OP: divočinu v Bánově ovládl Jarošov, Bílovice zvítězily ve Slavkově

Fotbalisté Uherského Ostrohu, kteří letos opanovali okresní přebor i pohár, protáhli sérii bez porážky. Předcházející domácí zaváhání se Slavkovem napravili na hřišti Březové, kde zvítězili 3:1.

6.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

BŘEZOVÁ – UHERSKÝ OSTROH 1:3 (1:1)

První poločas byl vyrovnaný. Favorizovaní hosté sice měli herně mírně navrch, ale do vyložených šancí se až tolik nedostávali. Až ve 23. minutě se střelecky prosadil Čápek, který dopravil balon do sítě pohotově po rohu. Březová ovšem přispěchala s rychlou odpovědí. Na 1:1 vyrovnal kanonýr Pomajbík. Hosté si ještě před přestávkou mohli vzít vedení zpět, ale bomba Šálka skončila na břevnu. Druhá půle byla z hostující strany svižnější, lídrovi soutěže pomohla trefa Pavlase, který udeřil v 55. minutě. Ostrožané mohli těsný náskok několikrát navýšit, ale v zakončení se soužili. Definitivní klid jim dal až v samotném závěru Gajdorus, jenž se hlavou trefil po rohu.
Branky: 30. David Pomajbík - 23. Josef Čápek, 55. Zbyněk Pavlas, 89. Tomáš Gajdorus. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 130.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – PRAKŠICE 2:2 (0:2)

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi pouze remizovali s Prakšicemi. Domácí nakonec byli za bod rádi, protože po prvním poločase prohrávali o dvě branky. Hostům skvěle vyšel úvod střetnutí, když se hned v 7. minutě prosadil Vráždil. Prakšicím vedoucí gól pomohl, zaskočený soupeř se naopak trápil. Druhý úder domácí inkasovali po půlhodině hry, kdy se prosadil Hlavín. „V první minutě jsme měli šanci, bohužel jsme nedali gól. Od té doby nás Prakšice v první půlce přehrávaly. Nedokázali jsme si pořádně přihrát,“ uvedl domácí útočník Radek Zálešák. Fotbalistům Ostrožské Nové Vsi pomohla až poločasová přestávka a důrazná domluva kouče Voráče. Čtvrtý tým tabulky se ve druhém poločase zvedl a začal protivníka přehrávat. Důležitou kontaktní branku zaznamenal v 65. minutě Ťok. Vzápětí mohl srovnat Radek Zálešák, ale pokutový kop neproměnil. Vyrovnání zařídil až kapitán Jurásek, který se trefil z trestného kopu. I když se domácí v závěru snažili, obrat nedotáhli. Prakšice už remízu nepustily. „Ve druhé půli jsme soupeře přehráli, bohužel jsme neproměnili penaltu ani další šance, co jsme měli v závěru zápasu. Bod bereme, ale to škoda. Výhra by nám pomohla poskočit o jednu příčku nahoru,“ říká Radek Zálešák.
Branky: 65. Jaroslav Ťok, 79. Josef Jurásek - 7. Tomáš Vráždil, 36. Roman Hlavín. Rozhodčí: Rochovanský. Diváci: 96.

VLČNOV – POLEŠOVICE 2:0 (1:0)

Vlčnov si v páteční předehrávce 24. kola vyšlápl na druhé Polešovice. Slabá návštěva viděla oboustranně průměrný fotbal. První půle byla vyrovnaná, příležitosti měly oba mančafty. Domácí Kašpařík střílel vedle, hostující Černoch zase pálil nad. Čekání na gól utnul až domácí Kašpařík, který v závěru první půle poslal Vlčnov do vedení. Domácí hráči těsný náskok hájili i po změně stran. Polešovice se sice snažily o vyrovnání, ale v zakončení nebyly přesné ani důsledné. Navíc hosté neměli ani štěstí. Vlčnov všechny nepříjemné chvíle ustál a v závěru střetnutí podruhé udeřil. Triumf domácích pečetil Dušana Machala.
Branky: 43. Petr Kašpařík, 82. Dušan Machala. Rozhodčí: Martykán. Diváci: 55.

BÁNOV – JAROŠOV 5:6 (4:4)

Neuvěřitelná divočina byla k vidění v Bánově, kam přijel Jarošov. Domácí tým sice v 17. minutě vedl už 2:0, ale ještě do přestávky o náskok přišel a nakonec v přestřelce padl 5:6. Hvězdou utkání byl hostující útočník Lukáš Kamočai, který hattrickem zajistil Jarošovu tři body. Domácím naopak nepomohly ani tři trefy Martina Solára.
Slovenský útočník skóroval hned z první akce zápasu a Bánov rychle vedl. V 17. minutě se trefil Franc a domácí vedli už 2:0. Pak ale přišly chvíle probuzených hostů, kteří v rozmezí pouhých devíti minut nastříleli soupeři čtyři góly. Přestřelka ovšem pokračovala i za stavu 2:4. Bánov vrátil do hry Solár, na poločasových 4:4 srovnal Mahdal. Po přestávce se začínalo od začátku. Střelci se sice na půlhodiny zklidnili, ale závěr byl znovu divoký. Kamočai nejprve strhl vedení na stranu Jarošova, následně završil hattrick. Hotovo však ještě nebylo. Solár si rovněž připsal hattrick, body ale domácím utekly.
Branky: 1., 34. a 89. Martin Solár, 17. Lukáš Franc, 43. Lukáš Mahdal - 28., 82. a 85. Lukáš Kamočai, 19. Pavel Kováč, 22. Martin Jančík, 26. Marek Omelka. Rozhodčí: Krpal. Diváci: 180.

SLAVKOV – BÍLOVICE 0:1 (0:1)

Pátý Slavkov doma překvapivě klopýtl s předposledními Bílovicemi, které zvítězily po dlouhých dvou měsících a díky nedělnímu triumfu oživily šanci na záchranu. Jediný gól průměrného zápasu vstřelil v 31. minutě Adam Žůrek. Slavkovští, jejichž výkon zůstal daleko za očekáváním, se ve zbytku utkání snažili o vyrovnání, branku ale ani přes několik slibných příležitostí nedali.
Branka: 31. Adam Žůrek. Rozhodčí: Fury. Diváci: 100.

KNĚŽPOLE – TOPOLNÁ 0:1 (0:1)

Hráči Kněžpole nedokázali před vlastním publikem potvrdit předcházející triumf z Polešovic, když Topolné doma nedali gól a padli 0:1. Tři body hostům vystřelil Mráz, který skóroval v závěru prvního poločasu. Jinak k žádné další vyložené příležitosti k vidění v první půli nebyli. Kněžpole párkrát zahrozilo, všechny situace s pomocí obrany vyřešil gólman Mikel. Spolehlivý brankář spoluhráče podržel i ve druhé půli. Topolná aktivní hrou hubený náskok udržela. Domácím k vyrovnáním nepomohlo zvýšené úsilí ani další slušné šance.
Branka: 41. Daniel Mráz. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 138.

HLUB B – NEZDENICE 2:4 (1:1)

Poslední béčko Hluku podlehlo Nezdenicím. Rezervě Spartaku nestačily k bodům ani dvě trefy Vozára, který se poprvé trefil ve 36. minutě. V té chvíli už ale hosté gólem Martina Kolínka vedli. Další branky padly až po změně stran. Hned po přestávce udeřil Marek Kolínek a Nezdenice znovu vedly. Větší klid dala hostům až trefa Bartoše. Fotbalisté Hluku sice utkání zásluhou zmiňovaného Vozára alespoň na chvíli zdramatizovaly, ale poslední slovo měl Marek Kolínek, který podtrhl triumf hostů.
Branky: 36. a 76. Petr Vozár - 49. a 82. Marek Kolínek, 23. Martin Kolínek, 69. Šimon Bartoš. Rozhodčí: Martykán. Diváci: 75.

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník/stavební dělník. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ZK - odborné práce na stavbách ve Zlínském a Jihomoravském kraji, odolnost proti stresu, dobrý zdravotní stav, odpovědnost, spolehlivost, dodržování termínů, zkušenosti s běžnými stavebními postupy (zdění, zateplování, obklady, dlažby, sádrokartony, omítky, atd.) výhodou, ŘP sk. B výhodou, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce. Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě na adrese společnosti.. Pracoviště: Stavby vanto, s.r.o., Panská, č.p. 25, 686 04 Kunovice. Informace: Ondřej Pavka, +420 572 549 553. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 000 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě POMOCNÝ PRACOVNÍK/CE VE VÝROBĚ PEČIVA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zpracování těsta, pomocné práce, úklid. Prac. doba: 16:00 - 01:00 hod - odvoz zajištěn. Levnější pečivo. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ!. Pracoviště: Radek pavelka - pekařství, 687 54 Bánov u Uherského Brodu. Informace: Radek Pavelka, +420 603 218 205. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači potravinářského zboží. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce u obslužnému pultu, doplňování chlazeného sortimentu, stravenky.. Pracoviště: Enfin cz a.s.-pracoviště uh, Protzkarova, č.p. 33, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Dvořáková, . Gastronomie - Pomocná síla do kuchyně 12 200 Kč Do naší firemní restaurace ve společnosti Autopal Hluk hledáme vhodného zaměstnance. Náplní práce je mytí nádobí a výpomoc kuchařkám. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte paní Ostrezi na telefonu:

Pětatřicetiletý Petr Vlachovský se stal hlavním trenérem fotbalistů prvoligového Slovácka.

Chci vyladit detaily. Věci, které fungují, říká Vlachovský

Michal Kordula.

Kordula i Levý skončili. Slovácko proti Teplicím povede Vlachovský

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Novoveští kanoisté se rozloučili se sezonou jedenácti medailemi

Ziskem jedenácti medailí se rozloučili s letošní sezonou závodníci oddílu kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves. „Hranický maraton, který byl posledním závodem sezony i Velkomoravské ligy provázelo fantastické počasí. Vzpomínky na někdejší trenérku Olgu Petrovskou se zúčastnilo třicítku našich závodníků,“ poznamenal novoveský trenér Vít Pjajčík.