Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

25.9.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Holešov – Slavičín 0:3 (0:2), 34. Zvoníček (pen.), 43. Zámečník, 81. Ondruš, Hluk – Uh. Brod 2:1 p. (0:0), 54. Frühauf – 66. Kociňák, Luhačovice – Baťov 0:5 (0:2), 2., 24. Lorenc, 51. Vondráček, 65. Bršlica, 86. Štefka, Štítná n. Vl. – Brumov 3:4 (2:3), 4. Zvoníček, 45. Malaník, 60. Králík – 15. Vaculín, 28. Kubiš, 29. Vaculín, 53. Pecha, Rožnov p. R. – Louky 3:1 (2:1), 15. Kolařík, 19., 59. Zetek – 35. Kocourek, Napajedla – Slušovice 0:5 (0:3), 27. Zbranek, 30. Večeřa, 45. Kvasnica, 60. Tkadlec, 80. Zbranek, Bojkovice – Kunovice 0:2 (0:1), 12. Řihák, 73. Bouřa.

1. Slušovice 8 7 0 1 25:7 20 1 0
2. Kunovice 8 6 0 2 16:2 18 0 0
3. Brumov 8 6 0 2 25:17 18 0 0
4. Uh. Brod 8 5 0 3 18:13 15 1 1
5. Hluk 7 5 0 2 27:11 14 1 0
6. Bojkovice 8 4 0 4 20:18 13 0 1
7. Baťov 8 4 0 4 15:17 13 0 1
8. Napajedla 8 5 0 3 11:15 13 2 0
9. Štítná n. Vl. 8 3 0 5 16:18 9 0 0
10. Rožnov p. R. 7 3 0 4 12:17 8 1 0
11. Slavičín 8 2 0 6 9:20 7 0 1
12. Luhačovice 8 2 0 6 17:29 7 0 1
13. Holešov 8 2 0 6 12:30 6 0 0
14. Louky 8 1 0 7 11:20 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Dolní Lhota – Fryšták 2:3 (1:2), 45. Dynka, 66. Macík – 9., 25., 54. Okonkwo, Mladcová – Chropyně 3:2 (1:2), 17. Strnad, 53. Kaláč, 70. Malota – 16. Podaný, 42. Nehoda (pen.), Újezd – Lidečko 4:1 (0:1), 50. Kráčalík, 58. Martinek, 63. Pšenčík, 75. Martinek – 38. Gargulák, Bylnice – Val. Klobouky 1:2 (1:0), 11. Chovančík – 63. Dubčák, 85. Šarátek, Lužkovice – Břest 5:0 (1:0), 6. Holík, 58. Hejtmánek, 66. Kratochvil, 85. Pšeja, 87. Hejtmánek,Vel. Karlovice – Vigantice odl. na 6. 10.

1. Lužkovice 8 7 0 1 38:5 22 0 1
2. Vigantice 6 6 0 0 23:3 18 0 0
3. Mladcová 8 6 0 2 24:15 17 1 0
4. Bylnice 8 5 0 3 20:16 13 2 0
5. Val. Klobouky 7 4 0 3 28:15 12 0 0
6. Újezd 7 4 0 3 20:14 12 0 0
7. Dolní Lhota 7 4 0 3 17:17 12 0 0
8. Fryšták 7 4 0 3 16:17 12 1 1
9. Břest 7 3 0 4 12:15 10 0 1
10. Lidečko 7 2 0 5 12:25 5 2 1
11. Vel. Karlovice 7 0 0 7 10:23 3 0 3
12. Chropyně 7 1 0 6 13:38 2 1 0
13. Vlachovice 6 0 0 6 3:33 0 0 0
SKUPINA B: Hulín – Prakšice 9:1 (6:0), 2. Navrátil, 8. Vaculík, 13. Jetelina, 28. Uličný, 35. Hrdlička, 45. Janovský, 68. Lukeš, 72., 87. Hrdlička – 81. Řezníček, Nivnice – Újezdec 5:1 (4:1), 18. Klon, 20. Chovanec, 37. Nyiko, 41. Bartoš, 89. Klon – 33. Lekeš, Nedachlebice – Dolní Němčí 4:3 p. (1:3), 13. Kafka, 56. Bischel, 86. Kaňa (pen.) – 12. Machalík, 18. Krhovský (pen.), 37. Stojaspal, Jarošov – Nedakonice 6:0 (1:0), 39., 47. Zachar, 51. Kuřímský, 56. Fridrich, 63., 65. Jurča, Kvasice – Strání 1:0 (0:0), 66. Čaňo (vl.), Koryčany – Staré Město 4:2 (2:1), 23. Gejdoš, 41. Vrtal, 53. Kaňa, 69. Hubr – 35. Roubínek, 75. Sobek, Kněžpole – Morkovice odl. na 28. 9.

1. Hulín 8 8 0 0 56:4 24 0 0
2. Jarošov 8 7 0 1 20:5 20 1 0
3. Staré Město 8 6 0 2 23:13 18 1 1
4. Strání 8 6 0 2 16:14 17 1 0
5. Koryčany 8 5 0 3 27:13 16 0 1
6. Kvasice 8 4 0 4 22:11 13 0 1
7. Nivnice 8 3 0 5 17:21 11 0 2
8. Kněžpole 7 4 0 3 10:14 11 1 0
9. Prakšice 8 3 0 5 20:28 10 0 1
10. Dolní Němčí 8 2 0 6 13:32 7 0 1
11. Morkovice 7 2 0 5 22:27 6 0 0
12. Újezdec 8 2 0 6 17:26 6 0 0
13. Nedakonice 8 2 0 6 8:32 4 2 0
14. Nedachlebice 8 1 0 7 7:38 2 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Holešov 7:2 (3:1), 4. Matejkovič, 26. Červenka, 5. Bičan, 43. Kroupa, 46. Bičan, 63. Kroupa, 64. Matejkovič – 32. Daněk (pen.), 66. Daněk, Rožnov p. R. – Louky 0:1 p., Brumov – Zlín B 0:4 (0:2), 10. Demeter, 24. Tomek, 54. Kolařík, 70. Hamrlík, V. Otrokovice – Štítná n. Vl. 2:3 p. (2:1), 2., 29. Daniel – 34. Hrnčiřík, 44. Hnilo, Vsetín – Uh. Brod 7:2 (3:1), 21. Horák, 29. Jančina, 35., 36., 69. Fojtů, 38. Chromčák, 69. Szitai (vl.) – 17., 45. Valenta, Slavičín – Baťov odl. na 28. 9.

1. Kunovice 6 6 0 0 40:4 18 0 0
2. Vsetín 6 5 0 1 35:8 15 1 1
3. Slavičín 5 5 0 0 19:4 15 0 0
4. Štítná n. Vl. 5 4 0 1 8:6 10 2 0
5. Baťov 5 3 0 2 12:16 9 0 0
6. V. Otrokovice 6 2 0 4 12:13 8 0 2
7. Louky 6 3 0 3 13:11 7 2 0
8. Zlín B 6 2 0 4 11:22 7 0 1
9. Rožnov p. R. 5 1 0 4 4:8 4 0 1
10. Holešov 6 1 0 5 4:12 4 1 2
11. Brumov 6 1 0 5 3:34 3 0 0
12. Uh. Brod 6 1 0 5 8:31 2 1 0
MLADŠÍ: Kunovice – Holešov 1:2 (0:2), 60. Vojtěšek – 3. Daďa, 30. Štopl, Rožnov p. R. – Louky 5:0 (2:0), 23. Dořičák, 30. Sladovník, 37. Dořičák, 44. Kocián, 54. Sladovník, V. Otrokovice – Štítná n. Vl. 21:2 (12:0), 4. Nevařil, 5. Bobowski, 7. Vajdák, 7. Bobowski, 13., 17. Nevařil, 23. Pippal, 25. Bobowski, 25. Stupňávek, 26. Veselý, 27. Nevařil, 29. Stupňávek, 32. Pippal, 33. Stupňávek, 42. Nevařil, 44. Vajdák, 46. Nevařil, 47. Bobowski, 56. Vajdák, 57. Bobowski, 59. Hanák – 39. Černíček, 53. Konečný, Brumov – Zlín B 4:8 (2:3), 11. Baránek, 21. Dorňák, 43. Dorňák, 50. Běhunčík – 14. Vodica, 20. Sedláček, 24. Kynčl, 38. Slaměna, 40., 52., 59. Slaměna, 60. Vodica, Vsetín – Uh. Brod 9:1 (3:1), 2. Trnka, 7., 9. Zbranek, 32. Dobeš, 41. Valchař, 45., 53. Adamec, 47. Trnka, 52. Urban – 6. Marek, Slavičín – Baťov odl. na 28. 9.

1. Vsetín 6 6 0 0 83:4 18 0 0
2. Slavičín 5 5 0 0 49:13 15 0 0
3. Baťov 5 4 0 1 26:10 12 0 0
4. Rožnov p. R. 5 4 0 1 21:12 12 0 0
5. Uh. Brod 6 4 0 2 26:28 12 0 0
6. Zlín B 6 3 0 3 33:25 9 0 0
7. V. Otrokovice 6 3 0 3 32:27 8 1 0
8. Holešov 6 2 0 4 30:24 6 0 0
9. Brumov 6 2 0 4 15:36 6 0 0
10. Louky 6 1 0 5 17:40 3 0 0
11. Kunovice 6 0 0 6 7:22 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 5 0 0 5 3:101 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Hulín 2:4 (2:1), 27., 31. Winkler – 19. Pleva, 38., 45. Kostura, 63. Pleva, Val. Klobouky – Lužkovice 7:0 (1:0), 31. Samiec, 44. Poliak, 47. Rektořík, 50., 63. Opravil, 64., 67. Juřenčáková, Luhačovice – Bystřice p. H. 8:1 (5:1), 9. Gregor, 16. Miklas, 26. Gregor, 30. Miklas, 35. Gregor, 41. Miklas, 44. Řehák, 54. Stolařík – 24. Maťa, Juřinka – Nedašov 6:1 (4:0), 17. Šulák, 22. Menšík, 28. Zelenka, 31., 58. Šulák, 59. Šeliga – 56. Dzurový, Vel. Karlovice – Vlachovice 0:1 (0:1), 20. Straka

1. Val. Klobouky 4 4 0 0 30:4 12 0 0
2. Juřinka 4 3 0 1 14:8 9 0 0
3. Vlachovice 4 3 0 1 8:4 9 0 0
4. Vel. Karlovice 4 2 0 2 7:7 6 0 0
5. Luhačovice 4 2 0 2 17:19 6 0 0
6. Hulín 4 2 0 2 7:10 6 0 0
7. Bystřice p. H. 4 2 0 2 7:11 6 0 0
8. Napajedla 4 2 0 2 7:10 5 1 0
9. Lužkovice 4 0 0 4 4:13 1 0 1
10. Nedašov 4 0 0 4 4:19 0 0 0
SKUPINA B: Kvasice – Bojkovice 1:0 p., Koryčany – FA Zlechov 3:9 (2:2), 33., 34., 70. Michalík – 14. Hruboš, 9. Kowalík, 38. Hruboš, 43. Kedra, 50., 55. Hruboš, 60. Hradil, 64. Hruboš, 69. Rosůlek, Staré Město – Morkovice 8:0 (3:0), 8., 22., 32. Hřib, 43. Lapčík, 48. Čechmánek, 53. Fryšták, 64. Petřvalský, 65. Fryšták, Dolní Němčí – 1. FC Slovácko 0:4 (0:1), 16., 57. Furiková, 66. Crhonková, 70. Veselá, Strání – Hluk 4:0 (2:0), 2. Zámečník, 34. Gabriš, 55. Bruštík, 69. Pavluš (pen.).

1. Staré Město 5 5 0 0 28:4 15 0 0
2. Bojkovice 4 3 0 1 26:5 10 0 1
3. Strání 4 3 0 1 17:3 9 0 0
4. FA Zlechov 4 3 0 1 23:12 9 0 0
5. 1. FC Slovácko 5 2 0 3 15:17 6 0 0
6. Kvasice 4 2 0 2 11:9 5 1 0
7. Hluk 4 2 0 2 8:16 5 1 0
8. Dolní Němčí 3 0 0 3 3:12 1 0 1
9. Morkovice 3 0 0 3 1:19 0 0 0
10. Koryčany 4 0 0 4 4:39 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka – Nedašov 6:1 (1:1), 10. Marušák, 41. Tvrdoň, 44., 45., 48. Kubla, 60. Křesala – 17. Holba, Napajedla – Hulín 0:9 (0:4), 2. Zdražil, 15. Buksa, 17. Olle, 25. Solař, 46. Chrastina, 50. Donát, 54. Solař, 59. Bukový, 59. Zdražil, Val. Klobouky – Lužkovice 6:0 (2:0), 22. Satin, 26. Vangor, 10., 35. Ročák, 53. Obadal, 55. Vlček, Luhačovice – Bystřice p. H. 9:6 (4:3), 7. Šůstek, 8. Kužela, 16., 21., 34. Garaja, 36. Šůstek, 38. Kužela, 44. Šůstek, 52. Slovák – 6. Kotas, 17. Hošák, 23. Kotas, 41. Hanslík, 45. Kotas, 46. Hanslík, Vel. Karlovice – Vlachovice 8:1 (2:0), 20. Toman, 25. Šarman, 34. Hrabovský, 41. Toman, 45. Hrabovský, 47. Pavelka, 48. Koňařík, 49. Toman – 37. Trčková.

1. Hulín 4 4 0 0 31:5 12 0 0
2. Vel. Karlovice 4 4 0 0 22:6 12 0 0
3. Val. Klobouky 4 4 0 0 18:4 11 1 0
4. Napajedla 4 3 0 1 23:13 9 0 0
5. Luhačovice 4 2 0 2 16:14 7 0 1
6. Bystřice p. H. 4 2 0 2 19:30 4 2 0
7. Juřinka 4 1 0 3 15:18 3 0 0
8. Lužkovice 4 0 0 4 8:25 1 0 1
9. Vlachovice 4 0 0 4 7:27 1 0 1
10. Nedašov 4 0 0 4 7:24 0 0 0
SKUPINA B: Koryčany – FA Zlechov 9:0 (4:0), 4. Vysoký, 12. Pluhař, 23. Nedoma, 25., 47. Novotný, 48., 56., 59. Nedoma, 60. Plichta, Kvasice – Bojkovice 2:3 p. (2:1), 18. Kahaja, 30. Jedlička – 14. Mojžíšek, 48. Uchytil, Staré Město – Morkovice 16:1 (0:0), 4. Straka, 5. Frýbort, 17. Zelený, 20., 27. Popelka, 28. Straka, 22. Kejř, 34. Zelený, 36. Ficek, 40. Zelený, 42. Jurák, 46. Neubauer, 50. Zelený, 51. Kunovjánek, 56. Neubauer, 58. Kunovjánek – 37. Dunka, Strání – Hluk 10:1 (6:0), 2. Popelka, 8. Zámečník, 11., 21. Macíček, 25. Suchý, 30. Zderčík, 31., 52. Zetka, 54. Macíček, 56. Popelka – 34. Afonso, Dolní Němčí – 1. FC Slovácko 2:6 (1:2), 2. Fibichr, 53. Hibler – 25. Labuťová, 28. Škrabalová, 34. Polášková, 35. Labuťová, 50., 56. Horáková.

1. Staré Město 5 5 0 0 41:8 14 1 0
2. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 25:14 10 0 1
3. Strání 4 3 0 1 37:5 9 0 0
4. Bojkovice 4 3 0 1 19:11 8 1 0
5. Hluk 4 2 0 2 15:14 7 0 1
6. Kvasice 4 2 0 2 7:8 6 1 1
7. FA Zlechov 4 1 0 3 7:28 3 0 0
8. Koryčany 4 1 0 3 11:36 3 0 0
9. Morkovice 3 0 0 3 5:24 0 0 0
10. Dolní Němčí 3 0 0 3 3:22 0 0 0

Autor: Redakce

25.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Pestrosti slováckých krojů dalo vyniknout při hodech v Nedakonicích krásné tereziánské babí léto.
37

Nedakonickým císařským hodům kralovali budoucí chemici

Jan Hemza.

Případ zabití u Kauflandu: soudní znalec lhal

Ve středu ve Slováckém deníku: Prvňáčci ze ZŠ v Hradčovicích

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem. Ve vašem Deníku tak ve středu najdete další výjimečné tablo našich nejmenších školáků.

Kunovice kvůli naganskému expresu rozšíří prostory leteckého muzea

Pomalu se uzavírá osud bývalého vládního leteckého speciálu Tupolev Tu-154M, který dopravil české hokejisty coby vítěze olympijského turnaje z japonského Nagana v roce 1998 zpátky do Prahy.

Za podvodné půjčky může skončit ve vězení pětice lidí

Vyšetřovatel z oddělení hospodářské kriminality v posledních dnech sdělil pěti lidem obvinění z trestného činu podvod formou spolupachatelství. Hlavní aktérkou případu byla čtyřicetiletá žena z Uherskohradišťska, která je navíc obviněna ze zpronevěry.

Sebral auto a pak ho dvakrát naboural

Po zloději aut, který neumí moc dobře řídit, pátrají už déle než měsíc dopravní policisté na Uherskohradišťsku. Pachatel v pátek večer 6. září v ulici Dolní v Ostrožské Nové Vsi ukradl u rodinného domu vozidlo značky Renault Chamade.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení