1. FC SLOVÁCKO – VOJVODINA NOVI SAD 3:3 (2:1)

Přestože poslední dny skrápěl tureckou riviéru silný déšť, náhradní zápas za neuskutečněný duel s rumunskou Politehnikou Iasi se hrál na kvalitním terénu. Soupeř potvrdil své kvality předního srbského mužstva a tak se slovácký tým v prvním poločase zaměřil především na brejky, které mu vycházely.

Už po čtvrthodině hry unikl po křídle Fujerik a Nestoroski jeho centr přetavil v úvodní gól. Pět minut před koncem poločasu navíc devatenáctiletý Makedonec usměrnil do sítě Chmelíčkovu střelu odraženou od tyče a Slovácko vedlo už 2:0.

Soupeř sice těsně před přestávkou snížil, jenže Nestoroski byl k neudržení a dorážkou Velntovy tečované střely vrátil Slovácku dvoubrankový náskok. Závěr ovšem patřil Vojvodině, který dvěma brankami dokázala srovnat na konečných 3:3.

Branky: 15., 40. a 65. Nestoroski. Slovácko: Vašek – Kuncl, Němčický (46. Daníček), Košút (46. Formánek), Kubáň (46. Randa) – Fujerik (40. Svízela), Abrahám (46.Perůtka), Valenta, Urbánek (46. Cleber, 75. Ondřejka) – Chmelíček, Nestoroski (80. Švancara).

Poslední utkání tureckého přípravného kempu sehrají svěřenci trenéra Josefa Mazury ve čtvrtek 11. února proti ruskému FC Rostov.