Jak jste si užil svou premiéru v základní sestavě?
Na utkání jsem se těšil. V Li-berci je pěkný stadion a navíc se hrálo před televizními obrazovkami. Bohužel, utkání bylo hned v úvodu ovlivněno červenou kartou, a to předurčilo, že se budeme spíš jen bránit.

To se vám dařilo, inkasovali jste paradoxně až ve chvíli, kdy se síly na hřišti vyrovnaly…
Byl to smolný gól, který beru z části i na sebe, protože jsem možná mohl toho hráče lépe zakrýt. Naštěstí se nám v závěru podařilo dát gól a bod je pro nás vzhledem k vývoji zlatý.

Při jednom ze zákroků domácích na vás to nevypadalo vůbec pěkně. Jak dopadl váš kotník?
Je pravda, že po zápase jsem měl několik SMS zpráv, jestli mám kotník v pořádku. Ono to v televizi vypadalo hůř než při zápase samotném. Naštěstí to bylo z vnitřní strany, takže se kotník mohl prohnout a je to naprosto v pohodě.

Jak jste na tom byl se silami, když jste už od 6. minuty hráli v oslabení.
Musím říct, že i když to bylo fyzicky náročné, tak celé mužstvo pracovalo organizovaně. Myslím si, že to hovoří o fyzické síle našeho týmu.

Teď přijede Karviná. Vnímáte, že fanoušci čekají tři body?
Musíme udělat všechno pro to, abychom utkání zvládli. Ale nečeká nás určitě nic jednoduchého. Karviná je soupeř, který může potrápit úplně všechny. Je to takový nevyzpytatelný tým a řadou zajímavých hráčů. Já ale věřím, že se na zápas dobře připravíme a všechny body zůstanou na Slovácku.