Hráči jsou po výhře na hřišti prvoligové Zbrojovky nažhavení k dalšímu úspěchu a nic jiného jako postup neberou.

„K úplné spokojenosti musíme bezpodmínečně zvládnout i tento zápas a teprve potom si v klidu užijeme ligovou přestávku," dobře ví Milan Kerbr.

Fotbalisté z Uherského Hradiště se budou muset na jihu Moravy obejít bez svého trenéra Svatopluka Habance, který za vykázání na tribunu v zápase proti Bohemians nesmí dva zápasy na lavičku. Stejně jako v Brně bude hlavním koučem modrobílých Habancův asistent Jiří Dekař, který nechtěl o nějakém zařazení hráčů širšího kádru ani slyšet.

„Nikoho z hráčů nebudeme šetřit. Po poháru je reprezentační přestávka a další ligové kolo je ještě daleko. V Břeclavi nás zajímá jedině vítězství. Nastoupíme v nejsilnější možné sestavě," prohlásil Dekař.

Pro tým Slovácka středeční utkání znamená úvod pohárových klání. Domácí fotbalisté MSK Břeclav vstoupili do pohárového ročníku jasnou výhrou na půdě divizního Hodonína (5:1).

Duel Břeclavi se Slováckem se odehraje od 17 hodin na stadionu MSK Břeclav v Lesní ulici. Na vítěze zápasu čekají ve třetím kole druholigové Pardubice. Další kolo je na programu ve středu 25. září. ⋌(std)