Krajský přebor dorostu

Staré Město - Baťov 3:0 (2:0), 33. Lapčík, 35. Škrabal, 84. Čech, Luhačovice - V. Otrokovice 2:0 (1:0), 28., 51. Gregor, Slavičín - Rožnov p. R. 3:2 (2:0), 17. Šoman, 32. Bařinka (pen.), 48. Kostka - 56. Gajdušek, 86. Pavlica, Holešov - Brumov-Val. Klobouky 0:2 (0:2), 36. Bártek (vl.), 43. Fojtík, Kunovice - Bojkovice 0:3 (0:1), 13., 65., 71. Kundrata, Strání - SK Zlín-Lužkovice 3:2 p. (2:0), 10. Tóth, 26. Pavluš - 58. Kolařík (pen.), 72. Kynčl.

1. Staré Město 5 5 0 0 19:5 15 0 0

2. Baťov 5 4 0 1 17:4 11 1 0

3. SK Zlín-Lužkovice 5 3 0 2 15:6 10 0 1

4. Uh. Brod 4 3 0 1 16:10 10 0 1

5. Brumov-Val. Klobouky 5 3 0 2 14:8 10 0 1

6. Bojkovice 5 3 0 2 12:9 10 0 1

7. Luhačovice 5 3 0 2 7:9 8 1 0

8. Kunovice 5 2 0 3 8:13 6 0 0

9. Rožnov p. R. 5 2 0 3 7:11 5 1 0

10. Strání 5 2 0 3 9:14 5 2 1

11. V. Otrokovice 5 2 0 3 5:11 5 1 0

12. Slavičín 5 1 0 4 11:23 3 0 0

13. Louky 4 0 0 4 6:13 2 0 2

14. Holešov 5 1 0 4 6:16 2 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Fryšták - Hulín 6:2 (2:1), 2. Halaška M., 19., 83. Malík, 52. Jasenský, 56. Halašta T., 74. Krčma - 13. Samohýl, 70. Němec, V. Karlovice - Slušovice 4:2 (2:1), 8. Chromčák, 39., 54., 60. Plánka - 29. Gužík, 47. Kališ, Bystřice p. H. - Nedašov 0:2 (0:1), 32. Řehák, 79. Holba, Vlachovice - Jarcová 4:0 (3:0), 21. Rak, 33., 45., 46. Stružka, Kelč - Mladcová 3:4 (2:3), 7., 44., 69. Pavlištík - 3. Krystek, 33. Matuška, 42. Adamík, 70. Lukovský (pen.), Hrachovec-Podlesí - Chropyně-Zlobice 4:3 (4:1), 3., 43. Adzima, 14. Vrána, 30. Nerušil - 9., 53. Plaček, 85. Němec (vl.).

1. Nedašov 3 3 0 0 11:0 9 0 0

2. V. Karlovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0

3. Hrachovec-Podlesí 4 3 0 1 16:9 9 0 0

4. Vlachovice 3 2 0 1 12:4 7 0 1

5. Slušovice 3 2 0 1 10:8 6 0 0

6. Mladcová 3 2 0 1 7:10 5 1 0

7. Fryšták 3 1 0 2 9:11 4 0 1

8. Kelč 4 1 0 3 8:14 3 0 0

9. Hulín 3 1 0 2 9:14 2 1 0

10. Chropyně-Zlobice 2 0 0 2 4:6 0 0 0

11. Bystřice p. H. 2 0 0 2 0:8 0 0 0

12. Jarcová 3 0 0 3 1:13 0 0 0

SKUPINA B: Staré Město B - Nivnice 1:2 p. (1:1), 18. Vašek - 15. Dubský, Jarošov - Napajedla 3:4 p. (1:1), 36. Lukašík, 60., 89. Ondřej - 13. Tobola, 52. Viceník (pen.), 71. Bursík, Hluk - Újezdec 7:1 (4:1), 12. Polách, 19. Matejka, 26., 42. (pen.), 80. Červenka, 73. Gášek (pen.), 88. Matejkovič - 31. Červenka, Zlechov - Boršice 4:1 (2:0), 1. Krátký, 41. Kořínek, 80. Černota (pen.), 86. Kamenický - 60. Pavlíček, Tlumačov - Dolní Němčí 6:2 (6:2), 5., 7., 33., 43. Machovský, 18. Vyvlečka, 25. Rýdel - 2. Hibler (pen.), 14. Rýdel (vl.), Morkovice - Malenovice 3:1 (2:0), 14. Rakáš, 30. Syručka, 89. Zelda (vl.) - 90. Martini.

1. Hluk 5 4 0 1 14:4 12 1 1

2. Napajedla 4 4 0 0 11:4 11 1 0

3. Staré Město B 5 3 0 2 28:10 10 0 1

4. Tlumačov 5 3 0 2 13:7 9 1 1

5. Dolní Němčí 5 3 0 2 8:12 8 1 0

6. Jarošov 4 2 0 2 13:11 7 0 1

7. Boršice 5 2 0 3 14:14 7 0 1

8. Nivnice 5 2 0 3 13:13 7 1 2

9. Prakšice 4 2 0 2 12:12 5 1 0

10. Malenovice 4 2 0 2 6:8 5 1 0

11. Zlechov 5 2 0 3 8:21 5 1 0

12. Morkovice 4 1 0 3 11:17 3 0 0

13. Újezdec 5 0 0 5 2:20 1 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: FC Slovácko B - Staré Město 0:1 (0:0), 38. Bilavčík, Baťov - Rožnov p. R. 0:1 p., Val. Klobouky-Brumov - Slavičín 6:1 (2:0), 8. Dorňák A., 18. Dorňák F., 45. Vangor, 53., 60., 63. Fojtík - 50. Jandl, Holešov - Uh. Brod 3:4 (1:2), 21., 37. Vajda, 62. Podgurskij - 7., 55., 58. Maleňák, 32. Kovařík, FC Zlín B - Bojkovice 12:0 (0:0), 14., 33., 37., 39. Schlimbach, 17. Redl, 24. Ševčík, 26., 55., 69. Poulík, 44., 67. Jašek, 64. Čelůstka.

1. Val. Klobouky-Brumov 3 3 0 0 27:3 9 0 0

2. Staré Město 3 3 0 0 14:5 9 0 0

3. FC Zlín B 3 2 0 1 18:5 7 0 1

4. Baťov 3 1 0 2 7:4 4 0 1

5. Holešov 3 2 0 1 7:8 4 2 0

6. FC Slovácko B 3 1 0 2 10:6 3 0 0

7. Kunovice 2 1 0 1 8:7 3 0 0

8. Kroměříž B 2 1 0 1 9:10 3 0 0

9. Slavičín 3 1 0 2 7:14 3 0 0

10. Uh. Brod 3 1 0 2 8:24 3 0 0

11. Rožnov p. R. 3 1 0 2 1:14 2 1 0

12. Bojkovice 3 0 0 3 5:21 1 0 1

MLADŠÍ: FC Slovácko B - Staré Město 6:2 (1:1), 8. Beneš, 40., 52. Odstrčilík, 42. Janoušek, 45. Kaštánek, 58. Černoch - 22., 33. Ventrča, Baťov - Rožnov p. R. 0:3 (0:1), 15. Hubová, 35. Van Den Eede, 55. Lacina, Val. Klobouky-Brumov - Slavičín 2:4 (1:3), 22. Vrátník, 33. Bližňák - 3., 15., 26., 42. Lukáš, Holešov - Uh. Brod 3:7 (0:1), 40., 57. Balajka, 44. Dlabaja - 4. Jurča, 43., 45., 45., 58. Červenka, 52. Šmíd, 60. Gazdík, FC Zlín B - Bojkovice 6:1 (3:0), 6., 45. Hůzl, 16. Hrabovský, 20. Konečny, 40. Koláček, 51. Martiško - 39. Podškubka.

1. Uh. Brod 3 3 0 0 26:8 9 0 0

2. FC Zlín B 3 3 0 0 17:4 9 0 0

3. Rožnov p. R. 3 3 0 0 12:6 8 1 0

4. Bojkovice 3 2 0 1 12:13 6 0 0

5. Slavičín 3 1 0 2 7:5 5 0 2

6. FC Slovácko B 3 1 0 2 14:15 4 0 1

7. Kunovice 2 1 0 1 5:4 3 0 0

8. Staré Město 3 1 0 2 6:11 3 0 0

9. Kroměříž B 2 1 0 1 5:6 2 1 0

10. Baťov 3 1 0 2 2:8 2 1 0

11. Holešov 3 0 0 3 9:17 0 0 0

12. Val. Klobouky-Brumov 3 0 0 3 5:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Louky - V. Otrokovice 2:4 (1:0), 22. Krajča, 39. Kos - 36., 45., 65. Janků, 70. Dynka, Jarcová-Jablůnka - Napajedla 1:7 (1:2), 18. Lukáš - 7., 42., 45. Buček, 30., 55., 60. Sabák, 55. Gajdušek.

1. V. Otrokovice 2 2 0 0 8:2 6 0 0

2. Napajedla 2 1 0 1 9:4 3 0 0

3. Louky 2 1 0 1 5:6 3 0 0

4. Jarcová-Jablůnka 2 1 0 1 3:8 3 0 0

5. Juřinka-Krhová 1 0 0 1 1:2 0 0 0

6. V. Karlovice 1 0 0 1 0:4 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko dívky - Chropyně 2:1 p. (1:0), 24. Polášková - 38. Loučka, Dolní Němčí - Strání 2:1 (0:0), 39. Marčík, 59. Fibichr - 52. Pavlovič, Morkovice - Bezměrov 3:1 (2:0), 7., 33. Rakáš Dom., 39. Rakáš Dan. - 66. Ghothim, Šumice - FA Zlechov 7:0 (5:0), 3., 7. Kolínek, 13., 30., 36., 58. Koktavý, 19. Zahálka, Mařatice - Hluk 3:2 (1:1), 16., 57. Ressler, 50. Titz - 29., 67. Koníček.

1. FC Slovácko dívky 3 3 0 0 9:6 7 2 0

2. Mařatice 2 2 0 0 10:4 6 0 0

3. Dolní Němčí 2 2 0 0 4:1 6 0 0

4. Šumice 2 1 0 1 10:3 4 0 1

5. Bezměrov 2 1 0 1 6:4 3 0 0

6. Morkovice 2 1 0 1 3:3 3 0 0

7. Hluk 3 1 0 2 6:10 2 1 0

8. Strání 2 0 0 2 5:6 1 0 1

9. Chropyně 2 0 0 2 3:8 1 0 1

10. FA Zlechov 2 0 0 2 1:12 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jarcová-Jablůnka - Napajedla 3:1 (1:0), 17. Bořuta, 45. Hadaš, 55. Veselý - 57. Hruška, Louky - V. Otrokovice odloženo na 14. 9.

1. Jarcová-Jablůnka 2 2 0 0 10:1 6 0 0

2. V. Otrokovice 1 1 0 0 17:0 3 0 0

3. Napajedla 2 1 0 1 7:7 3 0 0

4. Louky 1 0 0 1 4:6 0 0 0

5. Juřinka-Krhová 1 0 0 1 0:7 0 0 0

6. V. Karlovice 1 0 0 1 0:17 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko dívky - Chropyně 1:3 (0:3), 31. Dubská - 2., 12. Tříska, 25. Berky, Dolní Němčí - Strání 2:8 (0:3), 35. Švardalová, 49. Antl - 5., 15., 40. Zámečník, 18., 38. Havlík, 31., 42. Zimčák, 55. Vintr, Morkovice - Bezměrov 4:1 (1:1), 12. Geprt, 42. Tesař, 44. Kouřil, 54. Řezáč - 9. Ondráček, Šumice - FA Zlechov 9:1 (5:0), 9., 28. Košiba, 13., 25. Kolínek, 27. Prachař, 43., 51., 54. Urbánek, 52. Zahálka - 45. Křižan (pen.), Mařatice - Hluk nehráno.

1. Hluk 2 2 0 0 15:1 6 0 0

2. Strání 2 2 0 0 14:3 6 0 0

3. Chropyně 2 2 0 0 13:2 6 0 0

4. Morkovice 2 2 0 0 6:2 6 0 0

5. Bezměrov 2 1 0 1 7:5 3 0 0

6. Šumice 2 1 0 1 10:9 3 0 0

7. Dolní Němčí 2 0 0 2 3:10 0 0 0

8. Mařatice 1 0 0 1 1:10 0 0 0

9. FA Zlechov 2 0 0 2 2:15 0 0 0

10. FC Slovácko dívky 3 0 0 3 2:16 0 0 0