Právě fotbalisté posledně jmenovaného celku se postarali o největší překvapení čtvrtfinálových bojů, když na jejich štítě zůstal silný Vlčnov.

STARÉ MĚSTO - 1. FC SLOVÁCKO C 2:4 (1:3)

Suverén okresní soutěže na přední tým okresního přeboru nevyzrál. Domácí se sice gólem kanonýra Hastíka ujali vedení, Slovácko ale bleskově srovnalo krok a dvěma slepenými góly krátce před přestávkou otočilo vývoj zápasu ve svůj prospěch. Staroměšťané sice ihned po příchodu ze šaten snížili na rozdíl jediné branky, vyrovnání jim však nebylo přáno a pět minut před koncem inkasovali definitivní K. O.

Branky: O. Hastík, Svoboda David 2, Salajka, Bučák.

NEDAKONICE B - BUCHLOVICE 3:2 (1:1)

Na rychlé vedení domácích dokázaly Buchlovice odpovědět dvěma přesnými zásahy a na začátku druhé půle vedly 2:1. V závěru se ale projevila větší zkušenost domácích hráčů, kteří dokázali výsledek otočit. Branky: Hyrák, Klečka, Beránek Michálek, Belant.

BŘEZOVÁ  -ŠUMICE 0:1 (0:0)

Duel se hrál na umělé trávě v Kunovicích a účastník základní třídy soupeře, který hraje o dvě soutěže výš, pořádně potrápil. Březovští potvrdili své kvality a Šumickým dlouho vzdorovali. Favorit zlomil zápas na svou stranu až pět minut před koncem utkání.

Branka: Kelíšek.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B - VLČNOV 2:1 (1:1)

Domácí měli být obětním beránkem na oltáři tažení Vlčnova za ziskem okresního poháru. Jenže už první půle naznačila, že všechno může být jinak. Bojovně hrající Novovešťané soupeře zaskočili a Kusák je poslal do vedení. Tři minuty před koncem první půle ovšem Bída vyrovnal a zdálo se, že favorit nabere dech. Jenže žádná exhibice hostí se po přestávce nekonala. Naopak. Po rohovém kopu z levé strany se do míče opřel domácí kapitán Vlastimil Slezák a jeho přízemní střela zapadla přesně k pravé tyči 2:1. Na tento gól už Hlahůlek a spol. nenašli odpověď, a z postupu do semifinále se tak překvapivě radovali domácí.

Branky: Kusák, Slezák Bída.