VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji 

14.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Brumov 1:4 Ježek – Bartozel 3, Sedlačík, Holešov – Malenovice 7:1 Doležel 2, Holík 2, Čada, Vymětal, Heryán – Bartek, Uh. Brod – Luhačovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Slušovice – Baťov 1930 odloženo na 17. 9., Hluk – Hulín 5:3 Hrabal 2, Sagula, Kuřina, Baroň – Vojtko 2, Podmol, Rožnov p. R. – Nivnice 4:0 Seidl M. 3, Návrat, Nedašov – Kunovice 1:0 Matůšů P.

1. Rožnov p. R. 6 4 1 0 1 17:3 14
2. Luhačovice 5 4 1 0 0 16:5 14
3. SK Baťov 5 4 0 0 1 18:7 12
4. Brumov 6 3 0 2 1 16:9 11
5. Kunovice 6 3 1 0 2 13:11 11
6. Slušovice 5 3 0 1 1 10:6 10
7. Holešov 6 3 0 0 3 17:13 9
8. Nivnice 6 2 1 0 3 13:13 8
9. Uh. Brod 5 2 0 1 2 14:10 7
10. Dol. Němčí 5 2 0 0 3 12:13 6
11. Hluk 5 2 0 0 3 14:16 6
12. Nedašov 6 2 0 0 4 6:23 6
13. Malenovice 6 1 0 0 5 6:30 3
14. Hulín 6 0 0 0 6 7:20 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Újezd 1:5 Pekárek – Milis 2, Váňa, Hollý, Kráčelík, Juřinka – Vel. Karlovice 2:0 Kopřiva 2, Slavičín – Mladcová 1:2 p. Čala – Balušek, Poličná – Val. Klobouky 3:0 kont. (hosté se nedostavili k utkání), Provodov – Ratiboř nehráno pro nezpůsobilý terén, Val. Polanka – Hovězí 8:0 Daněk L. 3, Zemánek 2, Baran, Macek, Matyáš, Štítná n. Vl. – Lidečko 4:0 Šimoník, Štěpančík, Tomeček, Hrnčiřík V.

1. Poličná 6 6 0 0 0 39:5 18
2. Újezd 6 6 0 0 0 26:6 18
3. Štítná n. Vl. 6 4 0 1 1 27:7 13
4. Slavičín 6 3 1 1 1 17:8 12
5. Val. Polanka 6 3 1 0 2 24:11 11
6. Mladcová 6 3 1 0 2 11:13 11
7. Lidečko 6 3 0 1 2 21:17 10
8. Juřinka 6 3 0 0 3 13:24 9
9. Ratiboř 5 2 0 0 3 18:16 6
10. Vel. Karlovice 6 2 0 0 4 7:16 6
11. Hovězí 6 2 0 0 4 12:26 6
12. Vlachovice 6 0 1 0 5 4:22 2
13. Provodov 5 0 0 1 4 6:34 1
14. Val. Klobouky 6 0 0 0 6 4:24 0

SKUPINA B: Zdounky – Morkovice 2:1 Kyrcz, Judas – Hrnčíř, Napajedla – Uh. Ostroh 7:0 Lapčík 4, Brauner, Mikšaník, Zlámal, Kvasice – St. Město 3:0 Pospíšil R. 3, Bojkovice – Kněžpole 6:2 Martinec, Lekeš, Kolínek M., Gorčík, Lebánek, Slavíček – Maršálek 2, Louky – Boršice 2:0 Sadil, Welyt, Strání – Břest odl., Nedachelbice – Koryčany odloženo na 28. 10.

1. Louky 6 5 0 0 1 18:6 15
2. Bojkovice 6 4 1 0 1 28:17 14
3. Zdounky 6 4 0 0 2 27:12 12
4. St. Město 6 4 0 0 2 22:11 12
5. Koryčany 5 4 0 0 1 22:11 12
6. Kvasice 6 4 0 0 2 18:17 12
7. Břest 5 3 0 1 1 17:6 10
8. Napajedla 6 3 0 0 3 19:13 9
9. Strání 5 3 0 0 2 15:12 9
10. Boršice 6 2 0 0 4 10:17 6
11. Kněžpole 6 2 0 0 4 10:20 6
12. Morkovice 6 1 0 0 5 9:24 3
13. Nedachlebice 5 0 0 0 5 6:30 0
14. Uh. Ostroh 6 0 0 0 6 4:29 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Štítná n. Vl. nehráno pro nezpůsobilý terén, Kunovice – Vsetín 5:1 Reňák 3, Tomaštík, Prachman – nehl., Uh. Brod – Bojkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Louky – Baťov 1930 nehráno pro nezpůsobilý terén, Rožnov p. R. – Slavičín 1:4 Karban – Švadleňák, Vincour, Huťa, Ondruš, Brumov – Holešov 4:0 Zvoníček, Kubiš, Šenkeřík, Pecha. Z minulého kola: Vsetín – Štítná n. Vl. 4:1.

1. Brumov 4 4 0 0 0 23:2 12
2. Slavičín 4 4 0 0 0 11:3 12
3. Bojkovice 3 2 0 0 1 12:7 6
4. Kunovice 3 2 0 0 1 9:5 6
5. SK Baťov 2 2 0 0 0 3:1 6
6. V. Otrokovice 3 1 0 1 1 7:9 4
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 1:3 3
8. Louky 3 1 0 0 2 5:8 3
9. Holešov 4 1 0 0 3 6:11 3
10. FK Vsetín 4 1 0 0 3 6:17 3
11. Rožnov p. R. 4 0 1 0 3 5:17 2
12. Štítná n. Vl. 3 0 0 0 3 5:10 0

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Štítná n. Vl. nehráno pro nezpůsobilý terén, Kunovice – Vsetín 2:5 Marovič, Tvrdoň – Zbranek 2, Fojtů 2, Karlík, Uh. Brod – Bojkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Louky – Baťov 1930 nehráno pro nezpůsobilý terén, Rožnov p. R. – Slavičín 2:3 Němec, Konečný – Kulíšek 2, Vaculová, Brumov – Holešov 2:5 Gabriš, Ohera – Dubický, Linda, Matuška, Jura, Daněk. Z minulého kola: Vsetín – Štítná n. Vl. 4:3 p.

1. Holešov 4 4 0 0 0 28:9 12
2. Slavičín 4 4 0 0 0 16:7 12
3. FK Vsetín 4 3 1 0 0 30:8 11
4. Brumov 4 2 0 1 1 26:17 7
5. Štítná n. Vl. 3 2 0 1 0 8:4 7
6. Rožnov p. R. 4 1 1 0 2 24:15 5
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 12:13 3
8. Bojkovice 3 1 0 0 2 9:16 3
9. Kunovice 3 0 0 0 3 7:16 0
10. SK Baťov 2 0 0 0 2 2:11 0
11. Louky 3 0 0 0 3 5:20 0
12. V. Otrokovice 3 0 0 0 3 3:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Bystřice p. H. 0:5 Burda Jiří 2, Franěk 3, Hor. Bečva – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hulín – Vlachovice 2:0 Lukeš, Pleva Michal, Luhačovice – Val. Klobouky 2:6 Hoferek, Homolka – Pelc 2, Paliak 2, Naňák 2, Ratiboř – Kelč 2:5 Fojtík, Motyka – Pitruň, Žídek 2, Hradil 2, Nedašov – Juřinka 0:2 Pernický, Šimon. Dohrávka 3. kola: Juřinka – Hulín 3:4 Pernický, Stratil, Petrů – Hradil, Lukeš 2, Pleva L.

1. Kelč 4 4 0 0 0 24:5 12
2. Bystřice p. H. 4 3 1 0 0 31:2 11
3. Val. Klobouky 4 3 0 1 0 20:4 10
4. Zlín B 3 2 0 0 1 12:5 6
5. Juřinka 4 2 0 0 2 13:8 6
6. Hulín 4 2 0 0 2 8:14 6
7. Luhačovice 4 1 0 1 2 7:19 4
8. Ratiboř 3 1 0 0 2 17:12 3
9. Hor. Bečva 3 1 0 0 2 2:10 3
10. Nedašov 4 0 1 0 3 2:20 2
11. Vel. Karlovice 3 0 1 0 2 2:26 2
12. Vlachovice 4 0 0 1 3 2:15 1

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Napajedla – Dol. Němčí 4:0 Belej 2, Srnec, Večeřa, Kvasice – Hluk 0:4 Ševčík, Blaha, Ngunthual 2, St. Město – Boršice 10:0 Sontag 5, Zajíc 2, Kolář, Ryška, Čagánek, Zlechov – Strání odl., 1. FC Slovácko – Koryčany 0:7 Kaňa 3, Hubr 2, Bardon, Nezdařil.

1. Hluk 4 4 0 0 0 22:2 12
2. Koryčany 4 3 0 0 1 23:3 9
3. St. Město 4 3 0 0 1 20:2 9
4. Napajedla 3 2 0 0 1 8:6 6
5. Zlechov 3 2 0 0 1 4:10 6
6. Nedakonice 3 1 1 0 1 4:5 5
7. Kvasice 4 1 1 0 2 8:12 5
8. Strání 2 1 0 1 0 3:2 4
9. Dol. Němčí 4 1 0 1 2 7:13 4
10. Morkovice 3 1 0 0 2 3:10 3
11. 1. FC Slovácko 4 0 0 0 4 2:17 0
12. Boršice 4 0 0 0 4 1:23 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Bystřice p. H. 2:9 Pospíšilík, Brhel – Ovčačík 2, Dubčák 5, Schonwalder, Hradil, Hor. Bečva – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hulín – Vlachovice 4:0 Plško 3, Tobolík, Luhačovice – Val. Klobouky 1:8 Máčala – Paliak D., Paliak M. 2, Krayem, Samice, Ovesný, Opravil 2, Ratiboř – Kelč 1:0 Makyča, Nedašov – Juřinka 2:7 Holba L. 2 – Cacek4, Bílý 2, Klanica. Dohrávka 3. kola: Juřinka – Hulín 5:2 Cacek 3, Pavlištík, Klanica – Soukup 2. Kontumace z 3. kola: Kelč – Hor. Bečva 0:3.

1. Val. Klobouky 4 4 0 0 0 33:4 12
2. Juřinka 4 4 0 0 0 21:6 12
3. Bystřice p. H. 4 3 0 0 1 27:15 9
4. Nedašov 4 2 1 0 1 16:16 8
5. Hulín 4 2 0 0 2 15:13 6
6. Zlín B 3 1 0 1 1 15:18 4
7. Vel. Karlovice 3 1 0 0 2 14:18 3
8. Ratiboř 3 1 0 0 2 6:11 3
9. Kelč 4 1 0 0 3 5:13 3
10. Vlachovice 4 1 0 0 3 5:20 3
11. Hor. Bečva 3 0 0 0 3 3:16 0
12. Luhačovice 4 0 0 0 4 4:20 0

SKUPINA B: Nedakonice – Morkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Napajedla – Dol. Němčí 1:2 Ferovič – Rejl 2, Kvasice – Hluk 5:1 Večeřa 2, Samohýl, Hora, Pecina – Hanus, St. Město – Boršice 4:2 Obdržálek 2, Dleštík, Čechmánek – Petřvalský, Zimák, Zlechov – Strání odl., 1. FC Slovácko – Koryčany 5:4 Sklenářová 2, Crhonková, Tomečková, Chybíková – Elzner 2, Michalík, L. Novotný.

1. Hluk 4 3 0 0 1 15:7 9
2. St. Město 4 2 1 0 1 10:11 8
3. Koryčany 4 2 0 1 1 14:12 7
4. Strání 2 2 0 0 0 12:3 6
5. Zlechov 3 2 0 0 1 12:7 6
6. 1. FC Slovácko 4 2 0 0 2 17:14 6
7. Boršice 4 2 0 0 2 17:15 6
8. Dol. Němčí 4 2 0 0 2 10:9 6
9. Kvasice 4 1 0 0 3 14:18 3
10. Napajedla 3 1 0 0 2 6:10 3
11. Morkovice 3 1 0 0 2 4:11 3
12. Nedakonice 3 0 0 0 3 3:17 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Štípa – Žeranovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Hvozdná – Fryšták 3:1 Burger T., Dostál, vlastní – Hřebačka, Halenkovice – Kašava 0:3 Červenka V., Červenka P., Drábek, Příluky – Mysločovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Všemina – Spytihněv 1:3 Sedláček – Lipenský, Flajzar, Miklas.

1. Spytihněv 4 3 0 1 0 12:2 10
2. Štípa 3 3 0 0 0 12:6 9
3. Hvozdná 4 3 0 0 1 8:8 9
4. Halenkovice 4 2 1 1 1 10:6 8
5. Tlumačov 3 2 0 0 1 8:4 6
6. Příluky 3 2 0 0 1 8:10 6
7. Fryšták 3 1 0 0 2 14:8 3
8. Kašava 3 1 0 0 2 5:7 3
9. Všemina 4 0 0 0 4 7:12 0
10. Mysločovice 3 0 0 0 3 2:10 0
11. Žeranovice 2 0 0 0 2 0:13 0

SKUPINA B: Jaroslavice – SK Vizovice 6:5 p. Paníček 4, Václavek – Machů 3, Adamuška, Kovář, Nedašova Lhota – Bylnice 3:5 Bubela 2, Chovanec – Sucháček 2, Chudárek, Holec, Lukáč.

1. Bylnice 4 3 0 0 1 11:15 9
2. Dolní Lhota 3 2 0 0 1 14:4 6
3. Jaroslavice 3 1 1 1 1 10:9 5
4. Nedašova Lhota 3 1 0 0 2 6:9 3
5. SK Vizovice 3 0 0 1 2 9:13 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Tečovice 2:5 Malina, Hoza – Kristek T. 3, Kowalczyk, Janek, Bratřejov- Bylnice 0:13 Chovančík 4, Mišo 3, Martinka 2, Křápek, Polách, Lysák, vlastní, Slušovice – Fryšták nehráno pro nezpůsobilý terén, Sehradice – Kašava nehráno pro nezpůsobilý terén, Malenovice – Mysločovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Lužkovice – Újezd 8:1 Okál 3, Matlach 2, Novotný, Tichý, Kořének – Karlík.

1. Bylnice 4 4 0 0 0 24:1 12
2. Lužkovice 4 3 0 1 0 22:4 10
3. Slušovice 3 3 0 0 0 16:3 9
4. Fryšták 3 2 0 0 1 20:5 6
5. Sehradice 3 2 0 0 1 16:9 6
6. Tečovice 4 2 0 0 2 10:16 6
7. Malenovice 3 1 1 1 1 11:8 5
8. Kašava 3 1 0 0 2 13:7 3
9. Mladcová 4 1 0 0 3 7:16 3
10. Mysločovice 3 1 0 0 2 5:16 3
11. Újezd 4 0 0 0 4 5:28 0
12. Bratřejov 4 0 0 0 4 2:38 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Jaroslavice nehráno pro nezpůsobilý terén, Ludkovice – Lhota 11:0 Kočík 3, Kadlčík 2, Mikulášek, Jurák, Majzlík, Ševčík, Zábojník, Vrána, Březnice – Spytihněv nehráno (hosté se nedostavil k utkání).

1. Ludkovice 4 3 0 0 1 28:3 9
2. Tlumačov 3 3 0 0 0 10:2 9
3. Jaroslavice 3 2 0 0 1 22:3 6
4. Březnice 4 2 0 0 2 8:9 6
5. Lhota 4 1 0 0 3 6:29 3
6. Spytihněv 4 0 0 0 4 2:30 0

SKUPINA B: Lukov – Kostelec 4:2 Pšeja 3, Marholt – Prchal, vlastní, Lužkovice B – Příluky nehráno pro nezpůsobilý terén. Dohrávka 1. kola: Příluky – Trnava 0:2 Hrnčiřík J., vlastní.

1. Trnava 3 3 0 0 0 15:2 9
2. Lukov 3 1 0 1 1 6:11 4
3. Kostelec 3 1 0 0 2 11:9 3
4. Lužkovice B 1 0 1 1 0 1:1 2
5. Příluky 2 0 0 0 2 0:10 0

SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota nehráno pro nezpůsobilý terén, Pozlovice – Nevšová 4:0 Švadleňák, Pinďák, Smolek, Stolařík.

1. Pozlovice 4 4 0 0 0 33:0 12
2. Bohuslavice 2 1 0 0 1 10:9 3
3. Nedašova Lhota 2 1 0 0 1 4:4 3
4. Nevšová 3 1 0 0 2 6:8 3
5. Smolina 3 0 0 0 3 0:32 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Těšnovice 3:1, Gremlica, Bartoš, Medek – Majkrič, Chropyně – Dřínov 2:1 p. (0:0), Poledňák, Ležák – N. Kroupa, Rataje – Lutopecny 2:4 (2:1), Doležel, Šiška – Hanák 2, Večerka, Piškula, Mrlínek – Rymice odl. na 9. 11. (13.30).

1. Chropyně 3 2 1 0 0 15:2 8
2. Lutopecny 3 2 0 1 0 7:4 7
3. Dřínov 3 1 1 1 0 5:2 6
4. Zborovice 3 1 0 2 0 6:6 5
5. Mrlínek 2 0 1 1 0 4:4 3
6. Rataje 3 0 1 0 2 4:8 2
7. Rymice 2 0 1 0 1 3:8 2
8. Těšnovice 3 0 0 0 3 2:12 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Lutopecny 1:2, Syručka – Dostalík, Mareš, Mrlínek – Chvalčov 0:10, Červinka 3, Tomčík 2, Šmíd 2, Gabriel, Mejvald, Dostálík, Zlobice – Bezměrov odl., Martinice – Rymice 0:6 (0:4), Kováč 3, Kovaříková 2, Matula.

1. Chvalčov 3 3 0 0 0 23:4 9
2. Rymice 3 3 0 0 0 20:3 9
3. Lutopecny 3 1 1 0 1 7:7 5
4. Zdounky 2 1 0 0 1 6:2 3
5. Chropyně 1 1 0 0 0 5:3 3
6. Bezměrov 2 0 0 1 1 1:7 1
7. Mrlínek 1 0 0 0 1 0:10 0
8. Martinice 3 0 0 0 3 4:16 0
9. Zlobice 2 0 0 0 2 3:17 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Bezměrov – Holešov B 0:9 (0:5), Pospíšil 4, Hanák 2, Vítovský, Matuška, Stibora, DFK Holešov – Dřínov odl., Lubná – Těšnovice 12:3 (6:0), Kocián 6, Nevřala 2, Handl 2, Makový 2 – P. Pecina 3, Žeranovice – Skaštice 5:2 (4:1), Kolečík 2, Klimek, Zámorský, Simon – Sklenář 2, Prusinovice – Lutopecny 3:2, Pirkl 2, Měrka – Králíček, Soldán.

1. Holešov B 3 3 0 0 0 19:3 9
2. Prusinovice 3 3 0 0 0 13:6 9
3. Lutopecny 3 2 0 0 1 19:3 6
4. Lubná 3 2 0 0 1 17:6 6
5. Žeranovice 3 2 0 0 1 13:11 6
6. Skaštice 3 1 0 0 2 14:8 3
7. Těšnovice 3 1 0 0 2 11:28 3
8. Dřínov 2 0 0 0 2 1:12 0
9. Bezměrov 3 0 0 0 3 5:20 0
10. DFK Holešov 2 0 0 0 2 5:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 2. TURNAJ: Chvalčov – Žalkovice 2:4, Zmeškal, Jakoubek – Svoboda 2, Dočkal 2, Spartak Hulín – Loukov 4:3 p., Fialík 2, Zimerman, Olle – Dolák 2, Kurfürst, Spartak Hulín – Chvalčov 6:7 p., Fialík 3, Olle 2, Vykopal – Charvát 5, Zmeškal 2, Loukov – Žalkovice 2:7, Dolák, Václavík – Svoboda 4, Těreško, Dočkal, Houšková.

1. Chvalčov 4 2 1 0 1 20:14 8
2. Prusinovice 2 2 0 0 0 17:5 6
3. Žalkovice 2 2 0 0 0 11:4 6
4. Hulín 4 0 1 1 2 13:21 3
5. Loukov 4 0 0 1 3 11:28 1

SKUPINA B – 2. TURNAJ: Zdounky – Lutopecny 2:7, Vaňhara, Syručka – Pazdera 4, Podolský, D. Vojáček, Indrák, Morkovice – Kvasice 5:3, Marek 2, Pučan, Hamala, Soldán – Smolinka 2, Zpěvák, Morkovice – Zdounky 2:3, Marek, Valenčík – Ferenc 2, Syručka, Kvasice – Lutopecny 4:1, Kahaja 2, Kochaníček, Zeman – Pazdera.

1. Lutopecny 4 2 0 1 1 14:10 7
2. Morkovice 2 1 0 0 1 7:6 3
3. Kvasice 3 1 0 0 2 7:9 3
4. Zdounky 2 1 0 0 1 5:9 3
5. Rataje 1 0 1 0 0 4:3 2

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

2. TURNAJ: Prusinovice – Spartak Hulín 1:9, Krejčí – Nedbal 3, Plško 2, Horáček, Polášek, Procházka, Štětkář, Prusinovice – Morkovice 0:20, Žourek 9, Pučan 7, Soldán 3, Kvinta, Spartak Hulín – Morkovice 1:7, Polášek – Žourek 3, Pučan, Šesták, Soldán, Plesner, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H. 3:13, Hlobílek 2, Hradil – Vaculík 6, Kolařík 4, Pilař 3, Chvalčov – Loukov 1:4, Adamec – Žaloudík 4, Chvalčov – Slavkov p. H. 1:9, Chlápek – Vaculík 3, Kolařík 2, Pilař 2, Čáp 2, Kostelec u Hol. – Loukov 4:14, Hlobílek 3, Horák – Žaloudík 11, Morzhul 2, Nenutil.

1. Slavkov p. H. 4 4 0 0 0 38:15 12
2. Morkovice 4 3 0 0 1 49:13 9
3. Chvalčov 4 2 0 0 2 26:15 6
4. Hulín 4 2 0 0 2 26:20 6
5. Loukov 4 2 0 0 2 26:32 6
6. Prusinovice 4 1 0 0 3 21:39 3
7. Kostelec u Hol. 4 0 0 0 4 11:63 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Mistřice – Nedakonice 1:4 (0:1) D. Veselý – J. Andrýsek 3, M. Janík. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Jarošov 3 3 0 0 33:5 9
2. Bílovice 3 3 0 0 8:0 9
3. SK Zlechov 3 2 0 1 7:4 6
4. Nedakonice 4 2 0 2 12:10 6
5. O. N. Ves 3 1 0 2 4:9 3
6. Mistřice 4 1 0 3 7:24 3
7. O. Lhota 3 0 0 3 2:12 0
8. Buchlovice 3 0 0 3 1:16 0

SKUPINA B: Vlčnov – Havřice 2:6 (2:4) Sagula, Novák – M. Bania, J. Bania, Schnurmacher, M. Moštěk. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Šumice 3 3 0 0 23:3 9
2. ČSK Uh. Brod B 2 2 0 0 8:0 6
3. Havřice 3 2 0 1 14:7 6
4. Hradčovice 3 2 0 1 10:6 6
5. Prakšice 1 1 0 0 4:3 3
6. Bánov 3 1 0 2 5:13 3
7. Podolí 3 0 1 2 2:6 1
8. Vlčnov 3 0 1 2 3:10 1
9. Korytná 3 0 0 3 3:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Bánov 1:1 (0:0) M. Buráň – L. Kočenda, Topolná – Osvětimany 1:1 (0:0) Belej – Čevelík. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Újezdec 3 3 0 0 27:2 9
2. Nivnice 3 3 0 0 10:2 9
3. Osvětimany 4 2 1 1 16:10 7
4. Jarošov 3 2 1 0 8:3 7
5. Šumice 3 1 2 0 6:4 5
6. Prakšice 3 1 1 1 5:7 4
7. O. N. Ves 3 1 0 2 8:5 3
8. Uh. Ostroh 4 0 1 3 4:16 1
9. Topolná 4 0 1 3 2:14 1
10. Bánov 4 0 1 3 2:25 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Traplice – Havřice 0:5 (0:3) Bršlica 2, Kubiš 2, Neděla. 4. kolo: Sušice – Nedachlebice 9:0 (4:0) Hubál 5, Hábl 3, Janeček. Zbylá utkání budou odehrána v náhradním termínu.

1. Havřice 3 3 0 0 18:3 9
2. Sušice 2 2 0 0 16:1 6
3. Buchlovice 3 1 0 2 14:12 3
4. Traplice 2 1 0 1 7:5 3
5. Jalubí B 2 1 0 1 7:12 3
6. Mařatice 0 0 0 0 0:0 0
7. Velehrad 2 0 0 2 3:14 0
8. Nedachlebice 2 0 0 2 1:19 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – O. Lhota 25:0 (17:0) Gottfried 7, Kolář 4, Svoboda 3, Vyskočilová 3, Cileček 2, Chmelař 2, Beran 2, Zelina 2, Kněžpole – Březolupy 1:4 (0:3) J. Berčík – Hoferek 2, Kovář, Řezník, Babice – Tupesy 3:1 (2:1) Maňásek 2, Ides – Banovský, Neobsazeno – Bílovice nehl., Mistřice – Podolí 21:1 (8:0) D. Kopčil 9, M. Tomeček 5, J. Tomeček 3, J. Šimek 2, Belant, S. Kopčil – Sýkora.

1. Babice 4 2 1 1 20:13 7
2. Březolupy 2 2 0 0 32:1 6
3. Mistřice 2 2 0 0 28:4 6
4. Tupesy 3 2 0 1 21:4 6
5. Bílovice 3 1 1 1 14:10 4
6. Ořechov 1 1 0 0 25:0 3
7. Kněžpole 4 1 0 3 5:18 3
8. O. Lhota 4 1 0 3 5:69 3
9. Podolí 3 0 0 3 2:33 0

SKUPINA B: Vlčnov – Korytná 0:3 (0:1) S. Klon, Čagánek, V. Klon, ČSK Uh. Brod B – Bystřice p. L nehl., S. Loz – Orel Uh. Brod 1:5 (1:2) Jankůj – Jančář 2, Malůš, Durďák, Dubský, St. Hrozenkov – Březová 2:9 (0:3) Sedlačík, Jurák – J. Panák 4, Moravčík 2, D. Jurásek, Janík, vlastní, Hradčovice – D. Němčí B 0:0.

1. D. Němčí B 4 3 1 0 24:3 10
2. Vlčnov 4 3 0 1 20:9 9
3. Korytná 4 3 0 1 19:8 9
4. Orel Uh. Brod 4 3 0 1 24:15 9
5. Hradčovice 4 2 1 1 15:5 7
6. ČSK Uh. Brod B 3 2 0 1 19:12 6
7. Březová 4 2 0 2 16:14 6
8. St. Hrozenkov 4 0 0 4 7:27 0
9. S. Loz 4 0 0 4 2:25 0
10. Bystřice p. L. 3 0 0 3 3:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Polešovice – Tupesy 8:1 (5:1) Ficek 3, Bačák, Šantavý, Lapčík, Bartošík, Gabriel – Škrabal. 3. kolo: Tupesy – FC Slovácko 6:5 nehl.

MLADŠÍ: Polešovice – Tupesy 1:12 (0:5) M. Berka – T. Dostál 3, J. Janoušek 3, P. Kunert 3, R. Martinák 3.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Babice – Nedakonice 5:3 (0:3) Litoš 3, Svoboda, Skřivánková – Schwarz 2, Rubertová, Mistřice – Jarošov 5:3 (3:1) M. Tománek3, P. Tománek, S. Kopčil – Němec, Čada, Trlida.

SKUPINA B: Šumice – Rudice 17:1 (9:1) Zálešák 6, Helbich 4, Koktavý 3, Šidlo 2, Červenák 2 – Pilát.

Autor: Redakce

14.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Kvůli srážce dvou osobních aut s traktorem na silnici E50 procházející Chřiby museli hasiči vyprošťovat dva muže a jednu dívku hydraulických zařízením.FOTO: HZS Zlínského kraje
5

V Chřibech se srazila dvě auta s traktorem

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

Propast České strany sociální demokracie (ČSSD), která v letošních volbách do poslanecké sněmovny získala pouze něco málo přes sedm procent hlasů, odneslo několik stálic české politické reprezentace. Jednou z nich byl od roku 2002 také sedmapadesátiletý Antonín Seďa.

Stanislav Blaha: Starostou budu minimálně do komunálních voleb

ROZHOVOR / FOTOGALERIE / Poslanecký mandát hned při své první kandidatuře do Poslanecké sněmovny získal lídr Občanské demokratické strany (ODS) ve Zlínském kraji a také starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha. 

AKTUALIZOVÁNO

Na Slovácku zvítězilo ANO, druhé KDU-ČSL a třetí SPD

VIDEA / FOTOGALERIE/ Ve Zlínském kraji už je sečteno. Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení