V dějišti dnešní obnovené premiéry Česko-slovenského superpoháru se ofenzivní fotbalista Jakub Mareš představí na stejném stadionu v dresu Slovanu Bratislava. „Je to pro mě příjemný zážitek hrát první mistrovské utkání za Slovan zrovna na Slovácku. V regionu žije půlka mé rodiny a pochází odtud moje manželka,“ přiznal pro webové stránky bratislavského klubu 30letý útočník.

Do kabiny bratislavského klubu zapadl Mareš podle spoluhráčů výborně a v přípravě se podělil o své bohaté poznatky o Zlínu. „Vede je velký trenér Bohumil Páník, který umí poskládat kvalitní sestavu, takže nás nečeká nic jednoduchého. Ovšem my jsme Slovan a musíme vyhrát,“ směje se Mareš. „Za případný gól budu velmi rád,“ doplnil útočník Slovanu.

Speciální náboj bude mít dnešní duel pro obránce Slovanu Františka Kubíka, který v šatně soupeře má kamaráda. „Roberta Matejova. Ale nic mu nedám zadarmo,“ směje se řízný bek celku z Bratislavy. „Pro nás to bude první ostrý zápas. Těším se na konfrontaci s vítězem Českého poháru a uděláme maximum, abychom přivezli další trofej,“ slíbil Kubík. (jpn)