Krajský přebor dorostu

Louky - V. Otrokovice 4:2 (2:0), 8., 22. Vyoral, 77. Křek, 87. Kuna - 57. Kolenič, 88. Skopal, Brumov - Uh. Brod 2:1 (1:0), 33. Pjajko, 80. Ecsedi - 88. Kociňák, Baťov - Hulín 2:0 (0:0), 56. Sotolář, 64. Bršlica (pen.), Hluk - Mladcová 5:4 p. (1:3), 23. Matejkovič, 62. Hromčík, 70. Prudík, 90. Hromčík - 9. Malota, 25. Chytil, 28., 73. Hájek, Strání - Bojkovice 1:2 p. (1:0), 18. Frühauf - 55. Stružka, Slavičín - Rožnov p. R. 3:1 (1:0), 33. Salajka, 61., 68. Hyžík - 75. Farmačka, Kunovice - Štítná n. Vl. 2:1 (1:1), 19. Marovič, 73. Obdržálek (pen.) - 21. Černý.

1. Louky 22 17 0 5 80:32 51 0 0

2. Baťov 22 16 0 6 77:27 50 1 3

3. Uh. Brod 22 16 0 6 85:35 47 3 2

4. Strání 23 16 0 7 44:28 47 4 3

5. Slavičín 22 14 0 8 64:47 41 2 1

6. Brumov 22 12 0 10 60:59 36 1 1

7. Mladcová 22 11 0 11 51:51 32 3 2

8. Rožnov p. R. 22 11 0 11 49:65 31 2 0

9. V. Otrokovice 22 9 0 13 44:51 26 3 2

10. Bojkovice 22 9 0 13 44:63 26 2 1

11. Hluk 22 8 0 14 42:72 23 3 2

12. Kunovice 23 6 0 17 40:57 22 0 4

13. Štítná n. Vl. 22 6 0 16 53:95 18 0 0

14. Hulín 22 4 0 18 29:80 15 1 4

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Val. Klobouky - Dolní Bečva 2:1 (2:0), 12. Grygar, 21. Opravil - 56. Dědič, Vel. Karlovice - Vizovice 8:2 (4:1), 5., 22. Chromčák, 14., 31. Jurajda, 72. Chromčák (pen.), 76. (pen.), 86., 88. Jurajda - 26. Machů, 48. Fusek, Holešov - Lidečko 1:2 p. (1:0), 4. Ďulák - 88. Číž (pen.), Kateřinice - Fryšták 3:0 (0:0), 56., 84. Liďák (pen.), 87. Mikšík, Vlachovice - Lužkovice 5:3 (1:1), 16. Stružka, 47. Rak, 52. Hofschneider, 59. Kašša, 65. Stružka - 8. Hamrlík, 54., 77. Rudl (pen.), Louky B - Luhačovice 0:6 (0:5), 9. Hruboš, 31. Bitto, 33. Mejzlík, 39. Plášek (pen.), 45. Hruboš, 60. Máčala, Chropyně - Kelč 4:2 (1:1), 11., 80. Mareš, 88. Pleva, 90. Munclinger - 14. Perutka, 68. Kubeša.

1. Luhačovice 21 19 0 2 91:23 57 1 1

2. Val. Klobouky 22 16 0 6 61:22 51 1 4

3. Kateřinice 22 17 0 5 99:50 50 1 0

4. Vlachovice 21 17 0 4 69:32 50 2 1

5. Holešov 22 11 0 11 51:35 37 0 4

6. Fryšták 22 12 0 10 48:41 35 2 1

7. Lužkovice 22 11 0 11 39:49 32 2 1

8. Chropyně 22 9 0 13 49:58 30 1 4

9. Vel. Karlovice 23 10 0 13 42:58 28 3 1

10. Dolní Bečva 22 9 0 13 43:60 24 3 0

11. Louky B 21 8 0 13 46:85 24 0 0

12. Kelč 22 7 0 15 40:64 20 3 2

13. Vizovice 22 3 0 19 28:68 11 2 4

14. Lidečko 22 4 0 18 21:82 10 3 1

SKUPINA B: Napajedla - Šumice 9:0 (7:0), 1. Srnec, 4. Lhotský, 13. Srnec, 21. Hába, 26. Srnec, 35. Lhotský, 37. Hába, 54. Sedláček, 78. Lhotský, Boršice - Morkovice 0:1 p., Jarošov - Dolní Němčí 1:3 (0:2), 53. Trávník (pen.) - 3., 44. Vyoral, 62. Horňák, Tlumačov - Staré Město 1:4 (1:1), 8. Dvořák - 20. Janoušek, 53. Vanda, 83. Bartošík, 84. Ošívka, Kněžpole - Bezměrov 4:2 (1:0), 27., 49., 53. Tomeček, 64. Juřena - 72. Vejtasa, 77. Vožda, Koryčany - Újezdec 2:1 (0:0), 86. Vrtal, 89. Plichta - 71. Jančář.

1. Staré Město 22 20 0 2 136:21 61 0 1

2. Prakšice 21 17 0 4 106:31 53 0 2

3. Újezdec 21 16 0 5 88:49 48 1 1

4. Koryčany 21 14 0 7 78:45 41 1 0

5. Morkovice 22 13 0 9 55:41 40 2 3

6. Napajedla 22 13 0 9 67:42 35 4 0

7. Tlumačov 22 12 0 10 64:41 34 2 0

8. Dol. Němčí 22 10 0 12 48:54 33 0 3

9. Nivnice 21 11 0 10 66:72 32 2 1

10. Jarošov 22 9 0 13 50:79 28 1 2

11. Boršice 22 7 0 15 44:59 22 1 2

12. Kněžpole 22 7 0 15 33:56 20 1 0

13. Bezměrov 22 2 0 20 43:164 5 1 0

14. Šumice 22 1 0 21 26:150 4 1 2

Krajský přebor ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice - Slavičín 0:3 (0:0), 39. Lukáš, 64. Šedivý, 70. Hamalčík, Slušovice - Uh. Brod 3:0 (2:0), 5. Chrastina, 32. Pšenčík, 56. Vaculík, Bojkovice - Val. Klobouky-Brumov 2:3 p. (1:1), 7., 68. Klimeš (pen.) - 16. Fojtík, 42. Novák, Baťov - Rožnov p. R. 0:5 (0:4), 12. Svoboda (pen.), 13., 31., 34. Sladovník, 60. Vachník, Staré Město - Kunovice 4:0 (3:0), 1. Polášek, 30. Trvaj, 35. Polášek, 47. Obdržálek.

1. Slušovice 16 15 0 1 79:14 46 0 1

2. FC Zlín B 16 11 0 5 50:15 35 1 3

3. Rožnov p. R. 17 10 0 7 71:26 31 1 2

4. Uh. Brod 16 11 0 5 50:24 31 3 1

5. Baťov 16 10 0 6 61:38 29 1 0

6. Staré Město 17 10 0 7 54:40 29 1 0

7. Slavičín 15 9 0 6 63:35 26 2 1

8. Bojkovice 16 6 0 10 39:38 19 0 1

9. Val. Klobouky-Brumov 17 5 0 12 23:39 16 1 2

10. Kunovice 17 3 0 14 15:76 8 1 0

11. V. Otrokovice 17 0 0 17 2:162 0 0 0

MLADŠÍ: Baťov - Rožnov p. R. 2:1 (1:1), 28. Krkoška, 36. Šmédek - 30. Vlček, Staré Město - Kunovice 12:2 (4:2), 8. Zelený, 22. Tabara, 23., 25., 33., 35. Zelený, 36. Bilavčík, 42. Tabara, 45. Zelený, 48. Sonntag, 55., 60. Zelený - 1. Bozděch, 20. Svoboda, Bojkovice - Val. Klobouky-Brumov 5:3 (4:3), 7. Bětík, 17. Janůj, 19., 26., 36. Bětík - 9., 11. Fojtík, 29. Dorňák, V. Otrokovice - Slavičín 2:5 (0:2), 41. Jurča, 59. Sabák (pen.) - 23. Rapant, 27., 34., 40., 46. Jandl, Slušovice - Uh. Brod 0:6 (0:4), 8. Gazdík, 18., 55. Meindlschmid, 19. Gazdík, 28. Smrtka, 54. Antonín. Dohrávka: 17. kola: V. Otrokovice - Baťov 1:2 p. (0:0), 45. Jurča - 49. Šmédek.

1. Uh. Brod 16 15 0 1 75:23 44 1 0

2. Staré Město 17 12 0 5 69:40 36 2 2

3. FC Zlín B 16 12 0 4 54:25 35 1 0

4. Val. Klobouky-Brumov 17 12 0 5 59:44 33 3 0

5. Bojkovice 16 10 0 6 54:41 30 1 1

6. Baťov 16 9 0 7 36:44 23 4 0

7. Kunovice 17 6 0 11 33:44 21 1 4

8. Slavičín 15 5 0 10 45:64 16 0 1

9. Rožnov p. R. 17 6 0 11 25:44 16 4 2

10. Slušovice 16 2 0 14 25:53 9 1 4

11. V. Otrokovice 17 1 0 16 24:77 7 0 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Luhačovice 5:0 (2:0), 4. Koňařík, 26. Kovář, 36. Plánka, 44., 65. Kovář, Bezměrov - Kvasice-Hulín 4:2 (3:1), 8. Zachová, 30., 34., 59. Opluštil - 17. Plšek, 64. Suchánek, Louky - Bystřice p. H. 1:5 (0:3), 10. Škoda - 4. Dolák, 16. Kouřil, 35. Sedláček, 12. Koutný, 18. Kotas, Holešov - Chropyně 4:1 (3:0), 4. Winkler, 11. Štopl, 24. Daďa, 60. Bukový (pen.) - 40. Tichý, Juřinka - Vigantice 3:0 (3:0), 2. Kozelka, 4., 16. Maňák.

1. Vel. Karlovice 15 14 0 1 88:10 42 1 1

2. Holešov 15 12 0 3 61:21 36 1 1

3. Bystřice p. H. 15 10 0 5 47:22 30 2 2

4. Louky 14 9 0 5 49:27 28 0 1

5. Chropyně 15 9 0 6 38:27 28 0 1

6. Luhačovice 14 7 0 7 27:26 18 3 0

7. Bezměrov 15 6 0 9 40:62 18 0 0

8. Kvasice-Hulín 15 4 0 11 20:61 12 1 1

9. Juřinka 15 2 0 13 18:65 6 1 1

10. Vigantice 15 1 0 14 12:79 4 0 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 4:2 (2:1), 22. Slaník, 27. Vlk, 52., 55. Hibler - 33. Zetka, 38. Tóth, FA Zlechov - Morkovice 4:3 (2:1), 15., 24. Kovářík, 60. Kořínek, 70. Kovářík - 33. Rakáš (pen.), 46. Ospalík, 61. Rakáš, Napajedla - Koryčany 10:0 (6:0), 5. Ferovič, 20. Sedláček, 25. Ferovič, 26. Solecký, 30. Ferovič, 30. Horák, 38. Solecký, 51. Gajdušek, 60. Solecký, 61. Janošek, Hluk - FC Slovácko 4:2 (3:0), 11. Zlínský, 23. Frühauf, 24. Škorec, 36. Frühauf - 38. Labuťová, 65. Škrabalová. Dohrávka 15. kola: Dolní Němčí - FC Slovácko 1:2 p. (1:0), 2. Bobčík - 58. Polášková.

1. Napajedla 17 16 0 1 94:6 49 0 1

2. Hluk 17 13 0 4 72:35 38 1 0

3. Strání 18 10 1 7 59:25 33 0 2

4. Dolní Němčí 17 10 0 7 53:29 30 1 1

5. FA Zlechov 17 10 0 7 60:52 29 1 0

6. Morkovice 18 4 1 13 27:52 13 0 0

7. FC Slovácko 17 4 0 13 30:65 11 1 0

8. Koryčany 17 1 0 16 17:148 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Luhačovice 8:0 (4:0), 3., 4. Gášek, 26. Minarčík, 29. Pavlačka, 39. Horák, 41. Ráček, 52. Horák, 55. Plánka, Bezměrov - Kvasice-Hulín 1:9 (1:5), 0. Ondráček - 4. Škrabalová, 7., 8. Jedlička, 10. Škrabalová, 24., 39. Dalziel, 48. Nedbal, 59. Lukesz, 60. Nedbal, Holešov - Chropyně 3:2 p. (1:1), 30. Stiskal, 47. Bíbr - 14. Štolfa, 53. Koutný, Louky - Bystřice p. H. 9:6 (4:2), 13., 20., 28. Maňák, 26. Kos, 35. Obadalová, 40. Hanáčková, 41. Hanáčková, 57., 63. Merta - 18., 30. Koutný, 35., 42., 50., 62. Maťa, Juřinka - Vigantice 11:2 (7:2), 3., 4., 16. Halašta, 17. Rethy, 23. Halašta, 28. Zetek, 30. Rethy, 36. Kořínek, 55. Ručka, 56. Rethy, 60. Kořínek - 15. Holčák, 24. Šulák.

1. Vel. Karlovice 15 14 0 1 109:24 42 0 0

2. Louky 14 12 0 2 97:39 37 0 1

3. Juřinka 15 9 0 6 62:49 27 0 0

4. Bystřice p. H. 15 9 0 6 92:57 26 1 0

5. Chropyně 15 7 0 8 41:41 23 1 3

6. Holešov 15 7 0 8 44:45 21 1 1

7. Kvasice-Hulín 15 6 0 9 48:51 17 1 0

8. Bezměrov 15 4 0 11 47:91 12 0 0

9. Luhačovice 14 4 0 10 29:86 12 0 0

10. Vigantice 15 2 0 13 35:121 5 1 0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Strání 5:0 (3:0), 5., 11., 22. Fibichr, 36. Vlk, 39. Rožnovský, Napajedla - Koryčany 6:0 (1:0), 21. Tománek, 40. Michalčík, 44. Gajdušek, 50. Čevela, 53. Sysel, 57. Čevela, Hluk - FC Slovácko 6:3 (2:1), 15. Tesařík, 18. Pančík, 32. Koníček, 35., 45., 57. Koníček - 28. Jančářová, 33., 50. Batoušková, FA Zlechov - Morkovice 1:2 (1:0), 4. Pěchula - 34. Slavík, 56. Štěpán.

1. Hluk 17 13 0 4 103:37 41 0 2

2. FC Slovácko 17 12 0 5 71:25 37 0 1

3. Strání 16 12 0 4 54:28 34 3 1

4. Dolní Němčí 16 10 0 6 75:36 29 2 1

5. Morkovice 17 8 0 9 52:45 24 0 0

6. Napajedla 17 8 0 9 60:48 22 2 0

7. FA Zlechov 17 4 0 13 52:85 14 0 2

8. Koryčany 17 0 0 17 19:182 0 0 0