BÍLOVICE – TOPOLNÁ 2:1 (1:1)

Na derby v Bílovicích si našlo čas spoustu diváků a o zajímavou podívanou nebyla nouze. Od úvodu diktovali taktovku nečekaně hosté, kteří byli fotbalovější. Přesto měly Bílovice v úvodu možnost pokutového kopu za hraní rukou hostujícího Elfmarka, penaltu s přehledem proměnil Dujka – 1:0. Topolná si vytvořila několik vážnějších šancí, ale brankou to neskončilo. Přesto se také dočkala, když po faulu Sedláře v malém vápně kopal penaltu kanonýr Jan Fotlýn a nedal Vrzalovi v brance šanci – 1:1. O přestávce bylo asi v domácí kabině pořádně rušno, když do úvodu druhé půle naskočil úplně jiný tým. Domácí diktovali hru a několik šancí po sobě vychytal hostující Rosík. I díky němu bylo skóre pořád 1:1. Ale jen do té chvíle, než rozhodčí Vlčnovský nařídil druhý pokutový kop pro domácí po zbytečném faulu hostujícího obránce ve vápně. Penaltu si postavil na puntík Kaňovský a zařídil domácím vedení na 2:1. Do konce utkání se hra přelévala ze strany na stranu, ale už se nikomu dát branku nepodařilo, a tak zůstaly všechny body v Bílovicích.

Branky: 6. Dujka (pen.), 62. Kaňovský (pen.) – 19. Foltýn (pen.). Rozhodčí: Vlčnovský – Raichel, Zlámal, 154 diváků. Bílovice: Vrzal – Zlámal, Gajdošík, Kaňovský, Sedlář, Hlaváček, Semela E, Semela. P, Čechmánek, Věrný, Dujka. Střídali: Morava, Heger, Žůrek. Trenér: Pekárek. Topolná: Rosík – Elfmark, Hoferek P, Lapčík, Zelinka, Válek, Foltýn J, Mikoška, Foltýn J, Hoferek O, Vašták. Střídali: Jurčík, Gajdošík. Trenér: Stuchlík.

SUŠICE – DOLNÍ NĚMČÍ B 7:1 (4:0)

Utkání dvou posledních týmů tabulky se od začátku odvíjelo v režii domácích. V 11. minutě vstřelil první gól po přihrávce Michala Mikulíka Sláva Šur. Ve 32. minutě přidal po chybě hostujícího mužstva druhou branku Sušic Michal Hejda. Ve 43. minutě nacentroval M. Hejda z pravé strany míč do velkého vápna na Jurču, který krásně z prvního doteku vymetl pravou šibenici. Ve 45. minutě vybojoval Martin Mikulík pět metrů před velkým vápnem míč a pro změnu vymetl levou šibenici. To již zcela zlomilo hostující tým. V 63. minutě přidal svůj druhý gól v utkání Šur. V 66. minutě se dostal do brejku Novák, který protlačil míč do brány. V 71. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě hráč hostů Pastorek. V 78. minutě zvyšoval střelou zpoza velkého vápna svou druhou brankou v utkání na 7:0 Martin Mikulík. V 88. minutě se podařilo Světinskému vstřelit čestný gól, kterým korigoval stav utkání na konečných 7:1 pro Sušice.

Branky: 11., 63. Šur; 32. Hejda; 43. Jurča; 45., 78. Mikulík Martin; 66. Novák – 88. Světinský Antonín. Rozhodčí: Drozdy – Jurák, Světinský, 50 diváků. Sušice: Lašák, Jurča, Mikulík Martin, Hejda Michal (46. Rozum), Fojtášek, Mikulík Michal, Hejda Aleš (20. Buřil), Šur (75. Rozumek), Šlechta, Kozelek, Ludvíček (64. Novák), Trenér: Šlechta. Dolní Němčí: Kolísek, Mahdal, Hlaváček, Pochylý, Krchňáček, Stojaspal, Světinský L. (75. Bršlica), Světinský A., Daněk (35. Talský), Salát, Pastorek, Trenér: Pochylý.

UHERSKÝ OSTROH – ŠUMICE 0:2 (0:1)

Fotbalisté Šumic udělali zásadní krok k vítězství v soutěži. Na hřišti pronásledovatele vyhráli 2:0 a v čele okresního přeboru získali pět kol před koncem desetibodový náskok. První branku zápasu obstaral ve 26. minutě Kelíšek. V dalším průběhu zůstával výsledek otevřený, až v 86. minutě dal pečeť na tři body Šumic Pilka.

Branky: 26. Kelíšek, 86. Pilka. Rozhodčí: Polášek – Durna, Jiřík, 150 diváků.

HAVŘICE – BÁNOV 5:0 (2:0)

Gólová jízda havřického kanonýra Tomáše Rachůnka pokračuje, proti Bánovu obohatil svůj účet dvěma brankami. Trefil se ve 13. a v 56. minutě. I proto domácí fotbalisté v utkání jasně triumfovali 5:0. Dva góly dal také Miroslav Moštek, který se zapsal mezi střelce v 59. a v 63. minutě, jednou se prosadil v 15. minutě Janíček.

Branky: 13., 56. Rachůnek, 15. Janíček, 59., 63. Moštek. Rozhodčí: Martykán – Tokoš, Jahoda, 150 diváků.

BŘEZOVÁ – JALUBÍ 3:4 (2:1)

Fotbalisté Jalubí ukořistili cenné vítězství, přestože po první půli prohrávali 1:2. Za Březovou se prosadili Pomajbík a Ševčík, gól Jalubí vstřelil Tomáš Gajdorus. Březová vedení po změně stran dlouho držela, ale v poslední patnáctiminutovce přišel velký obrat hostů. V 74. minutě proměnil penaltu a svůj druhý gól dal Gajdorus, o pět minut později překlopil vedení na stranu Jalubí Kolář a tentýž hráč se prosadil i v 85. minutě. Březová v závěru už jen korigovala stav zásluhou Janků.

Branky: 20. Pomajbík, 45. Ševčík, 89. Janků – 20., 74. Gajdorus (pen.), 79., 85. Kolář. Rozhodčí: Zelený – Janků, Otrusina, 50 diváků.

HLUK B – KNĚŽPOLE 1:3 (1:1)

Fotbalisté Kněžpole se dostali do vedení v 11. minutě po brance Beláka, ale domácí ještě v první půli srovnali skóre, když se ve 40. minutě prosadil Engler. Po změně stran ovšem stříleli góly už jen hosté a odvezli si tři body. V 72. minutě proměnil penaltu Hruboš a v 83. minutě zvýšil na 3:1 pro Kněžpole Uherek.

Branky: 40. Engler – 11. Belák, 72. Hruboš (pen.), 83. Uherek. Rozhodčí: Vlašic – Vaculík, Hruboš, 50 diváků.

JAROŠOV – SLAVKOV 0:1 (0:1)

V Jarošově diváci viděli jedinou branku a k jejich smůle padla do domácí sítě. O osudu utkání rozhodl ve 35. minutě slavkovský Šimek. Díky tomu se hosté dotáhli na Jarošov v tabulce.

Branka: 35. Šimek. Rozhodčí: Jílková – Knot, Sípek, 100 diváků.

1. Šumice 21 17 1 3 72:29 52
2. Uh. Ostroh 21 12 6 3 73:41 42
3. Bílovice 21 13 3 5 53:38 42
4. Havřice 21 12 3 6 73:47 39
5. Březová 21 10 5 6 52:44 35
6. Kněžpole 21 8 5 8 50:44 29
7. Bánov 21 7 6 8 33:46 27