BÁNOV – KNĚŽPOLE 4:0 (1:0)

Po celý zápas byl k vidění svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Branky však stříleli jenom domácí. Jako první skóroval aktivně hrající Horňák. Po hrubé chybě obrany se ocitl sám před brankářem a nebyl pro něj problém zakončit. Ve druhém poločase potěšil domácí fanoušky pěknou střelou ze dvaceti metrů Velecký. Stejný hráč zvyšoval po samostatné akci na 3:0. Tečku za zápasem obstaral Helebrand, který ve skrumáži na malém vápně zakončil elegantně patičkou.

Branky: 20. Horňák, 66., 82. Velecký, 90. Helebrand. Rozhodčí: Tureček, 105 diváků. Bánov: Mahdal Dominik – Mandík Michal (Mahdalíček Petr), Mahdal Lukáš, Bortel Lukáš, Horňák Pavel (Machalík Dominik), Velecký Radim, Helebrand Martin, Guryča Rostislav, Polanský Tomáš, Mahdalíček Jiří (Bulejko Pavel), Franc Lukáš. Trenér: Kopeček Karel. Kněžpole: Vyorálek Josef – Palčík Radim, Šopík Robert, Maršálek Adam, Brázdil Ondřej, Kašný Petr (Zubalík Jiří), Flíbor David, Blaha Karel (Hanáček Marek), Večeřa Milan, Grebeníček Pavel, Remeš Václav. Trenér: Palčík Radim.

Ctižádostivý Gajdorus týmu zpíval a góly jej vede k postupu

BÍLOVICE – PRAKŠICE 0:0

Od úvodu utkání byli aktivnější hosté, vytvořili si v prvním poločasu několik slibných šancí. Ale domácí na poslední chvilku vždycky hasili nebezpečí v čele s výborným Vrzalem v brance. První půle skončila bez branek, zato ve druhé se domácí publikum nestačilo divit, hra se přelévala ze strany na stranu. Hosté polevili, toho využili Bílovští a bylo to opět zásluhou hostujícího Kadlčka v brance, že stav utkání se neměnil. Domácí zahodili několik tutovek, ta největší skončila po Dujkově střele na tyčce. Zápas skončil zaslouženou remízou.

Rozhodčí: Králíček Pavel – Šmejkal Filip, 120 diváků.

HLUK B – O. N. VES 1:4 (0:3)

Domácí povzbuzeni výsledkem z derby s Vlčnovem doufali opět v dobrý výsledek. Hluk začal velmi laxně, což se mu nevyplatilo, protože už v 11. minutě využil Píštěk váhavosti brankáře Bachana a vsítil první branku hostů. Ve 31. minutě Zálešák po kopu z rohu volejem dal druhou branku hostů, ale s domácími to vůbec nepohnulo. Ve 40. minutě vystřelil z 30 metrů Kreisl a míč skončil v síti k překvapení všech domácích hráčů. Do druhého poločasu nastoupil Athang a posléze Botek a domácí se více tlačili k bráně hostů. Když v 65. minutě Botek trefil růžek hostující branky, tak se zdálo, že domácí ožijí. To se však nestalo a naopak po nedorozumění v obraně dal Szabo v 75. minutě čtvrtou branku hostů a tím definitivně rozhodl o zápase.

Branky: 65. Botek – 11. Píštěk, 31. Zálešák, 40. Kreisl, 75. Szabo. Rozhodčí: Bednář Roman – Fridrich Denis, Vandírek Lukáš, 40 diváků. Hluk: Bachan, Vozár, Machala J, Dekret, Loutocký (Athang), Straka ( Bachánek), Kuřina, Blaško (Botek), Otrusiník (Machala M.), Zalubil O., Sabo. O. N. Ves: Boček, Ťok Kosík, Kreisl Marek, Szabo, Zálešák, Jurásek David, Píštěk, Husek, Lorenc, Voráč. Střídali: Kreisl Rostislav, Pěnčík.

Fotbalistky Slovácka mrzí jen ztráta se Slavií

SLAVKOV – TOPOLNÁ 1:2 (1:2)

O vítězi mezi Slavkovem a Topolnou se rozhodlo již v prvním poločase. Aktivněji začali hosté a ujali se vedení 2:0, kdy se nejprve v 16. minutě prosadil Foltýn a ve 29. Lapčík. Na rozdíl jedné branky snižoval v závěru první půle domácí Peter. Po změně stran nevyužil žádný z týmů své šance a druhý poločas se obešel bez gólu. Topolné k bodovému zisku nakonec stačily dvě branky z první půlhodiny hry.

Branky: 41. Peter – 16. Foltýn, 29. Lapčík. Rozhodčí: Martykán Štěpán – Bartoň Michael, 105 diváků.

UH. OSTROH – NEZDENICE 8:1 (4:0)

Gólové hody zažili diváci v Uherském Ostrohu. První branku zaznamenal domácí Nováček ve 20. minutě utkání. Svými dvěma zásahy ho následoval Gajdorus. Mezi střelce domácích se jedinou trefou zapsal Jurečka, který se nemýlil pár minut před koncem poločasu. Na rozdíl tří branek snížil v 52. minutě Struhař z Nezdenic. Zbytek zápasu patřil Nováčkovi s Gajdorusem, kteří přidali další čtyři góly. Nováček bral hattrick, Gajdorus zaznamenal čtyři zásahy, z toho dva hlavou.

Branky: 20., 80., 82. Nováček, 36., 40., 55., 65. Gajdorus, 41. Jurčeka – 52. Struhař. Rozhodčí: Polášek, 111 diváků.

I. B třída: Březnice - Slavičín B
I. B třída: Šumice dohnaly manko, ale poprvé ztratily bod

VLČNOV – JAROŠOV 4:2 (0:2)

Velký obrat předvedl Vlčnov, který s Jarošovem na domácím hřišti v poločase prohrával už 0:2. Hosté začali aktivněji a už v 10. minutě se z branky radoval Kováč. Druhým gólem hostů byla trefa Příplaty na konci poločasu. Vlčnovský úspěch se odehrál v rozmezí pouhých tří minut, když v 55. minutě zasáhl bránu Machala a o několik chvil později rozhodl zápas dvěma góly Fibichr. V 70. minutě pečetil obrat svou trefou Tománek.

Branky: 55. Machala, 56., 58. Fibichr, 70. Tománek – 10. Kováč, 40. Příplata. Rozhodčí: Korolovych, 50 diváků.

BŘEZOVÁ – POLEŠOVICE 2:6 (2:3)

Domácí začali výborně, když se v 9. minutě prosadil Janků. Odpověď hostů přišla záhy po střele Vaculíka. Vedení bral opět domácí celek po Čaňově zakončení. Vaculík byl proti a umístil do sítě svou druhou branku. Poločasovou přestřelku ukončil gólem na 2:3 Kala. Po změně stran se pod góly podepsali už jen hosté. Nejprve se prosadil Černoch a pak dvěma trefami pečetil výrazný výkon hostů Kubiš.

Branky: 9. Janků, 21. Čaňo – 19., 25. Vaculík, 29. Kala, 59. Černoch, 68., 86. Kubiš. Rozhodčí: Bednář Roman – Vandírek Lukáš, 131 diváků.

I. A třída: Vidče zaskočilo lídra z Nevšové

1. Uh. Ostroh 6 5 1 0 25:11 16
2. Topolná 5 4 0 1 13:6 12
3. O. N. Ves 5 3 1 1 17:11 10
4. Polešovice 5 3 0 2 13:11 9
5. Bánov 5 3 0 2 13:14 9
6. Kněžpole 6 2 1 3 11:13 7
7. Prakšice 6 2 1 3 9:15 7