Toho využil Josef Horký, který se na soupeřku bodově dotáhl. O celkovém vítězi tak musela rozhodnout úspěšnost obou soutěžících v tipování Supertrefy. A tam Antonie Sojáková svého soka předčila. Blíž ke skutečnému počtu vstřelených branek byla v osmi případech, zatímco Josef Horký pouze čtyřikrát (jednou tipovali stejný počet gólů pozn. red.).

Vítězka získává hlavní cenu Tip ligy, kterou je pobyt v NH hotelu Olomouc na 1 noc pro 2 osoby. Josef Horký se může těšit na značkový fotbalový balon, třetí v pořadí, kterým je Zdeněk Brož, pak obdrží poukázku na odběr zboží v hodnotě 250 Kč v e-shopu firmy Topgal.

Upozorňujeme, že výsledky jsou neoficiální, soutěžící mají do pátku 7. listopadu prostor na případné reklamace. Ty můžete psát na e-mail michal.sladky@denik.cz nebo volat na tel.: 724 965 026.

A kdo se stal vítězem 13. kola? Posledním soutěžícím, který si odnese balení 24 piv Gambrinus, je Olga Zpěváková, která v Supertrefě porazila Ladislava Hladiše. Oba získali 11 bodů, 29 vstřeleným brankám, se ale více přiblížila vítězka, která odhadovala, že padne 32 gólů, zatímco její soupeř tipoval o osm víc.

Více se dočtete v dnešním vydání Slováckého deníku