A o něj v posledním kole proběhl velký boj. Velká radost nakonec vypukla v Havřicích, které tak do I. B doprovodí vítězné Šumice. Rozhodlo o tom závěrečné víkendové kolo okresního přeboru OFS Uherské Hradiště, ve kterém do té doby „stříbrný“ Uherský Ostroh uhrál jen bod a klesl na třetí příčku. Naopak k již jistým sestupujícím celkům Sušic a rezervě Dolního Němčí přibylo Jalubí, které doma i přes poločasové vedení na závěr uhrálo jen remízu. A to bylo málo…

KNĚŽPOLE – SUŠICE 4:1 (4:0)

Hráčům domácích výborně vyšla první půle utkání. V sedmnácté minutě umístil míč do brány Maršálek a Kněžpole šlo do vedení. O chvíli později zvyšoval na rozdíl dvou gólů Hančík. Tlak domácího celku přinesl do konce první půle čtyřbrankové vedení po trefě Uherka a druhého zásahu Hančíka v závěru první části zápasu. Po změně stran si Kněžpole už jen udrželo vítězství a další body nepřidalo. V 62. minutě vstřelil čestnou branku hostí Hejda.

Branky: 17. Maršálek, 24. Hančík, 38. Uherek, 45. Hančík – 62. Hejda. Rozhodčí: Vlčnovský – Večeřa, Bartoň, 73 diváků.

BÁNOV – ŠUMICE 1:3 (1:1)

Hráči Bánova vstoupili do utkání aktivně. Hned v 6. minutě zakončil Čaňo a domácí se radovali z rychlého vedení. Odpověď hostů přišla záhy, když se prosadil Pančocha. V půli zápasu byl stav nerozhodný a v dalším poločase začal zápas od znovu. Čtyři minuty po začátku druhé části utkání se hosté ujali vedení zásluhou Floreše. Na vítězné dvoubrankové vedení zvýšil čtvrt hodiny před koncem zápasu Pilka.

Branky: 6. Čaňo – 13. Pančocha, 49. Floreš, 69. Pilka. Rozhodčí: Jílková – Vlk, Svoboda, 109 diváků.

HLUK B – BÍLOVICE 3:0 (2:0)

Na branky jednoznačné utkání viděli diváci v Hluku. Domácí se první branky dočkali v 15. minutě po zakončení Straky. Další gól domácích si připsal Sabo v závěru poločasu. Po změně stran se půl hodiny před koncem prosadil znovu Sabo, který se trefil podruhé. Zbytek zápasu už žádnou gólovou oslavu nepřinesl.

Branky: 15. Straka, 42., 62. Sabo. Rozhodčí: Vlašič – Mahdal, Jahoda, 30 diváků.

TOPOLNÁ- SLAVKOV 1:1 (1:0)

Svědky vyrovnaného utkání byli diváci v Topolné. Už po deseti minutách hry umístil míč do brány domácí Foltýn. Do konce prvního poločasu se už žádný z týmů gólově neprosadil. Slavkovský Halík se dostal v 57. minutě k míči a svým zakončením srovnal na 1:1. Tento stav zápasu nakonec vydržel a soupeři si tak připsali stejný počet bodů do tabulky.

Branky: 10. Foltýn – 57. Halík. Rozhodčí: Bednář – Martykán, Fridrich, 139 diváků.

JALUBÍ- UH. OSTROH 2:2 (2:0)

První půli utkání ovládli dvoubrankovým vedením domácí. Nejprve se ve 12. minutě prosadil Botek. Čtvrt hodiny před koncem poločasu přidal zásah Jalubí Trefilík. Po změně stran se stejného brankového přídělu dočkali hosté. V 59. minutě nařídil rozhodčí Martykán penaltu pro tým hostů. Durna překonal brankaře Jalubí a snížil na rozdíl jednoho gólu. Čtvrt hodiny po něm se prosadil Šálek a hosté utkání vyrovnali. Do závěrečného hvizdu sudího už žádný z týmů branku nepřidal.

Branky: 12. Botek, 31. Trefilík – 59. Durna (pen.), 73. Šálek. Rozhodčí: Martykán – Bartoň, Fridrich, 120 diváků.

D. NĚMČÍ B – HAVŘICE 0:1 (0:0)

Na branky střídmé utkání mohli vidět diváci v klání mezi rezervou Dolního Němčí a Havřicemi. V první půli se gólově neprosadil žádný z týmů, a o vítězi tak rozhodl až druhý poločas zápasu. V 69. minutě se ze vstřelené branky radoval Klusák, který tímto zásahem nakonec i rozhodl o vítězství pro hostující tým.

Branka: 69. Klusák. Rozhodčí: Bednář – Zámečník, 30 diváků.

BŘEZOVÁ – JAROŠOV 2:4 (1:0)

Do utkání bohatého na góly lépe vstoupili domácí. Po půl hodině hry se prosadil Fruhauf a Březová šla do vedení. Jednobrankové vedení domácích vydrželo až do konce poločasu. Až v 62. minutě vyrovnal stav utkání Kováč. V posledních třiceti minutách zápasu viděli diváci celkem čtyři gólové zásahy. Za hosty zvyšoval Jančík. O deset minut později odpověděl svou druhou trefou v utkání Fruhauf a stav byl opět vyrovnaný. V posledních deseti minutách zápasu zakončili Příplata a Kamočai oba po jedné brance a strhli vítězství na stranu hostujícího Jarošova.

Branky: 33., 78. Fruhauf – 62. Kováč, 66. Jančík, 80. Příplata, 90. Kamočai. Rozhodčí: Korolovych – Šupák, 50 diváků.

1. Šumice 26 21 1 4 101:34 64

2. Havřice 26 16 3 7 92:54 51
3. Uh. Ostroh 26 14 8 4 87:50 50
4. Bílovice 26 14 4 8 59:53 46
5. Březová 26 12 6 8 64:57 42
6. Kněžpole 26 11 5 10 65:59 38
7. Slavkov 26 8 10 8 40:41 34
8. Bánov 26 9 7 10 40:54 34