Čápek, Procházka (67. Kusák), Boček, Kunovjánek, Kočiš, T. Mrkva (67. Hoda). Tupesy: Polášek - O. Vávra, Hruška, Mikula, Madzia (67. Šmatelka), Tříska, Bureš, Burda, Šenk, Bergauer, Molek.

1. Staré Město 2 2 0 0 8:1 6
2. Traplice 2 2 0 0 4:1 6
3. Částkov 2 1 1 0 6:2 4
4. Horní Němčí 2 1 1 0 6:3 4
5. Boršice u Bl. 2 1 1 0 3:2 4
6. Strání B 2 1 0 1 8:4 3
7. Pitín 2 1 0 1 4:3 3
8. Jarošov 2 1 0 1 6:6 3