HAVŘICE – NIVNICE 4:0 (2:0)

Souboj kanonýrů vyzněl pro domácího Tomáše Rachůnka, který se díky dvěma zásahům vzdálil na čele tabulky střelců nivnickému Dušanu Skočovskému už na pět branek. Stejně jasně vyzněl duel i pro domácí Havřice, které nad Nivnicí zvítězily zcela hladce 4:0.
Branky: 4. z pen. a 90. Rachůnek T. II., 38. Franc, 73. Masařík M. Rozhodčí: Kostelník. Diváci: 300. Havřice: Rachůnek T. I. – Slavíček P., Masařík P. (87. Doležálek), Šmotek, T. Rachůnek II., Masařík M., Krajsa (79. Vrága A.), Horňák, Hráček, Gajdůšek M., Franc (79. Kubáň). Trenér: Gajdůšek V. Nivnice: Gregor – Vasiljevič (78. Plessner), Velecký, Skočovský, Šimek, Křeháček, Máčalík, Krajčovič, Holboj (46. Ryšávka), Bortel, Boďa. Trenér: Kalina.

NEDAKONICE – BŘESTEK 4:2 (0:2)

Utkání týmů z opačných konců tabulky začali nečekaně lépe hosté a v poločase vedli o dvě branky. Těsně po přestávce si ale hosté vstřelili nešťastný vlastní gól, který domácí nakopl k obratu. Klečka brzy vyrovnal a pak společně s Belákem otočili zápas ve prospěch Nedakonic – 4:2.
Branky: 53. a 68. Klečka, 47. vlastní, 65. Belák – 20. Zámečník, 43. Sonntag. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 200. Nedakonice: Ondřej – Trubačík (46. Mazúrek), Stupka, Šoustek (83. Maurer), Sklenář J., Lukůvka, Král, Klečka, Bilavčík, Čagánek, Belák. Trenér: Sklenář R. Břestek: Koryčánek – Zámečník (83. Bumbálek), Sonntag, Stuchlík, Matoušek, Plevák, Martinák, Lahola, Čagánek, Frühauf, Andrýsek. Trenér: Jegla.

KOSTELANY NAD MORAVOU – DRSLAVICE 0:0

Obě mužstva sice obvykle střílí hodně branek, tentokrát však jejich střelci mlčeli. Na jedné i druhé straně sice bylo k vidění několik slibných šancí, z žádného mráčku ale gólově nezapršelo.
Rozhodčí: Michalec. Diváci: 120. Kostelany n. M.: Lašák – Šťastný T., Ventrča, Šťastný P., Šimík, Panáček, Mojžíš Josef, Mojžíš Julius, Dvouletý (72. Chmelař), Facalka, Marek (83. Procházka). Trenér: Samsonek. Drslavice: Hroch – Vacula, Šrámek (85. Přecechtěl), Orlovský, Ševčík, Šobáň, Machálek, Kopták, Lux, Bureš, Dýmal. Trenér: Přecechtěl.

POLEŠOVICE – NEZDENICE 2:1 (1:1)

Domácí potřebovali vyhrát, jejich plány ale narušil už v 8. minutě hostující Liška, který proměněnou penaltou potrestal faul na jeho osobu. Černoch ale brzy odpověděl stejnou mincí a začínalo se odznova. Domácí pak svého soupeře jasně přehrávali, výraznou převahu ale dokázali zúročit až čtvrt hodiny před koncem, kdy se trefil Běhávka.
Branky: 22. z pen. Černoch, 75. Běhávka – 8. z pen. Liška. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 150. Polešovice: Andrýsek – Martykán (46. Hasoň J.), Svoboda, Kotek Z. (54. Patka), Korvas Z. (76. Kotek R.), Kordula, Janík Z., Janík M., Černoch, Běhávka, Bartošík. Trenér: Přibyl. Nezdenice: Malaska – Sviták, Šmíd, Liška, Kolínek R., Kandrnál, Kolínek L., Kociňák, Adámek, Jančařík, Kalina. Trenér: Kociňák.

JAROŠOV – OSTROŽSKÁ LHOTA 1:3 (1:0)

Utkání začali velmi dobře domácí, kteří se brzy ujali vedení. Postupem času se však aktivita přestěhovala na stranu hostí. V první půli sice ještě při domácích stálo štěstí, když je dvakrát záchránila tyč, po změně stran už ale Lhoťané třemi brankami zápas otočili a udělali tak důležitý krok k záchraně.
Branky: 11. Grebeníček – 58. Zbořil F., 70. Kuban, 90.+2 Šicha. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 120. Jarošov: Ševčík – Zajíc, Vaculík, Šproch (77. Malina J.), Oharek 59. (Vychodil), Malina L., Kolaja, Komárek, Grebeníček (75. Vandírek), Kaštánek M., Bobčík. Trenér: Štrunc. Ostr. Lhota: Šicha – Zbořil F., Zbořil S., Štergenich P., Štergenich J., Pešík, Kusák, Jurčeka (89. Žajdlík), Erdenebileg (46. Kuban), Bachan (85. Malušek), Doležal. Trenér: Dominik.

TRAPLICE – TUPESY 3:0 (2:0)

O výhře favorizovaných domácích rozhodla už v první půli střelecká potence jejich nejlepšího kanonýra Tomáše Kolínského. Ten se během úvodní půlhodiny trefil hned dvakrát a pak už nebylo co řešit.
Branka: 5. a 30. Kolínský, 83. Březina. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 100. Traplice: Vávra – Škarek, Slavík, Kolínský (83. Blecha), Březina P., Kotyza, Kamarád, Hudec, Gelien, Březina T., Čevela (58. Růžička). Trenér: Růžička. Tupesy: Hurdes – Vávra P. (75. Vaculík), Večeřa, Molek S., Burda, Tříska, Kubíček, Knap, Březina, Drška (56. Vávra O.), Bureš. Trenér: Kubíček.

BÁNOV – BORŠICE U BL. 1:2 (0:0)

Záchranářská bitva se lépe vyvíjela pro domácí, kteří se díky Dalajkově ráně do šibenice dostali do vedení. Jenže odpověď hostí na sebe nenechala dlouho čekat. Po vyrovnání se utkání zlomilo ve prospěch Boršic. Hrdinou se stal Rostislav Němeček, který svou druhou brankou minutu před koncem rozhodl o důležité výhře.
Branky: 63. Dalajka – 65. a 89. Němeček. Rozhodčí: Mikulášek. Diváci: 120. Bánov: Franc –Vaňhara, Polanský L., Pavlíček, Mahdalíček P., Mahdal P. (58. Bulejko), Gorčík (46. Mikyska), Machalík (76. Mahdalíček J.), Mahdal L., Guryča, Dalajka. Trenér: Vasiljevič. Boršice u Bl.: Hlůšek – Zimčík, Stojaspal, Nožička, Slaník (58. Ondra), Němeček, Ježek P., Kusenda, Ježek T., Bobčík, Bilík (65. Šimek). Trenér: Ježek A.
Dohrávka: Břestek – Kostely nad Moravou 3:1 (1:0).