NIVNICE – VLČNOV 4:0 (2:0)

Nivnice opět potvrdila, že větší kandidát na postup se letos v okresním přeboru bude hledat jen těžko. Domácí si už v prvním poločase díky trefám Bodi a Libora Ligase vytvořili dvoubrankový náskok, a když Petr Lukeš hned po nástupu do druhé půle přidal třetí gól, bylo rozhodnuto. Čtyři stovky fanoušků nakonec tleskali výhře 4:0, kterou deset minut před koncem zpečetil svou druhou brankou v utkání Boďa.
Branky: 25. a 81. Boďa, 30. L. Ligas, 46. Lukeš. Rozhodčí: Chramcov. Diváci: 400. Nivnice: Koktavý – P. Ligas, Velecký, Michalec, Máčalík (85. Trtek), L. Ligas, Bachůrek, Karlík (76. R. Straňák), Bortel, Boďa, Lukeš (81. L. Straňák). Vlčnov: Hlaváček – Bartošek, Zumr, Pavel Kašpařík, Kameník, Šupka (67. P. Koníček), Mikulinec (76. Podškubka), Mikulec, J. Koníček, Konečný, Zlínský.

MAŘATICE – DRSLAVICE 3:2 (2:0)

Přestože se od začátku utkání střídaly šance na obou stranách, do černého dlouho mířili pouze domácí, kteří v 56. minutě vedli už 3:0. Chvíli nato ovšem Mikulinec snížil a po trefě kanonýra Orlovského hosté dokonce sahali po bodu. Domácí si však výhru nenechali vzít.
Branky: 10. a 56. Kroča, 40. Vaněk – 60. Mikulinec, 83. Orlovský. Rozhodčí: Šimoník. Diváci: 150. Mařatice: Matoušek – Janků (12. Kubíček), Tyl, Šenk, Lžičář (46. Kovács), Kroča (70. Kuchař), Knapčík, Zedek, Vyorálek, Vaněk, Prekop. Drslavice: M. Hroch – Vacula, I. Machálek, Vidrman (68. Sehnal), Věrný (71. Šrámek), Šobáň, Přecechtěl, Orlovský, Mikulinec, Mikulec (81. Ševčík), J. Machálek.

NEZDENICE – OSTR. LHOTA 2:3 (2:2)

Zajímavé utkání přineslo útočnou podívanou a pět branek k tomu. Hosté v prvním poločase dvakrát vedli, Nezdeničtí ale pokaždé vyrovnali. Po změně stran už se trefil pouze hostující Radoch a tři body tak putovaly do Ostrožské Lhoty
Branky: 29. Lux, 43. Šašinka – 4. Halač, 38. Jurčeka, 71. Radoch. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 70. Nezdenice: Malaska – Mikliš, Skočovský, Valter, Šašinka, Sviták (61. Gabrhel), Suchý, Lux (75. Jančařík), Kolínek, Kociňák, Kandrnál. Ostrožská Lhota: Šicha – Doležal, F. Zbořil, P. Štergenich, Radoch, Kotačka, Jurčeka, Halaš, Bachan, E. Pešík, Kuban.

UHERSKÝ OSTROH – HLUK B 2:1 (0:0)

Duelu sousedů v tabulce dlouho chybělo to hlavní – góly. Skóre se poprvé měnilo až v 72. minutě, k nelibosti domácích fanoušků se trefil hlucký Tomáš Horák. Závěr ovšem parádně vyšel Ostrohu. Čápek nejprve vyrovnal a vzápětí strhl vítěztsví na stranu domácích žolík Antonín Knotek, který byl na hřišti teprve čtyři minuty.
Branky: 80. Čápek, 84. Knotek – 72. T. Horák. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 90. Uherský Ostroh: J. Mrkva – T. Mrkva (60. Lopata), Procházka (80. Knotek), Čápek, M. Vlk, Raštica (90. Kovařík), Kunovjánek, Herák, Durna, Kovařík, Kočiš. Hluk B: Kovařík – Z. Horák, Straka (74. Loutocký), Miroš, Klabačka, Janča, R. Chytil, Straka (80. M. Chytil) Žajdlík, Tinka, T. Horák.

BŘESTEK – KOSTELANY NAD MORAVOU 3:5 (1:0)

Kostelanští se po třech porážkách v minulém kole probudili, když osmi brankami zničili Mařatice. A při střelecké chuti byli i na Břestku. Domácí sice díky zásahům Slavíka dvakrát vedli, hosté ovšem především díky hattricku Panáčka otočili zápas ve svůj propěch
Branky: 20. a 55. Slavík, 75. Čagánek – 48., 63. a 80. Panáček, 62. Josef Mojžíš, 71. Julius Mojžíš. Rozhodčí: Mlček. Diváci: 80. Břestek: Koryčánek – Lahola, Zelinka, Zámečník, Stuchlík (74. Rýdl), Durmiševič (84. Mrva), Slavík, Dvořáček, Čagánek, Hotař, Martinák. Kostelany nad Moravou: J. Vávra – P. Šťastný, Horký, Ventrča, V. Vávra, Šimík, Panáček (83. R. Dvouletý), Julius Mojžíš., Josef Mojžíš, Marek, Gabriel (60. J. Dvouletý).

KOŠÍKY – TRAPLICE 5:1 (0:1)

Domácí v prvním poločase neobuli střelecké kopačky, jak se dávají góly se museli přiučit u traplického Pekárka. Dívali se ale velmi dobře a po změně stran to ukázali, když pěti zásahy duel dokonale otočili.
Branky: 46. a 61. Hastík, 68. a 89. M. Přílučík, 82. Večeřa – 24. Pekárek. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 250. Košíky: Ondruch – M. Přílučík, Večeřa, Urbanec, K. Poháněl, Mihal (26. J. Poháněl), Hastík (71. Janováč), Fedor, Bémer, Uherka, Surovec (59. L. Přílučík). Traplice: Vávra J. – Kamarád, Vojtěch Trávníček, Slavík, Kolínský, Polách (78. Kubina), Pekárek (64. Blecha), Merta (29. Košař), Matoušek, Václav Trávníček, Kotyza.

HORNÍ NĚMČÍ – POLEŠOVICE 2:3 (1:1)

V úvodních čtyřech zápasech Polešovice neokusily, jak chutná vítězství, v Horním Němčí si to vynahradily, když si zaslouženě odvezly všechny body.
Branky: 26. Uhříček, 90. M. Tureček – 25. Lubojacký, 54. Z. Janík, 58. R. Korvas. Rozhodčí: Čikl. Diváci: 160. Horní Němčí: Rybnikář – M. Tureček, Bahula, Uhříček, Velecký, Svadbík, Srnec, Kadlček, Fibicher (61. Zámečník), Cmol (62. Bobčík), Fábry. Polešovice: Andrýsek – T. Březina, Tringela (85. Pavela), Lubojacký, M. Janík, Dvouletý, Černoch, P. Březina (80. Kotek), Běhávka (31. R. Korvas), Kordula, Z. Janík.