Slovácku se nevyvedl vstup do utkání a po dvaceti minutách prohrávalo 1:0, do poločasu však stačilo srovnat krok a dobrým výkonem ve druhém poločase si Soukupovi hoši zajistili vítězství 3:2. Hrdinou zápasu byl se dvěma vstřelenými brankami a výtečným výkonem Libor Došek, který tak nejlepším možným způsobem načal čtvrtou stovku svých prvoligových startů. Slovácko předvedlo kolektivní bojovný výkon, skvěle obrátilo zápas ve svůj prospěch a diváci si tentokrát utkání perfektně užili.

DIVÁCI: Před utkáním panovaly jisté obavy, zda stadion výrazně neprořídne po výsledkových nezdarech týmu, ale slušně zaplněné tribuny s počtem 4 876 diváků daly jasnou pozitivní odpověď. Nicméně snad se během jara dočkáme ještě mnohem početnějších návštěv. Hosty přijelo podpořit kolem 70 fanoušků.

ULTRAS: Na naší straně tradiční vybavení vlajkami, ať už pověšenými na síti, nebo uchopenými v rukou kotelníků v případě obouruček a dvou velkých mávaček. Hosté si na úvod utkání připravili choreo v podobě plachty s nápisem „UŽ?“ a na začátku druhého poločasu se jim podařilo zadýmit celý stadion. Na svůj vrub si však také připisují házení petard do míst, kde se rozcvičovali náhradníci.

SUPPORT: Výborně! Sice jsme k pořádnému životu v kotli potřebovali tři góly, ale to nic nemění na tom, že support byl tentokrát nadprůměrný a byly poměrně často momenty, kdy to byla úplná paráda, zejména při zpívání „Dneská bude jazdá…“ Po třetí brance se strhla obrovská euforie, která dala zavzpomínat na velké zážitky z minulých let, jakým bylo např. pohárové utkání se Slavií před třemi lety. Support byl pod výborným vedením dvojice Mira Kuba vytrvalý, dynamický, samozřejmě se objevily i slabší chvíle, ale to pozitivní tentokrát jasně převažovalo. Vše dokreslila super děkovačka s hráči. Hlasy hostů se k nám dostaly jen výjimečně, ale od oka to vypadalo, že se snažili o vytrvalou podporu, a to i pro ně za nepříznivého stavu.

POD ČAROU: Jak již bylo zmíněno, postihla nás včera vlna euforie, při které to v kotli parádně žilo a já jen doufám, že to spoustu lidí nakazilo, jak je to všechno hned jiné, když atmosféra má perfektní úroveň. Člověk si takto ze stadionu odnáší příjemné pocity a hezké zážitky. Jen tak dále! Příště bude zas velká jazdá!

Zdroj: www.fanaticos.cz

Související článek: Jubilant Došek vyřídil klokany, Slovácko poprvé na jaře vyhrálo