V MSFL vám nyní patří desátá příčka. Jak zatím hodnotíte průběh sezony a jaké jsou cíle pro jarní část?

Soutěž jsme na podzim začali velice dobře, když jsme odehráli šňůru deseti utkání bez porážky, což bych byl rád, kdyby se nám podařilo i teď na jaře. Na úvod podzimní části jsme měli hned těžkého soupeře Frýdek-Místek či nás čekalo utkání se Zlínem. Bylo důležité, že jsme tato utkání neprohráli, a postupně začali s přibývajícím počtem remíz i vyhrávat. Bohužel pak přišla prohra s poslední Kroměříží, která nás rozhodila natolik, že jsme závěr soutěže nezvládli dle našich představ.

S jakými změnami v kádru jde juniorka do jarních bojů?

Jedinou staronovou tváří je akorát navrátilec Lukáš Nečas, který se vrací z působení v Řecku. Spíš můžu počítat s odchodem klíčových hráčů podzimu Honzy Lukáše, Pepy Čtvrtníčka a Ondry Franty, kteří dostávají víceprostoru v áčku.

Utkání za juniorku hraje spousta kluků, kteří postupně dostávají šanci prosadit se do A-týmu. Jak velké je propojení obou kádrů, jak moc jsou využíváni hráči, kteří jsou členy juniorky, ale vídáme je při utkáních na lavičce A-týmu? Lukáš, Trávník, Jeleček a další…

Spolupráce mezi A-týmem a juniorkou probíhá na velice dobré úrovni, protože hráči, kteří nedostávají tolik prostoru v áčku, jdou automaticky hrát za juniorku. Tak to bude určitě pokračovat i nadále. Cílem je, aby všichni hráči širšího kádru měli určité herní zatížení.

Kdy a kde můžou fanoušci navštívit první domácí utkání juniorky v jarní části sezony?

Začínáme tuto neděli utkáním proti juniorce Zlína, které se odehraje od 10.15 na kunovické Bělince. Potřebujeme pro klid nutně uhrát tři body, protože tabulka je opravdu hodně vyrovnaná, a 21 bodů, které máme, nezaručují v žádném případě klid do jarních bojů. Kluci budou muset být na tohle utkání plně koncentrováni, protože poslední výsledky Zlína, jak je sleduji, jsou hodně kvalitní. Na úvod nás čeká opravdu těžký a nebezpečný soupeř.