MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Slušovice 1:0 Pěrka, Malenovice – Kunovice 0:1 Šafránek, Rožnov p. R. – Holešov 1:2 Zetocha – Kováč D., Kováč A., Návojná – Uh. Brod 2:1 Šánek A., Surý J. – Michalec, Hulín – Luhačovice 0:1 Zámorský, Vlachovice – Bystřice p. H. 6:1 Hovězák, Chovanec 4, Hlavica – Trnčík, Baťov 1930 – Brumov 1:1 Kristek – Sedlačík. Dohrávka 1. kola: Luhačovice – Malenovice 4:0 Daňo 3, Suchý.

1. Holešov 4 4 0 0 16:7 12
2. Luhačovice 4 3 1 0 11:3 10
3. Dol. Němčí 4 3 0 1 14:10 9
4. Kunovice 4 3 0 1 12:9 9
5. SK Baťov 4 2 1 1 13:8 7
6. Návojná 4 2 1 1 7:5 7
7. Hulín 4 2 0 2 9:7 6
8. Rožnov p. R. 4 1 2 1 15:8 5
9. Brumov 4 1 2 1 4:6 5
10. Uh. Brod 4 0 3 1 7:8 3
11. Vlachovice 4 1 0 3 12:17 3
12. Slušovice 4 0 1 3 7:10 1
13. Malenovice 4 0 1 3 4:13 1
14. Bystřice p. H. 4 0 0 4 4:24 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Val. Klobouky 1:2 Hronek – Líňa, Dubčák, Slavičín – Louky 2:3 Havlín, Goňa – Suchánek, Lendler, vlastní, Lidečko – Štítná n. Vl. 2:2 Šťastný, Ryza D. – Štěpančík, Hrnčiřík, Ratiboř – Val. Polanka 3:3 Hrabovský, Ostřanský 2 – Macek, Adámek, David Ondra, Vel. Karlovice – Fr. Lhota 1:1 Mynarčík – Kosiewicz, Hovězí – Mladcová 1:8 Smolík – Brhel 2, Kolařík 2, Venený 2, Vašut, Kolář, Juřinka – Provodov 8:0 Kopřiva 4, Dobiáš 2, Kovář, Bargel. Dohrávka: Hovězí – Napajedla 3:0 Ondryáš, Babica.

1. Louky 4 4 0 0 18:4 12
2. Vel. Karlovice 4 3 1 0 14:9 10
3. Juřinka 4 3 0 1 18:7 9
4. Slavičín 4 3 0 1 16:6 9
5. Ratiboř 4 2 2 0 17:11 8
6. Mladcová 4 2 1 1 20:10 7
7. Val. Polanka 4 2 1 1 16:8 7
8. Štítná n. Vl. 4 1 1 2 10:8 4
9. Lidečko 4 1 1 2 8:10 4
10. Hovězí 4 1 0 3 5:14 3
11. Provodov 4 1 0 3 6:18 3
12. Val. Klobouky 4 1 0 3 3:20 3
13. Franc. Lhota 4 0 1 3 4:18 1
14. Napajedla 4 0 0 4 4:16 0

SKUPINA B: Zdounky – Chropyně 4:3 Kyrcz Marek 2, Červík 2 – Ležák, Podaný, Peroutka, Kvasice – Bojkovice 1:3 Brázdil – Homola, Gago, Lekeš, Nivnice – Koryčany 5:3 Straňák 2, Borýsek, Lukeš, Májek – Gejdoš, Hubr, Hanák, Strání – Uh. Ostroh 5:0 Zlatý, Horňáček, Popelka, Pavluš, Bruštík, Buchlovice – Hluk 3:0 Raštica, Tomeček, Valeš, Morkovice – Kněžpole 7:2 Pajgr 3, Handl, Medek, Řezníček, Doležal – Frlíbor, Navrátil, Boršice – Nedachlebice 9:2 Andrýsek 4, Sýkora, Dostál, Gajarský, Březina, Gottwald – Fojtík, Novák F.

1. Nivnice 4 4 0 0 29:5 12
2. Buchlovice 4 4 0 0 20:2 12
3. Zdounky 4 3 0 1 14:9 9
4. Kvasice 4 2 1 1 11:9 7
5. Bojkovice 4 2 0 2 18:10 6
6. Strání 3 2 0 1 9:2 6
7. Koryčany 4 2 0 2 18:13 6
8. Boršice 4 2 0 2 16:11 6
9. Morkovice 4 2 0 2 12:12 6
10. Hluk 4 1 1 2 3:9 4
11. Chropyně 4 1 0 3 7:23 3
12. Nedachlebice 4 1 0 3 7:23 3
13. Kněžpole 3 0 0 3 4:18 0
14. Uh. Ostroh 4 0 0 4 2:24 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Louky 2:1 Šustek D. 2 – Štípek, Brumov – Vsetín 4:3 Vlček 2, Filák, Pecha – Najt 2, Janků, Rožnov p. R. – Uh. Brod 8:1 Kučera 2, Válek 2, Rebroš 2, Zetek, Heryán – Hrabalík, Luhačovice – Ratiboř odloženo, Kunovice – Slušovice 9:0 Oslzla 2, Hubál 2, Foral 2, Tomaštík 2, Dovrtěl, Baťov 1930 – Slavičín 1:0 Zahradník.

1. Rožnov p.R. 2 2 0 0 15:2 6
2. Kunovice 2 1 0 1 10:2 3
3. FK Vsetín 2 1 0 1 7:4 3
4. Brumov 1 1 0 0 4:3 3
5. V. Otrokovice 1 1 0 0 2:1 3
6. SK Baťov 1 1 0 0 1:0 3
7. Slavičín 2 1 0 1 2:2 3
8. Slušovice 2 1 0 1 5:11 3
9. Luhačovice 1 0 0 1 2:5 0
10. Louky 2 0 0 2 1:6 0
11. Ratiboř 1 0 0 1 1:7 0
12. Uh. Brod 1 0 0 1 1:8 0

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Louky 2:4 Drábek, Machovský – Jaroněk, Sadil, Kuna, Chytil, Brumov – Vsetín 0:8 Bartošek 2, Škrla, Černý, Hruška, Knebl, Vokulič, Jílek, Rožnov p. R. – Uh. Brod 7:1 Galus L. 6, Palát – Šimoník, Luhačovice – Ratiboř odloženo, Kunovice – Slušovice 4:3 Hábl 2, Prachman, Macků – Hargaš 2, Střílka, Baťov 1930 – Slavičín 3:6 Štefka 2, Bršlica – Vincour 3, Kulíšek.

1. Rožnov p. R. 2 2 0 0 16:3 6
2. Slavičín 2 2 0 0 15:4 6
3. Louky 2 2 0 0 10:3 6
4. FK Vsetín 2 1 0 1 9:6 3
5. Slušovice 2 1 0 1 9:8 3
6. Kunovice 2 1 0 1 5:12 3
7. Luhačovice 1 0 0 1 4:6 0
8. V. Otrokovice 1 0 0 1 2:4 0
9. SK Baťov 1 0 0 1 3:6 0
10. Uh. Brod 1 0 0 1 1:7 0
11. Ratiboř 1 0 0 1 2:9 0
12. Brumov 1 0 0 1 0:8 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Klobouky 9:2 Barot 4, Paštěka 2, Karol, Úlehla, Horák – Ruman, Mikulčík, Paseky Zlín – Vlachovice odloženo, Hulín – Nedašov 1:0 nehl., Štítná n. Vl. – Bystřice p. H. 3:0 Kamečák, Zvoníček, Malaník, Juřinka – Hor. Bečva 2:0 Koláček, Plesník.

1. Štítná n. Vl. 2 2 0 0 6:2 6
2. Holešov 2 1 1 0 10:3 4
3. Juřinka 2 1 1 0 3:1 4
4. Paseky Zlín 1 1 0 0 7:1 3
5. Hulín 1 1 0 0 1:0 3
6. Val. Klobouky 2 1 0 1 3:9 3
7. Vlachovice 1 0 0 1 0:1 0
8. Nedašov 1 0 0 1 0:1 0
9. Hor. Bečva 2 0 0 2 2:5 0
10. Bystřice p. H. 1 0 0 1 0:3 0
11. Vel. Karlovice 1 0 0 1 1:7 0

SKUPINA B: Napajedla – Dol. Němčí 0:1 nehl., Kvasice – Morkovice 2:3 Rakušan, vlastní – Ševčíková 2, Zapletal, FA Zlechov – Koryčany 0:14 Přibyl 3, Klem 3, Barták 2, Nezdařil 2, Budík, Hubr, Pátík, Tiefenbacher, Hluk – Strání 3:1 Kužela 2, Penk F. – Čaňo V., Bojkovice – St. Město 4:2 Vápeník 2, Pavliš, Polák – Jegla 2, Boršice – Nedakonice 5:1 Durný, Krsička L. 3, Krsička M. – Krpal.

1. Koryčany 2 2 0 0 18:1 6
2. Strání 2 1 0 1 7:3 3
3. Boršice 1 1 0 0 5:1 3
4. Bojkovice 1 1 0 0 4:2 3
5. Hluk 1 1 0 0 3:1 3
6. Morkovice 1 1 0 0 3:2 3
7. Dol. Němčí 1 1 0 0 1:0 3
8. Napajedla 1 0 0 1 0:1 0
9. St. Město 1 0 0 1 2:4 0
10. Kvasice 2 0 0 2 3:7 0
11. Nedakonice 1 0 0 1 1:5 0
12. Zlechov 2 0 0 2 0:20 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Val. Klobouky 5:0 Linda 2, Jura, Kratochvíla, Jadrníček, Paseky Zlín – Vlachovice odloženo, Hulín – Nedašov 8:2 Zaoral 3, Plško 2, Neradil, Šupčík, Pecha – Novák P. 2, Štítná n. Vl. – Bystřice p. H. 3:0 Struhař D., Struhař A., Černý, Juřinka – Hor. Bečva 3:4 Němec 2, Bílý – Macura 2, Cverna, Skramuská.

1. Štítná n. Vl. 2 2 0 0 7:3 6
2. Holešov 2 1 1 0 6:1 4
3. Paseky Zlín 1 1 0 0 10:0 3
4. Hulín 1 1 0 0 8:2 3
5. Val. Klobouky 2 1 0 1 11:6 3
6. Hor. Bečva 2 1 0 1 7:7 3
7. Juřinka 2 0 1 1 4:5 1
8. Bystřice p. H. 1 0 0 1 0:3 0
9. Nedašov 1 0 0 1 2:8 0
10. Vlachovice 1 0 0 1 1:11 0
11. Vel. Karlovice 1 0 0 1 0:10 0

SKUPINA B: Napajedla – Dol. Němčí 4:3 nehl., Kvasice – Morkovice 4:6 Samohýl, Křižan, Skypala, Kahaja – Červenka 3, Juřena, Přikryl, vlastní, FA Zlechov – Koryčany 5:13 Haša 2, Vlachynský, Bartoň, Hradil – Kaňa 5, Bardon 3, Vrtal 2, Hajkr Jakub, Hajkr Jan, Michalík, Hluk – Strání 9:0 Penk A. 3, Velecký 3, Kremr, Martiš, Frühauf Z., Bojkovice – St. Město 8:0 Ševčíková 4, Lukáš, Buriánek, Králík, Kavka, Boršice – Nedakonice 23:2 Škrabal 2, Kadlček 4, Měšťánek 4, Obdržálek 2, Chodura, Dleštík 2, Řezník 5, Gášek, Bičan 3, vlastní – Sušeň, Král.

1. Koryčany 2 2 0 0 20:5 6
2. Boršice 1 1 0 0 23:2 3
3. Hluk 1 1 0 0 9:0 3
4. Bojkovice 1 1 0 0 8:0 3
5. Morkovice 1 1 0 0 6:4 3
6. Napajedla 1 1 0 0 4:3 3
7. Strání 2 1 0 1 6:10 3
8. Dol. Němčí 1 0 0 1 3:4 0
9. St. Město 1 0 0 1 0:8 0
10. Kvasice 2 0 0 2 4:13 0
11. Zlechov 2 0 0 2 6:19 0
12. Nedakonice 1 0 0 1 2:23 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 2. kolo: Jaroslavice – Příluky 5:1 Hrazdíra 2, Vrba 2, Susser – Hefka, SK Vizovice – Fryšták 2:1 Machů, Fuksa – Hřebačka, Hvozdná – Spytihněv 3:2 Dostál, Kocourek, Rybák – Rozsypálek, Kalvoda, Všemina – Halenkovice odloženo, Slušovice B – Štípa 6:0 Hoferek 3, Klečka, Žaludek J., Večeřa J.

1. Slušovice B 2 2 0 0 10:1 6
2. Hvozdná 2 2 0 0 6:3 6
3. SK Vizovice 2 1 1 0 5:4 4
4. Jaroslavice 2 1 0 1 6:5 3
5. Fryšták 2 1 0 1 3:3 3
6. Spytihněv 2 0 1 1 5:6 1
7. Všemina 0 0 0 0 0:0 0
8. Halenkovice 1 0 0 1 1:3 0
9. Příluky 2 0 0 2 2:7 0
10. Štípa 1 0 0 1 0:6 0

SKUPINA B – 2. kolo: Pozlovice – Újezd 2:3 Kraus, Vavrys O. – Martínek, Pavelka, Vaculín, Poteč – Dolní Lhota 2:6 Masař R., Masař V. – Zvoníček 2, Hofschneider 2, Malota, Vojtěšík, Nedašova Lhota – Bylnice 6:0 Chovanec, Kuvík, Rajník, Pacík P., Bartošák P., Bubela.

1. Nedašova Lhota 2 2 0 0 10:2 6
2. Dolní Lhota 2 1 1 0 8:4 4
3. Újezd 2 1 1 0 5:4 4
4. Poteč 2 0 1 1 3:7 1
5. Bylnice 2 0 1 1 1:7 1
6. Pozlovice 2 0 0 2 4:7 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

2. kolo: Dolní Lhota – Spytihněv nehráno (hosté se nedostavili k utkání), SK Vizovice – Fryšták 0:2 Holík, Daněk, Mladcová – Malenovice 2:2 Krejčíř, Hoza – Macek O., Svozil, Tečovice – Kašava 1:3 Jordán – Dočkal 2, Drábek, Bratřejov – Újezd 7:0 Bargl 2, Sluštík 2, Jančík M., Kalenda, Tomaník – Karlík, Milis, Slušovice B – Bylnice 7:1 Křižka 4, Gužík 2, Šubrt – Lysák.

1. Fryšták 2 2 0 0 8:0 6
2. Dolní Lhota 2 2 0 0 5:1 6
3. Malenovice 2 1 1 0 5:3 4
4. Mladcová 2 1 1 0 5:3 4
5. Slušovice B 2 1 0 1 8:3 3
6. Bratřejov 2 1 0 1 8:3 3
7. Kašava 2 1 0 1 4:4 3
8. Tečovice 2 1 0 1 2:3 3
9. Bylnice 2 1 0 1 4:8 3
10. SK Vizovice 2 0 0 2 1:5 0
11. Újezd 2 0 0 2 0:8 0
12. Spytihněv 2 0 0 2 0:9 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 2. kolo: Jaroslavice – Ludkovice 2:1 Kyncl, Hefka- Chot, Žeranovice – Tlumačov 4:1 Dorazín 2, Hubík, Kohout – Čechák J., Mysločovice – Březnice 6:6 Svačina 2, Kenša, Hradil, Teplý, Gazdoš – Baťa 2, Štancl 2, Běhula, vlastní.

1. Žeranovice 2 2 0 0 6:1 6
2. Mysločovice 2 1 1 0 11:6 4
3. Tlumačov 2 1 0 1 4:4 3
4. Jaroslavice 2 1 0 1 2:6 3
5. Březnice 1 0 1 0 6:6 1
6. Lhota u Mal. 1 0 0 1 0:2 0
7. Ludkovice 2 0 0 2 1:5 0

SKUPINA B – 2. kolo: Lukov – Kostelec 9:0 Švehlík 4, Drábek 3, Vaškůj 2, Trnava – Hvozdná odloženo, Příluky – Štípa 2:0 Melichárek 2.

1. Lukov 2 2 0 0 10:0 6
2. Lužkovice 1 1 0 0 16:0 3
3. Štípa 2 1 0 1 12:3 3
4. Příluky 2 1 0 1 2:1 3
5. Hvozdná 0 0 0 0 0:0 0
6. Trnava 1 0 0 1 1:12 0
7. Kostelec 2 0 0 2 0:25 0

SKUPINA C – 2. kolo: Poteč – Sehradice 4:15 Šmatlo 2, Janošík 2 – Macík 5, Váňa 5, Zavadil 2, Kovářová A. 2, Kovářová L., Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota 1:4 Jursa P. – Horák R., Mičuda R., Vaněk J., Haspala D.

1. Nedašova Lhota 2 2 0 0 17:1 6
2. Sehradice 1 1 0 0 15:4 3
3. Nevšová 1 1 0 0 1:0 3
4. Bohuslavice 2 0 0 2 1:5 0
5. Poteč 2 0 0 2 4:28 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

2. kolo: Lutopecny – Zborovice 2:1 (2:1), Piškula, Gerla – Ovečka, Rymice – Žalkovice 1:2 (0:2), P. Greinecker – Kojetský, Beneš, Kostelec u Hol. – Rataje – nehl.

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

2. kolo: Zlobice – Bezměrov 3:2 (1:1), Goldman 2, T. Potočiar – Fekar, Mariánek, Chvalčov – Chropyně 1:2 pen., Dostalík – nehl.

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A – 2. kolo: Holešov B – Rajnochovice 22:0, Jura 5, Linda 4, Jadrníček 3, Matuška 3, Trnka 3, Daněk, Hafinec, Ševčík, Kolář, Prusinovice – DFK Holešov 0:18 (0:9), Illéšová 6, Láník 6, Jiroušková 2, Smýkalová 2, Turečková, Kotasová, Chvalčov – Žeranovice 7:1, Červinka 4, Charvát, Duda, Miškaj – Kolečík, Martinice – Mrlínek 4:1 (2:0), Čunková 3, Uruba – Duchoň.

SKUPINA B – 2. kolo: Rymice – Kroměříž C 0:7, Heinz 2, Benedikt 2, Ševeček, Otáhal, Sigmund, Lutopecny – Skaštice 3:0 (0:0), D. Dostálík 3, Dřínov – Lubná 1:4 (0:1), Barák – Sládeček, Šiška, Kocián, Daňková.

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 1. TURNAJ: Loukov – Rataje 14:0, Šíp 4, Čonka 4, Chaňo 4, Zemánek, Dolák, Koutný, Kurfürst, Morkovice – Prusinovice 10:3, Žourek 5, vl., Hamala, Soldán, Lejsal, Marek – Měrka 3, Loukov – Morkovice 5:6, Šíp 5 – Žourek 3, Doleželová 2, Měrka, Rataje – Prusinovice 0:10, M. Měrka 5, Pumprla 2, J. Měrka, Matyáš, Jurčík.

1. Morkovice 2 2 0 0 16:8 6
2. Loukov 2 1 0 1 19:6 3
3. Prusinovice 2 1 0 1 13:10 3
4. Kroměříž C 0 0 0 0 0:0 0
5. Rataje 2 0 0 2 0:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 1. TURNAJ: Morkovice – Prusinovice 7:11, Pučan 6, Lujka – M. Měrka 5, Pumprla, Jadrníček 2, Gerát, Loukov – Rataje 5:8, Žaloudík 4, Václavík – Poltoranos 5, Madej, Svak, nehl., Rataje – Prusinovice 16:5, Poltoranos 11, Traj 2, Tesař 2, Madek – Měrka 2, Jadrníček, Pumprla, Krejčí, Loukov – Morkovice 15:1, Žaloudík 9, Zemánek 2, vl. 2, Václavík, Dolák – Řezáč.

1. Rataje 2 2 0 0 24:10 6
2. Loukov 2 1 0 1 20:9 3
3. Prusinovice 2 1 0 1 16:23 3
4. Kroměříž C 0 0 0 0 0:0 0
5. Morkovice 2 0 0 2 8:26 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. N. Ves – Mařatice 2:0 Hel, Herák – nedohráno pro nízký počet hráčů hostí, Nedakonice – Bílovice 4:0 (2:0) Bartoš 3, Králík, St. Město – SK Zlechov 10:1 (5:0) Tomaštík 2, Urbanovský 2, Sobek 2, Prokeš, Melichárek, Trávník, Blaha – Veltr, Popovice – Jarošov 0:21 (0:7) Šipka 8, Stojaspal 6, Marek Omelka 3, Štolba 2, Mikulec, Martin Omelka.

1. Ostr. Nová Ves 2 2 0 0 6:0 6
2. Jarošov 2 2 0 0 26:3 6
3. Nedakonice 2 2 0 0 6:0 6
4. Staré Město 2 1 0 1 13:6 3
5. Popovice 2 0 0 2 0:25 0
6. SK Zlechov 2 0 0 2 1:12 0
7. Bílovice 1 0 0 1 0:4 0
8. Mařatice 1 0 0 1 0:2 0

SKUPINA B: Újezdec – Havřice 4:2 Brulík 2, Gazdík, Lekeš – Kolář 2, Korytná – Prakšice 2:6 Lekeš 2 – Slezák 2, Dedík 2, Žůrek, Mulko, Hradčovice – Šumice 0:14 (0:8) Ondřej 4, Valášek 2, Šidlo 2, Žampach 2, Kreisel, Pančocha, Mach, Urbánek, Podolí – Bánov 1:4 (1:1) Sečkář – Haverland 3, Šopík.

1. Bánov 2 2 0 0 15:1 6
2. Prakšice 2 2 0 0 16:4 6
3. Újezdec-Těšov 2 2 0 0 10:3 6
4. Šumice 1 1 0 0 14:0 3
5. Vlčnov 1 1 0 0 9:0 3
6. Podolí 2 0 0 2 2:10 0
7. Havřice 2 0 0 2 4:14 0
8. Korytná 2 0 0 2 2:15 0
9. Hradčovice 2 0 0 2 0:25 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Bánov 7:2 (3:1) Lekeš 4, L. Bachůrek, Š. Bachůrek, Mikliš – Beníček, Kročil, Prakšice – O. N. Ves 12:0 (4:0) Hořínek 4, Velčovský 3, Valášková 2, Buráň, Zemánek, Patlevič, Nivnice – Uh. Ostroh 17:0 (10:0) Chovanec 6, Bartoš 3, Soukeník 3, Petřivalský 2, Náhlík, Matušák, M. Hladiš, O. Lhota – Šumice nehl. , Topolná – Jarošov 2:2 (1:1) Hába, Kučera – Omelka, Jurča.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Sušice – Buchlovice 2:0 (1:0) J. Hubál 2, Traplice – Velehrad 0:4 (0:3) Gavanda 3, Daněk, Košíky – Osvětimany nehl.

SKUPINA B: BíloviceHavřice 3:2 (2:1) Bajaja 3 – Janků, Hálka, Mařatice – Kněžpole odloženo, Popovice – Nedachlebice 2:0 (2:0) Vlachynský 2.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Babice – Buchlovice 4:3 (2:2) Matušová, Brinka, Kotlabová, Forro – Pientoch, Horák, Hradčovice – FA Zlechov 6:3 (3:1) Hlaváč 2, Matyáš 2, Liďák, Řihák – Bachratý, Hladník, Černota, Podolí – Tupesy 1:18 (1:8) Kunčar – D. Bánovský 9, Hubík 3, L. Bánovský, Kula, Čagánek, Tomeček, Svoboda.

SKUPINA B: Slavkov – Suchá Loz 3:1 (1:1) Š. Tureček, M. Tureček, Z. Krhovský – Klaus, St. Hrozenkov – Korytná 0:4 (0:1) Klon 3, Vacula, Březová – ČSK Uh. Brod 11:4 (4:2) P. Ševčík 8, J. Panák, Moravčík, Grebík – Kusák 3, Kociňák, Bystřice p. L. – Orel Uh. Brod 1:8 P. Čaňo – Dubský 3, Fojtík 2, Vaškových, Moravanský, Malůš.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Spytihněv – FC Slovácko 1:26 Dalajka – Chybíková 9, Škrabalová 7, Slováčková 4, Juříková 3, Obadalová 3, O. N. Ves – FA Zlechov odloženo, Buchlovice – Hluk 2:9 (0:4) Kořínek 2 – Gál 3, P. Fruhauf 2, M. Fruhauf ,Jozefák 2, Polách, D. Němčí – Tupesy odloženo.

MLADŠÍ: Spytihněv – FC Slovácko 7:11 Tabara 5, Gabryš 2 – Hanáčková 4, Obadalová 3, Stašková 2, Kopčilová 2, O. N. Ves – FA Zlechov odloženo, Buchlovice – Hluk 7:12 (5:5) Daňhel 5, Marek, Zámečník – Koníček 7, Soviš 3, M. Nemrava 2, D. Němčí – Tupesy odloženo.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Topolná – Ořechov 1:22 (0:11) Oliva – Měšťánek 7, Šantavý 4, Beran 4, Kolář 3, Vyskočilová 3, Zelina, Březolupy – Huštěnovice 6:7 (3:4) L. Řezník 5, Duda – Čechmánek 3, Stašková 2, Říha, Grebeníček, Mařatice – Nedakonice 1:9 (0:2) Černý – Horňák 6, Beneš 3, Babice – Kněžpole 0:nehl., Mistřice – Jarošov nehl.

SKUPINA B: Újezdec – Slovácko B 3:12 (2:4) Mikliš, Kelíšek, Jančářová – Hrazdilová 4, Tomečková 4, Vaculová 3, Veselá, Orel Uh. Brod – ČSK Uh. Brod 2:18 (0:8) O. Dubský 2 – Smilauer 6, Kovalčík 3, Chovanec 2, Bartoš 2, Čubík, Szita, Hruboš, Sýkora, Hradčovice – Prakšice 4:2 (2:2) D. Šrámek 3, Javor – Helísek, Slavíčková, Havřice – Bánov nehl.