„Manželka pochází z Jablonce a čekáme přírůstek do rodiny, takže jsem rád, že se oba kluby dohodly. Na Slovácko budu vzpomínat určitě jen v dobrém. Nakoukl jsem zde do profesionálního fotbalu a po návratu ze slovenské Senice jsem zde prožil tři povedené, a to nejen fotbalově, roky," poznamenal k přestupu Jaroslav Diviš, který odehrál v dresu Slovácka 85 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal osmnáct branek.

Třicetiletý fotbalista patřil k hlavním ofenzivním zbraním Slovácka, v minulém ročníku byl s devíti trefami dokonce jeho nejlepším střelcem. V probíhající sezoně nastoupil ke všem šestnácti zápasům a vstřelil tři góly.

„O Jardu projevil jablonecký klub zájem již v průběhu podzimu, nyní se oba kluby na úrovni majitelů dohodly na podmínkách přestupu. Děkujeme Jardovi za odvedenou práci ve Slovácku a přejeme mu hodně štěstí v novém působišti," uvedl ředitel Slovácka Petr Pojezný, který se svým týmem pracuje na posílení kádru. „Řešíme nyní stávající tým, chceme co nejdříve představit hráče, kteří budou znamenat posílení mužstva," dodal nový šéf klubu.

Rodák z Hustopečí prošel ve Slovácku všemi mládežnickými kategoriemi, 28. května 2007 si odbyl svou premiéru v nejvyšší soutěži, když nastoupil na šest minut na Střelnici proti Jablonci. Pak hrál divizi za Hlavici a druhou ligu za Vítkovice, následně zamířil do Liberce, ze kterého přešel do slovenské Senice. V roce 2014 se pak vrátil na Slovácko. Celkem má Jaroslav Diviš na svém kontě v české lize 96 startů, ve kterých vstřelil 18 branek a zapsal do statistik také 12 přihrávek na góly.

V Jablonci si od něj slibují posílení pravé strany ofenzivy. „Je to především rychlostní typ hráče. Má čich na góly a umí je střílet i připravovat," řekl o první posile jabloneckého týmu hlavní trenér mužstva Zdeněk Klucký. V Jablonci nad Nisou podepsal záložník smlouvu na tři roky do 31. 12. 2019.

Jaroslav Diviš

Narozen: 9. 7. 1986
Výška: 182 cm
Váha: 72 kg
Počet zápasů v české lize: 96
Branky v české lize: 18