ZT skupina A

BABICE - O. N. VES B 3:1 (1:0)
Utkání prvního s druhým mělo napovědět, kdo se bude radovat z postupu do vyšší soutěže. Hosté začali bojácně, domácí naopak dobře kombinovali a po jedné povedené akci a centru do vápna Soldán otevřel skóre. Do druhé půle nastoupili Novovešťané s odhodláním otočit výsledek, jenže domácí byli rezolutně proti. Nejvíce pak Libor Soldán, jinak trenér novoveského A-týmu. Nejprve potrestal chybu hostujícího předstopera a pár minut na to přesnou ranou k tyči definitivně pohřbil šance hostí, které mohl těšit pouze výstavní čestný úspěch z kopačky Vlastimila Slezáka. Babice se tak na čele tabulky odpoutaly na pět bodů a jsou na nejlepší cestě do okresní soutěže.
Branky: Soldán 3 - V. Slezák. Babice: Hájek - T. Lahola, Litoš, Slavík, Macháček, Morava, Poisel, Smělík, Říha, Forró, Soldán. Střídali: M. Lahola, Maňásek, Věrný. O. N. Ves B: Boček - Silnica, M. Jurásek, Voráč (45. Jirásek), M. Kreisl - Z. Slezák (65. Hábl), V. Slezák, M. Vařecha, D. Jurásek - Pavlas, Polách (80. R. Kreisl).

JANKOVICE - PODOLÍ 1:4 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný jen s tím rozdílem, že hosté vstřelili o jeden gól víc. Domácí se po přestávce chtěli pokusit o zvrat, třetí gól v jejich síti je ale zlomil a Podolí si v poklidu došlo pro tři body.
Branky: Janošek - Michalec 3, Mikulec. Jankovice: R. Brázdil - Zapletal, Stuchlík, Zich, Silný, bartoň (75. Kyseliovas), Janošek, D. Bilíček, Vávra (51. Mach), Šilc, Němec. Podolí: Masaryk - A. Elfmark, Mikulec, Kolácia, Junaštík, Otto, Hezucký (75. Švejcar), Hráček, Tvrdoň, Pavlík, Michalec.

JALUBÍ B - MEDLOVICE 3:4 (2:2)
Jalubská záloha se ujala vedení už ve 4. minutě gólem M. Dobiaše, po čtvrthodině hry navíc přidal druhý gól Novák. Pak ale začal řádit medlovický Kuchař. Nejprve dvěma góly, mezi něž ještě vklínil svůj zásah Ryška, otočil stav na 2:3. Domácí sice opět vyrovnali, jenže v 88. minutě završil hattrick Kuchař, a tak mohli hosté slavit šťastnou výhru.
Branky: M. Dobiáš, Novák, L. Horák - Kuchař 3, Ryška. Jalubí B: V. Najbrt - L. Horák, Kolář, A. Dobiáš, Zapletal, Chvíla, Novák, Hruška, Slavík, Hanáček, M. Dobiáš. Střídali: Martinák, Malík, Bičánek. Medlovice: Černoch - Panáček, Březina, Kolaja, Gottwald, P. Elis, Vrtal, Tichý, Ryška, Kuchař, Machala. Střídali: R. Elis, Martykán.

TUČAPY-ČÁSTKOV 4:2 (4:0)
Domácí nastoupili do utkání s větším odhodláním a celý poločas byli lepším mužstvem. Svou převahu vyjádřili čtyřmi brankami v rozmezí pětadvaceti minut. Po změně stran mohli skóre ještě navýšit, jenže v koncovce zaváhali, takže se hostům podařilo výsledek v závěru zkorigovat na 4:2.
Branky: P. Hrančík 2, Pavel Spišiak, Běhávka - Kubíček, Jakšík. Diváci: 80. Tučapy: Fryšták - Zapletal, R. Hrančík, Zbořil, Malina - P. Hrančík, Pavel Spišiak, Běhávka, Machynka - Kovář, Osoha. Částkov: Schustka - Patka, Bílý, M. Kubíček, Rosík, Flekač, Polášek, Pospíšil, P. Kubíček, Jakšík, Křižka.

UH. OSTROH B - BŘEZOVÁ B 7:1 (3:1)
Hosté rychle odpověděli na vedoucí branku domácího týmu a v polovině prvního poločasu tak byl stav vyrovnaný 1:1. Jenže pak se začalo velké představení Ostrožanů, kteří nasázeli dalších šest branek.
Branky: 14., 25. a 80. Procházka, 38. a 55. P. Vlk, 66. a 85. M. Vlk - 19. Ondřejka. Rozhodčí: Piža. Diváci: 75. Březová B: D. Bruštík - M. Kubiš (65. T. Janků) - Králík, Z. Kubiš, O. Janků - Hostýnek (46. Plášek), Miškář, D. Čaňo, Zetík (81. Ševčík) - Ondřejka, L. Janků.

BÍLOVICE B - TOPOLNÁ 4:0 (1:0)
V první půli byli lepší hosté, kteří si vypracovali dvě velké šance, gólman Konečný ale svůj tým podržel. Domácí pak z jediné střely na branku Blahou otevřeli skóre. Po změně stran už v derby excelovali Bílovičtí, kteří přidali ještě další tři góly.
Branky: 36. a 52. Blaha, 66. z pen. a 72. Mokráš. Bílovice B: Konečný - Štětkář, V. Brázdil, Bartoš, Mokráš, Strapina (46. Knot), Gajdošík, Vařák, A. Dostálek (80. Hlaváček), V. Ondrůšek (75. M. Ondrůšek), Blaha. Topolná: Sklenář - Huňka, Viceník, Ostrožík, Plšek (Blaho) - Stuchlík, Gajdošík, Pavelec (Nádeníček), J. Foltýn - Dohnal (M. Foltýn), P. Foltýn.

TUPESY B - STŘÍBRNICE 2:2 (1:2)
Hosté si v prvním poločase vytvořili jednobrankový náskok, o který ale krátce po přestávce přišli. Další šance už zůstaly nevyužity, takže se soupeři rozešli smírně.
Branky: Šimek, J. Oslzla – Reinberk, Zmrhal. Tupesy B: B. Polášek - Hanáček, Březina, R. Oslzla, Mikula - Vaculík, Pav. Polášek, Bergauer, Hvožďa - Šimek (82. M. Gejdoš), J. Oslzla. Stříbrnice: Valenta - Šustek - T. Buchtík, Kovařík, F. Polášek - O. Buchtík, Pondělek, Zmrhal, Papay - Reinberk, Moulík (62. Juřík).

DOHRÁVKY: Bílovice B - Tučapy 1:0 (4. Vařák), Jankovice - Uh. Ostroh B 2:4 (Janošek, Puk - Konečný 2, Boček, Pištol).

ZT skupina B

STRÁNÍ B - VLČNOV 0:1 (0:1)
Utkání začalo svižně, první velkou šanci měl domácí R. Zderčík, který ovšem svůj nájezd na brankaře neproměnil. Po čtvrthodině hry z přímého kopu krásnou střelou překvapil domácího gólmana Bartoše Martin Matějíček a poslal hosty do vedení. Po zbytek prvního poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, ani jedno z mužstev si však další šanci nevytvořilo. Po změně stran domácí začali náporem, ale bez gólového efektu. Největší šanci na vyrovnání měl deset minut před koncem utkání J. Mikláš, jeho hlavičku ale zastavilo břevno.
Branka: 15. Matějíček. Strání B: Bartoš - Janík, Grebík (45. O. Popelka), Bruštík, Houšť, Haloda, Motola, Janovský (40. Málek), L. Popelka, Mikláš, R. Zderčík. Vlčnov: Janča - Kašpařík, Slovák, Petr Zemek I., Křapa, Koníček, Petr Zemek II., Podškubka, Chmelina, Matějíček, K. Tomala. Střídali: J. Tomala, Kašpařík.

KOMŇA - ST. HROZENKOV 6:1 (2:1)
Začátek byl vyrovnaný, domácí šli sice trefami Glajcha a Prchlíka do dvoubrankového vedení, hosté ale do poločasu Luptákem snížili na rozdíl jediného gólu. Po přestávce ale vzali utkání do svých rukou domácí a čtyřmi přesnými zásahy svého soupeře rozstříleli. Kanonádu načal v 52. minutě Navrátil, chvíli na to se nádhernou technickou střelou do šibenice prezentoval Machara, který byl při chuti a hlavou přidal ještě jeden gól. V závěru po dlouhém autu střídajícího Chovance uzavřel na konečných 6:1 Prchlík.
Branky: Prchlík 2, Machara 2, Glajch, Navrátil - Lupták. Diváci: 100. Komňa: J. Urbánek – Staník, Králík, Jankůj (80. Chovanec), P. Urbánek – Navrátil, Glajch, Palkovič, Machara (70. Vaverka) – Kříž (90. Šupák), Prchlík. St. Hrozenkov: Bětík - Lupták, Husařík, Vaculík, Šebeň, Hodulík, Orság, Kročil, Breznický, Blaho, Lebánek.

ŽÍTKOVÁ - RUDICE 0:3 (0:2)
Utkání se hrálo v obráceném pořadí. Hosté šli do vedení již ve 2. minutě, když střela Czoky ze 40 metrů překvapila sluncem oslněného gólmana Žítkové. Rozhození domácí se sice tlačili do útoku, ale jejich kombinace končila před šestnáctkou, kde narážela na dobře zformovaný obranný blok Rudic. Přesto se po ojedinělé chybě v defenzivě hostů dostal k míči před úplně prázdnou bránou Bulejko, kterému však radost z gólu překazil výborným vypíchnutím míče rudický obránce. Hosté zvýšili své vedení v poslední minutě prvního poločasu, když se po standardní situaci trefil hlavou Gavenda. Druhý poločas se nesl opět ve znamení neplodné územní převahy Žítkové, kterou soupeř ještě potrestal třetím gólem, když se po dlouhém autu do šestnáctky zapsal do střelecké listiny Rubík.
Branky: Czoka, Gavenda, Rubík. Žítková: Šedivý – Repa, Lukáš (81. Mojžíšek), Mahdal (46. M. Horváth), Hodulík – V. Bulejko, R. Hargaš, T. Horváth, M. Bulejko – Guga, Čekan. Rudice: Bažela - Kratěna, Csoka, P. Gavenda, Kubáň, V. Houba, Rubík (65. Huška), Procházka (85. Lysák), Jahoda, Vyoral, Lux.

BORŠICE U BL. B - PODOLÍ B 2:7 (2:0)
Kdo viděl první poločas, na Podolí by zřejmě nevsadil ani zlámanou grešli. Domácí dobře kombinovali a vytvořili si spoustu gólových příležitostí, z nichž ale využili pouze dvě, když se v rychlém sledu trefili Dufka s Šuránkem. Po změně stran ale začalo úřadovat Podolí. V 58. a 60. minutě zařídili vyrovnání J. Kryštof s Kadlčíkem a od tohoto momentu se odehrávala exhibice hostí, kteří domácí celek doslova rozstříleli.
Branky: 13. Dufka, 16. Šuránek - 58., 64., 83. a 90. J. Kryštof, 74. a 80. M. Kryštof, 60. Kadlčík. Boršice u Bl. B: P. Žufánek - M. Žufánek, L. Bartoš (81. Vaněk), P. Zemčík, Doležal (67. Pomykal), Motyčka, Dufka, Růžička (67. Gál), Šuránek,Galuška, M. Tureček. Podolí B: Mikel - Rathouzský, Haluza, M. Kryštof, Rosík, Snopek, Potomák, J. Kryštof, Kadlčík, Stauber, S. Podškubka. Střídali: M. Podškubka, Kabát.

PŘEČKOVICE - ZÁHOROVICE 2:6 (2:3)
Domácí si během úvodní dvacetiminutovky vytvořili několik šancí, jenže bez gólového efektu. Pak začala pořádná přestřelka, ve které ale byli o jeden zásah úspěšnější hosté. Po změně stran domácí místo obratu hrubými chybami nabídli soupeři další šance a Záhorovičtí jimi nepohrdli.
Branky: 34. Valíček, 42. Nevěřil - 26. a 57. Šabršula, 40. a 60. Hamšík, 35. Přerovský, 70. Roman Michalčík. Přečkovice: Ambroz - Holík, Dolina, Pešek, Vyhnálek - Havelka, Vaňhara, Nevěřil, Sviták - Dostál (62. Kočí), Valíček. Záhorovice: Pohan – Dvořák, Machala, Přerovský, Šašinka - Jál, Polanský, Ondrůšek, Richard Michalčík - Hamšík, Šabršula. Střídal: Roman Michalčík.

KRHOV - SUCHÁ LOZ 0:3 (0:1)
Sucholozští splnili v Krhově roli favorita a na druhém místě tabulky si drží čtyřbodový odstup od svých pronásledovatelů.
Branky: Mahdal 2, Pobiušek.