VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

17.9.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Hluk - Luhačovice 2:0 (1:0), 58. Frühauf, 17. Blaha, Napajedla - Slavičín 1:5 (0:1), 49. Winkler - 11. Fojtů, 47. Šebák, 54. Fojtů, 70., 85. Šebák, Uh. Brod - Bojkovice 4:1 (3:1), 42. Klon, 43., 45., 83. Josefík - 12. Andrlík, Louky - Lužkovice 0:1 p., Štítná n. Vl. - Kunovice 6:2 (3:1), 20. Zvoníček, 40. Hnilo, 44., 64., 66. Malaník, 78. Maniš - 24. Hubál, 81. Dovrtěl, V. Otrokovice - Baťov 5:2 (2:1), 27. Hasslöcher, 33. Daniel, 49., 54. Hasslöcher, 63. Mančík - 15. Kopřiva, 87. Štefka, Brumov - Hulín 0:3 (0:0), 48., 81., 86. Navrátil.

1. Slavičín 7 6 0 1 19:7 19 0 1
2. Uh. Brod 6 6 0 0 35:4 17 1 0
3. V. Otrokovice 7 5 0 2 24:12 15 0 0
4. Štítná n. Vl. 7 4 0 3 23:15 13 0 1
5. Louky 7 4 0 3 13:7 13 0 1
6. Hulín 7 4 0 3 28:25 12 0 0
7. Brumov 6 4 0 2 9:8 12 0 0
8. Bojkovice 6 4 0 2 12:12 10 2 0
9. Lužkovice 7 3 0 4 17:16 8 1 0
10. Napajedla 7 3 0 4 10:31 8 1 0
11. Kunovice 7 2 0 5 11:22 7 0 1
12. Baťov 7 1 0 6 11:20 4 0 1
13. Hluk 6 1 0 5 8:21 3 0 0
14. Luhačovice 7 0 0 7 3:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Kelč - Lidečko 5:0 (5:0), 20., 21. Jiříček, 28., 39. Mikulenka, 41. Jiříček, Bystřice p. H. - FC Valašské Klobouky - Brumov 1:2 (0:0), 47. Franěk - 70. Grygar (pen.), 75. Naňák, Rožnov p. R. - Fryšták 5:1 (0:1), 49. Gomola, 60., 63. (pen.), 71. Kolařík, 84. Mužátko - 1. Pšeja, Újezd - Vlachovice 5:1 (4:0), 24. Gresl, 27., 31. Václavík, 32., 69. Gresl - 76. Stružka, Chropyně - Mladcová 0:1 (0:1), 30. Hájek, Vel. Karlovice - Kateřinice 1:5 (1:2), 4. Hruška - 29. Makyča, 44., 49. Mika, 59. Marek, 65. Valčík, Holešov - Dolní Lhota 3:2 (2:1), 20. Blažek, 44. Karol, 83. Blažek - 10., 48. Macík.

1. Mladcová 7 7 0 0 30:7 21 0 0
2. Rožnov p. R. 7 6 0 1 35:8 18 0 0
3. Kelč 7 5 0 2 28:13 15 0 0
4. FC Valašské Klobouky - Brumov 7 4 0 3 23:8 14 0 2
5. Holešov 7 5 0 2 15:9 14 2 1
6. Újezd 7 5 0 2 20:13 13 2 0
7. Kateřinice 7 4 0 3 18:15 12 0 0
8. Chropyně 7 3 0 4 13:9 10 0 1
9. Vel. Karlovice 7 3 0 4 10:21 9 0 0
10. Fryšták 7 3 0 4 8:22 8 1 0
11. Bystřice p. H. 7 2 0 5 16:27 6 0 0
12. Dolní Lhota 7 1 0 6 11:41 4 0 1
13. Lidečko 7 1 0 6 5:19 3 0 0
14. Vlachovice 7 0 0 7 9:29 0 0 0

SKUPINA B: Újezdec - Boršice nehráno, Kvasice - Šumice 1:2 (0:0), 65. Kocián - 80. Dvořák, 86. Brostík, Jarošov - Dolní Němčí 1:5 (0:3), 48. Mitáček - 10., 30. Ševčík, 32. Horňák, 53. Ševčík, 77. Bobčík, Nivnice - Staré Město 2:3 (1:1), 26. Vacula, 61. Karlík - 13., 56. Prachman, 68. Vanda, Tlumačov - Morkovice 1:0 (0:0), 85. Machovský, Prakšice - Koryčany 1:2 (1:1), 22. Hlavín - 36., 49. Kaňa, Strání - Kněžpole 5:1 (2:1), 15. (pen.), 33., 64. Ševčík, 81. Zámečník, 82. Ševčík - 28. Maršálek.

1. Strání 6 5 0 1 29:5 16 0 1
2. Boršice 6 5 0 1 17:6 14 1 0
3. Tlumačov 7 5 0 2 14:6 14 1 0
4. Staré Město 7 5 0 2 9:9 14 2 1
5. Koryčany 7 4 0 3 14:15 13 0 1
6. Prakšice 7 4 0 3 18:6 12 0 0
7. Kněžpole 7 4 0 3 17:14 12 0 0
8. Nivnice 7 3 0 4 16:13 10 0 1
9. Újezdec 6 3 0 3 20:14 9 0 0
10. Šumice 7 2 0 5 11:22 7 0 1
11. Dolní Němčí 7 2 0 5 9:19 6 0 0
12. Morkovice 6 2 0 4 7:18 6 0 0
13. Jarošov 7 2 0 5 6:27 5 1 0
14. Kvasice 7 1 0 6 7:20 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - FC Valašské Klobouky - Brumov 3:2 p. (2:2), 12. Valenta, 31. Bartončík (pen.) - 24. Opravil, 28. Satin, Zlín - Holešov 3:0 (1:0), 3. Kynčl, 62. Novosad, 64. Hink, Slavičín - V. Otrokovice 6:1 (2:0), 12. Hrabina, 30. Šedivý, 57., 59., 65. Bor (pen.), 70. Ščuglík - 39. Berger, Rožnov p. R. - Baťov 1:3 (0:1), 58. Dořičák - 6. Guřan, 51. Chlebík, 54. Guřan, St. Město - Štítná n. Vl. 5:2 (5:0), 4. Nejezchleba, 10., 14. Štaubert, 16. Petřvalský, 32. Nejezchleba - 41. Hnilo, 66. Kalík, Kunovice - Louky 13:0 (8:0), 2. Tvrdoň, 4. Obdržálek, 12. Novosad, 14. Martinák, 16. Novosad, 20., 21., 24. Martinák, 50. Tvrdoň, 53. Gavanda, 59. Král, 66. Gavanda, 68. Martinák.

1. Zlín 4 4 0 0 18:2 12 0 0
2. Kunovice 5 4 0 1 32:5 11 1 0
3. Uh. Brod 4 4 0 0 18:5 11 1 0
4. St. Město 4 3 0 1 22:3 10 0 1
5. Slavičín 5 3 0 2 17:13 9 0 0
6. Baťov 4 3 0 1 11:11 9 0 0
7. Rožnov p. R. 5 3 0 2 5:8 7 2 0
8. FC Valašské Klobouky - Brumov 5 1 0 4 7:9 5 0 2
9. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 7:13 3 0 0
10. V. Otrokovice 4 0 0 4 5:21 1 0 1
11. Holešov 4 0 0 4 1:11 0 0 0
12. Louky 4 0 0 4 0:42 0 0 0

MLADŠÍ: Uh. Brod - FC Valašské Klobouky - Brumov2:10 (1:4), 22. Čermák, 55. Duřil - 5. Dorňák, 7., 11. Fojtík, 25. Zůbek, 31. Fojtík, 23. Vlček, 35. Vangor, 39., 41. Struhař, 47. Fojtík, Zlín - Holešov 2:4 (1:3), 5. Januš, 51. Slončík - 7., 7. Sigmund, 11. Zdráhalová, 60. Zdráhal, Slavičín - V. Otrokovice 14:5 (7:3), 2., 8., 9., 23. Kostka, 6. Bor, 26. Boráň, 30. Šedivý, 45., 53., 58. Kostka, 41. Janšta, 43., 47. Vaculík, 55. Jandl - 20., 27., 24. Sabák, 37. Nevařil, 48. Vajdák, Rožnov p. R. - Baťov 10:0 (6:0), 9. Šimurda, 14. Kocián, 19. Křižka, 24. Šimurda, 27. Orson, 28. Pečiva, 50. Křižka, 51. Šimurda, 52. Černý, 54. Křižka, St. Město - Štítná n. Vl. 10:2 (8:1), 7. Trvaj, 10., 13. Zelený, 16. Straka, 20. Jurkovič, 22. Popelka, 25. Zelený, 27. Kunovjánek, 53. Zelený, 58. Trvaj - 18. Kalík, 44. Machuča, Kunovice - Louky 2:1 (1:1), 7. Bahula, 57. Svoboda - 23. Škoda.

1. Rožnov p. R. 5 5 0 0 30:6 15 0 0
2. FC Valašské Klobouky - Brumov 5 4 0 1 34:8 12 0 0
3. St. Město 4 4 0 0 36:13 12 0 0
4. Slavičín 5 3 0 2 29:24 9 0 0
5. Uh. Brod 4 2 1 1 23:12 7 0 0
6. Holešov 4 2 0 2 16:11 6 0 0
7. Louky 4 2 0 2 16:11 6 0 0
8. Kunovice 5 1 1 3 6:12 5 0 1
9. Zlín 4 1 0 3 10:22 3 0 0
10. Baťov 4 1 0 3 4:30 2 1 0
11. V. Otrokovice 4 0 0 4 12:30 0 0 0
12. Štítná n. Vl. 4 0 0 4 3:40 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice - Dolní Lhota 8:2 (4:2), 1. Rapant, 8. Straka, 12. Rapant, 31. Straka, 42. Rapant, 58. Vizvári, 68. Vangor, 69. Straka - 7., 18. Masař, Vel. Karlovice - Hulín nehl., Luhačovice - Juřinka 2:1 p. (1:1), 34. Gregor - 16. Kubját, Bystřice p. H. - Lužkovice 2:1 (1:1), 31. Koutný, 50. Bařinka - 8. Navrátilová.

1. Luhačovice 3 3 0 0 5:4 7 2 0
2. Slušovice 2 2 0 0 11:4 6 0 0
3. Juřinka 3 1 0 2 3:2 5 0 2
4. Vlachovice 2 1 0 1 9:4 3 0 0
5. Hulín 2 1 0 1 5:4 3 0 0
6. Lužkovice 3 1 0 2 2:3 3 1 1
7. Dolní Lhota 2 1 0 1 8:11 3 0 0
8. Bystřice p. H. 3 1 0 2 5:9 3 0 0
9. Vel. Karlovice 2 0 0 2 5:12 0 0 0
SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 2:4 (1:2), 19. Tinka, 39. Hibler - 2., 6. Benešík, 37. Zetka, 47. Benešík, Napajedla - Hluk 2:3 (2:2), 8. Berecka, 24. Lhotský - 23. Koníček, 63. Zámrský, 34. Gál, FA Zlechov - Koryčany 5:4 (4:1), 4., 14., 17., 33., 63. Janovský (pen.) - 6., 46., 56. Valenta, 67. Jenáček, Bojkovice - Morkovice 13:0 (7:0), 5. Liška, 13. Machala, 19. Liška, 23. Bulejko, 28. Kalík, 29. Machala, 30. Kalík, 37. Machala, 39. Gago, 42. Bulejko, 63. Malár, 67. Vrba, 69. Koudelík.

1. Bojkovice 3 3 0 0 21:3 9 0 0
2. Strání 3 3 0 0 17:3 9 0 0
3. Hluk 3 2 0 1 7:11 6 0 0
4. FA Zlechov 3 2 0 1 10:22 6 0 0
5. Kvasice 2 1 0 1 19:2 3 0 0
6. Napajedla 2 1 0 1 11:3 3 0 0
7. Dolní Němčí 3 1 0 2 6:7 3 0 0
8. 1. FC Slovácko 2 0 0 2 2:12 0 0 0
9. Koryčany 3 0 0 3 4:16 0 0 0
10. Morkovice 2 0 0 2 0:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Hulín nehl., Vlachovice - Dolní Lhota 9:4 (5:1), 5. Lorenc, 10. Rapant, 11. Lorenc, 19., 28., 41., 45., 50. Rapant, 58. Saňák - 21. Kužela, 46. Kužela, 62. Máčala, 69. Macík, Luhačovice - Juřinka 3:2 p. (1:0), 20. Kužela, 34. Kulha - 32. Vlk, 49. Kulajta, Bystřice p. H. - Lužkovice 17:3 (6:1), 14., 19. Žaloudík, 21., 25. Plášek, 27., 30. Koutný, 32. Žaloudík, 36., 36. Koutný, 38. Žaloudík, 47. Koutný, 49. Žaloudík, 52. Koutný, 56., 57. Táborský, 59. Žaloudík, 59. Koutný - 10. Le Hung, 44. Peterka, 60. Krajča.

1. Juřinka 3 2 0 1 17:2 7 0 1
2. Vel. Karlovice 2 2 0 0 23:0 6 0 0
3. Hulín 2 2 0 0 6:4 6 0 0
4. Bystřice p. H. 3 2 0 1 25:12 5 1 0
5. Luhačovice 3 2 0 1 16:4 5 1 0
6. Vlachovice 2 1 0 1 9:10 3 0 0
7. Slušovice 2 0 0 2 5:6 1 0 1
8. Dolní Lhota 2 0 0 2 4:31 0 0 0
9. Lužkovice 3 0 0 3 3:39 0 0 0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 3:8 (1:5), 25. Bobčík, 52. Marčík, 55. Němeček - 5., 10. Macíček, 18. Eliáš, 26. Macíček, 28. Zderčík, 44. Ondruch, 54. Eliáš, 59. Popelka, Napajedla - Hluk 4:3 (3:1), 6., 28. Jeziorski, 29., 60. Tabara - 25. Soviš, 32. Zlínský, 34. Pančík, FA Zlechov - Koryčany 11:2 (5:2), 10. Bajaja, 23., 24. Talášek, 28. Baloun, 29., 34., 44. Bajaja, 46. Nevyjel, 50. Baloun, 55. Bajaja, 58. Baloun - 4. Kučera, 8. Pluhař, Bojkovice - Morkovice 14:0 (8:0), 5. Sekér, 6. Habáník, 9. Surý, 17. Habáník, 18. Kalík, 23. Sekér, 26. Surý, 30. Kalík, 34. Sekér, 36. Surý, 36. Chovanec, 37. Surý, 39. Chovanec, 42. Kalík.

1. Bojkovice 3 3 0 0 37:0 9 0 0
2. Strání 3 3 0 0 19:6 9 0 0
3. Napajedla 2 2 0 0 10:7 6 0 0
4. FA Zlechov 3 1 0 2 17:11 3 0 0
5. Hluk 3 1 0 2 12:11 3 0 0
6. Dolní Němčí 3 1 0 2 12:17 3 0 0
7. Morkovice 2 1 0 1 4:16 3 0 0
8. Kvasice 2 1 0 1 5:19 3 0 0
9. 1. FC Slovácko 2 0 0 2 1:14 0 0 0
10. Koryčany 3 0 0 3 8:24 0 0 0

Autor: Redakce

17.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pavel Kovář, 11. 11. 2017, 3300 g, 48 cm, Prakšice
7

Nově narozená miminka na Slovácku - 46. týden 2017

Soutěžní svatební pár číslo 28 - Kristýna a Jiří Hrachovcovi, Zlín
3

Desáté kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

RegioJet stahuje své vlaky ze Slovácka kvůli dotovaným soupravám

HLASUJTE V ANKETĚ / FOTOGALERIE / Přestože se jedná pouze o dvě vlakové soupravy a tedy čtyři zastávky denně na nádraží ve Starém Městě, mnoho cestujících označuje ústup významného soukromého dopravce RegioJet z jihovýchodní Moravy za citelnou ztrátu.

Nová expozice: Výstavu Slovácka 1937 navštívil i prezident Beneš

FOTOGALERIE / Osmdesáté výročí od konání Výstavy Slovácka 1937 připomene ve čtvrtek vernisáž předposlední letošní expozice Slováckého muzea v Uherském Hradišti. 

Lidé by si měli pomáhat a nezapomínat na ty, kteří nemají stejné štěstí

ROZHOVOR / Módní, umělecký a hudební Adventní večer Marie Zelené a jejích hostů se uskuteční již po deváté ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi. Dvě módní společenské akce tamní vyhlášené návrhářky uvidí diváci v neděli 3. prosince. Letošní přehlídka pomůže dětským pacientům nemocnic.

Tipy Deníku, kde a jak si užít prodloužený víkend

FOTOGALERIE / Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi tentokrát čtvrtečního vydání Slováckých novin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT