SLAVKOV – HLUK B 2:1 (2:0)

Domácím vyšel nástup a v úvodu utkání dali gól přímo z rohu. Vytvořili si mírnou převahu a v závěru poločasu proměnili pokutový kop. Gólové šance měli i hosté, které ale nevyužili, a tak poločas skončil 2:0. Ve druhém poločase si vytvořili převahu hosté a snížili na 1:2. Pak se hra vyrovnala a v závěru utkání mohli zvýšit domácí, ale nastřelili jen břevno.

Branky: 2., 40. Reňák (pen.) – 56. Sabo, Rozhodčí: Martykán Štěpán – Fridrich Denis, Sípek Martin, 41 diváků. Slavkov: Pochylý – Zimčík, Stojaspal, Salát, Reňák, Peter, Končitík (75. Zámečník), Jankůj, Halík M. (46. Švardala), Halík J., Habarta. Hluk B: Bachan – Vozár, Straka, Sabo, Polách, Nguntual Tum Thang (77. Vagai), Machala, Loutocký, Kuřina, Dekrét, Zalubil.

JAROŠOV – POLEŠOVICE 1:3 (1:2)

Po půl hodině hry se diváci v Jarošově dočkali branky. Domácím zařídil vedení svou trefou Stojaspal. Chvíli po oslavě Jarošovských odpověděli hosté gólem Kala. Poločas ukončily Polešovice další brankou zásluhou Martykána a ujaly se jednobrankového vedení. V druhé půli padl pouze jeden gól, jehož autorem byl opět hráč v dresu hostů Černoch. Polešovice si tak z Jarošova odvezly plný počet bodů.

Branky: 31. Stojaspal – 35. Kala, 45. Martykán, 65. Černoch. Rozhodčí: Polášek Tomáš – Jegla Matěj, 150 diváků.

UH. OSTROH – KNĚŽPOLE 4:3 (3:1)

Hosté vstoupili do zápasu nejlepším možným způsobem a už v první minutě slavili gól po zásahu Zubalíka. Poločasovou převahu ale nakonec ukázal Ostroh po dvou trefách Gajdoruse a brance Pavlase. V druhém poločase se snaha hostů zvrátit zápas projevila až po 70. minutě, kdy Šopík zaznamenal v krátké době dva góly. Konečnou výhru pro domácí nakonec zachránil svým druhým zásahem v utkání Pavlas. Bylo to v 81. minutě.

Branky: 17., 36. Gajdorus, 33., 81. Pavlas – 1. Zubalík, 71., 77. Šopík. Rozhodčí: Králíček Pavel – Jahoda Vojtěch, 130 diváků.

BÍLOVICE – O. N. VES 2:3 (1:1)

Z první branky utkání se radovali hosté v 6. minutě zásluhou Juráška. Poločasovou remízu zařídil v 31. minutě Mikšaník z Bílovic. Hned po změně stran udeřili opět domácí, míč do brány doputoval z kopačky Dujka. V závěru utkání ale Ostrožská Nová Ves zvrátila zápas a radovala se z výhry. Dvěma góly se o to postaral Zálešák.

Branky: 31. Mikšaník, 46. Dujka – 6. Jurásek, 83., 87. Zálešák. Rozhodčí: Mahdal Václav – Bartoň Michael, 75 diváků.

VLČNOV – PRAKŠICE 4:3 (0:2)

První poločas se naprosto vydařil hostům z Prakšic, když po brankách Lysoňka a Slezáka šli do šatny s dvoubrankovým vedením. Slezák se dostal znovu ke slovu už v první minutě druhého poločasu a navýšil vedení Prakšic na 3:0. Vlčnov se ale poté nadechl k velkému obratu a od 55. minuty vstřelil celkem čtyři branky! Trefili se Stojaspal, Kubala a dvakrát Tománek.

Branky: 55. Tománek, 60. Stojaspal, 64. Kubal, 83. Tománek – 22., 46. Slezák, 32. Lysoněk, Rozhodčí: Kubíček Michal – Šupák Jan, 95 diváků.

BŘEZOVÁ – BÁNOV 6:1 (1:1)

První dějství nabídlo vyrovnané skóre. Účet otevřel hned v 1. minutě Bortel za hosty a jeho konec uzavíral svým vyrovnávacím gólem Pomajbík. Ten na svou trefu úspěšně navázal hned po změně stran druhou brankou. Hattrickem se pak blýskl Janků. K neutuchající kanonádě domácích se jedním gólem přidal i Borýsek. Březová tak dala zapomenout na vyrovnanou první půli pěti brankami.

Branky: 44., 47. Pomajbík, 68., 71., 84. Janků, 78. Borýsek – 1. Bortel. Rozhodčí: Chramcov Josef, 149 diváků.

NEZDENICE – TOPOLNÁ 0:1 (0:0)

Napínavý souboj viděli diváci v Nezdenicích. V prvním poločase se neprosadil ani jeden z týmů a stav zůstal vyrovnaný. V 53. minutě se radoval ze vstřelené branky hráč hostů Lapčík. Domácí už zápas nedokázali zvrátit a hosté si tak z Nezdenic odvezli plný počet bodů. (red)

Branky: 53. Lapčík. Rozhodčí: Tureček Tomáš – Tokoš Martin, Šupák Jan, 115 diváků.

1. Březová 2 2 0 0 8:1 6
2. Topolná 2 2 0 0 5:1 6
3. Uh. Ostroh 2 1 1 0 8:7 4
4. O. N. Ves 2 1 1 0 7:6 4
5. Polešovice 1 1 0 0 3:1 3
6. Slavkov 2 1 0 1 3:3 3
7. Vlčnov 2 1 0 1 4:5 3
8. Jarošov 2 1 0 1 3:4 3