BŘEZOVÁ – JANKOVICE 1:1 (1:1)

Vedoucí tým tabulky měl od začátku utkání o něco více ze hry. Hosté byli fotbalovější, ale proti důraznému soupeři se složitě prosazovali. V 11. minutě ale prokličkoval přes soupeře Šustr a přesnou střelou poslal lídra soutěže do vedení. Jankovice mohly své vedení do přestávky několikrát navýšit, ale další vyložené šance neproměnily. Březová tak nebezpečná nebyla, přesto po půlhodině hry srovnala. Trefil se kanonýr Pomajbík. Jankovice byly i ve druhé půli častěji u míče. Hosté lépe kombinovali, několikrát zahrozili, ale v zakončení nebyli přesní. Rozhodnout mohl v závěru Šustr. Jeho rána ale skončila pouze na tyči.
Branky: 26. David Pomajbík – 11. Václav Šustr. Rozhodčí: Králíček. Diváci: 120.

SLAVKOV – STRÁNÍ B 1:2 (0:1)

Druhý Slavkov nezvládl derby se Stráním a před třemi stovkami diváků těsně prohrál. Domácí začali utkání lépe, ale úvodní nápor nepřetavili ve vedoucí gól. Hosté s přibývajícími minutami vyrovnali hru a z první vážnější šance udeřili. Parádně se trefil Motola. Slavkovští po inkasované brance ještě přidali na obrátkách a šturmovali za vyrovnáním. Béčko Strání několikrát podržel brankář Mimochodek, kterému dvakrát pomohla tyč. Domácí se zaslouženého vyrovnání dočkali až ve 44. minutě, kdy centr Zimčíka skončil v síti. Rezrva divizního celku se ale zvedla a v úvodu druhé půle podruhé udeřila. Vedení hostům vrátil Miklovič. Zkušený slovenský fotbalista se prosadil po rohovém kopu. Slavkov se ve zbytku utkání snažil o vyrovnání, na remízu však nedosáhl. O body domácí připravila hlavně mizerná koncovka.
Branky: 44. Petr Zimčík - 17. Jakub Motola, 50. Peter Miklovič. Rozhodčí: Štulíř. Červená karta: 90. Josef Halík (Slavkov). Diváci: 301.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – VLČNOV 5:1 (1:0)

Ostrožská Nová Ves i v posledním letošním duelu uhájila domácí podzimní neporazitelnost. Vlčnov soupeři vzdoroval pouze v prvním poločase. Skóre otevřel ve 25. minutě Doruška, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Po přestávce začal úřadovat Martin Zálešák, jenž se blýskl čistým hattrickem za pouhých pětadvacet minut. Poprvé domácí útočník skóroval ve 47. minutě, pak se trefil v 58. minutě a svůj výkon korunoval čtvrt hodiny před koncem. Hostům se podařilo snížit po chybě soupeře v 82. minutě, kdy se trefil Hradílek. Vlčnov po celé utkání spoléhal na dlouhé nakopávané balony na svého nejlepšího střelce Gregora. Toho si domácí obrana pohlídala a k ničemu ho nepustila. Triumf Ostrožské Nové Vsi korunoval v 88. minutě střelou z vápna do šibenice Radek Zálešák. „Jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát a že jsme protáhli domácí neporazitelnost i v podzimní části,“ uvedl domácí kapitán Radek Zálešák.
Branky: 47., 58. a 76. Martin Zálešák, 25. Jan Doruška, 88. Radek Zálešák - 82. Adam Hradílek. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 50.

OSTROŽSKÁ LHOTA – NEZDENICE 0:3 (0:1)

Oslabená Ostrožská Lhota šla do zápasu znovu s útočníkem Erikem Pešíkem v brance. Domácí kanonýr inkasoval gól v 11. minutě, kdy nedosáhl na balon po dorážce Kolínka. Ostrožské Lhotě to nešlo. Nervózním domácím se nedařilo, v závěru první půle byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Patrik Štergenich Hosté dlouhou přesilovku využili. Na 2:0 z dorážky ve skrumáži zvýšil důsledný Hasoň, zaslouženou výhru Nezdenic završil Pavlis. Ostrožská Lhota se i v deseti snažila, místy soupeře přehrávala, ale v zakončení a finální fázi se opět trápila.
Branky: 11. Martin Kolínek, 58. Tomáš Hasoň, 80. Michael Pavlis. Rozhodčí: Mahdal. Červená karta: 43. Patrik Štergenich (Ostrožská Lhota) Diváci: 150.

BÍLOVICE – POLEŠOVICE 5:1 (1:1)

Závěrečný letošní duel dopadl mnohem lépe pro Bílovice, které proti Polešovicím braly jasnou výhru i důležité body. Domácím pomohla k vedoucí brance standardní situace. Po centru do šestnáctky se hlavou trefil nepokrytý Kučík. Polešovice však přispěchaly s rychlou odpovědí. Na 1:1 téměř okamžitě srovnal parádní střelou Dujka. Jinak toho v prvním poločase mnoho k vidění nebylo. Bílovice se o přestávce zklidnily a druhou půli odehrály mnohem lépe. V 53. minutě vrátil domácímu mužstvu vedení Bajaja. Pak se trefil Kučík a bylo to 3:1. Závěr jednoznačně patřil Bílovicím. Nejprve pokutový kop bezpečně proměnil Semela a následně se prosadil také Matějík. Hosté se na výraznější odpor nezmohli.
Branky: 24. a 65. Ondřej Kučík, 53. Karel Bajaja, 75. Erik Semela z penalty, 84. Jakub Matějík - 25. Jan Dujka. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 98.

BÁNOV – TOPOLNÁ 2:2 (1:1)

Vyrovnaný souboj tabulkových sousedů skončil spravedlivou plichtou. Začátek utkání patřil domácímu celku, který herní převahu vyjádřil vedoucím gólem, který zaznamenal Mušuta. Topolná se ovšem rychle zvedla a hlavou po rohu Zelinkou výsledek srovnala. Zbytek první půle se odehrál hlavně mezi šestnáctkami. Žádný z týmů neměl výrazně navrch, byl to spíše boj uprostřed hřiště s řadou nepřesností. Bánov ve druhém poločase zahrozil povedeno ranou Mušuty, ale gólman Polášek spoluhráče podržel. Topolná poctivě bránila a vyrážela do brejků. V 82. minutě hosté udeřili. Haša dalekonosnou ranou přiblížil Topolnou třem bodům. Hosté však těsný náskok neudrželi. V dramatickém závěru hlavou srovnal Velecký.
Branky: 18. Marián Mušuta, 90. Radim Velecký - 20. Daniel Zelinka, 82. Petr Haša. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 120.

HORNÍ NĚMČÍ – JAROŠOV 0:5 (0:4)

Horní Němčí nezvládlo závěrečný duel s Jarošovem a po kruté porážce zůstalo v tabulce poslední. Hostům parádně vyšla první půle. Jarošov poprvé udeřil v 7. minutě, kdy se po průniku prosadil Stojaspal. Na 2:0 hlavou zvyšoval Martin Jančík, kterému povedeným centrem asistoval bratr Vojtěch. Po půlhodině už Jarošov vedl o tři branky, když se podruhé v utkání prosadil Stojaspal. V závěru úvodní části využil zmatků v domácí defenzivě Jurča, který pohodlně zvýšil na 4:0. Horní Němčí po přestávce hru vyrovnalo a začalo soupeře rovněž zlobit. Větší šance však měli hosté. Stojaspal ve vyložené pozici mířil vedle, podobně dopadli i další hráči Jarošova. Výhru hostů v závěru pečetil Omelka.
Branky: 7. a 30. Marek Stojaspal, 22. Martin Jančík, 41. Tomáš Jurča, 85. Marek Omelka. Rozhodčí: Večeřa. Diváci: 170.

1. Jankovice 13 9 3 1 30:11 30
2. Slavkov 13 8 3 2 39:15 27
3. Strání B 13 7 2 4 26:16 23
4. O. N. Ves 13 6 4 3 31:18 22
5. Březová 13 6 4 3 20:24 22
6. Jarošov 13 5 3 5 29:20 18
7. Nezdenice 13 5 3 5 30:23 18
8. Topolná 13 5 3 5 22:24 18