Domácí sice v závěru první půle poslal do vedení svou čtvrtou trefou sezony Jan Šipka, hosté ovšem nesložili zbraně a Marek Mančík po individuální akci vyrovnal na konečných 1:1. Jarošovští ztrácí na první místo dva body, mají však utkání k dobru.

Marek Mančík vůbec v minulém týdnu obul střelecké kopačky. V páteční dohrávce 3. kola totiž zajistil svému týmu tři body a Uherskému Ostrohu premiérovou porážku letošního ročníku. Ostrožané nevyhráli ani v neděli, bezbranková remíza ze Šumic je ale cenná, neboť domácí byli po většinu zápasu lepším týmem.

Do horních pater tabulky pomalu šplhá Zlámanec, který z posledních tří zápasů vytěžil sedm bodů. V neděli jeho lepšící se formu odneslo béčko Hluku, které si „z konce světa" odvezlo rukavici.

Z poslední příčky se odpoutali fotbalisté Bánova. V domácím utkání s Nezdenicemi sice svěřenci trenéra Kopečka prohrávali na začátku druhé půle 0:1, jenže pak hosty během pěti minut smetla třígólová smršť.

V duelu celků z chvostu tabulky sahaly Bílovice v Dolním Němčí po bodu. Ve druhé minutě nastavení se ale trefil do černého Michal Stojaspal a zajistil domácím důležitou výhru.

DOLNÍ NĚMČÍ B - BÍLOVICE 2:1 (0:0)

Branky: 76. Mikulec, 90.+2 M. Stojaspal 25. Semela. Rozhodčí: Bednář. D. Němčí B: Bobčík T. Stojaspal (29. Václav Ježek), Pochylý, Salát, Hlaváček (76. Mahdal), Vít Ježek, R. Kadlček, Mikulec (84. L. Světinský), Tinka, M. Stojaspal, A. Světinský. Trenér: Pochylý. Bílovice: Hanáček Z. Zlámal, Gajdošík, Čechmánek, Semela, Hubík (53. Juřena), Dujka, Strapina, Raichel, Čejka (75. Polášek), A. Dostálek. Trenér: Kukla.

JAROŠOV - SLAVKOV 1:1 (1:0)

Branky: 42. Šipka 70. Mančík. Rozhodčí: Polášek. Jarošov: Zdráhal Krejčiřík, Kaštánek (62. Jančík), Laga, Martin Omelka, Bobčík, Marek Omelka, Staroba, Stojaspal (57. Kamočai), Šipka, Blaha (78. Pitr). Trenér: Vyoral. Slavkov: Pochylý Halík, Zimčík, Plšek, Habarta, Stojaspal, Marek Mančík, Peter, Švardala, Šimek, Miroslav Mančík (46. Jankůj). Trenér: Miroslav Mančík.

ŠUMICE - UHERSKÝ OSTROH 0:0

Rozhodčí: Strapina. Šumice: Jiřík (46. M. Šidlo) I. Pilka, Ondřej (67. Valášek), Mach, Kunovský, Kelíšek, Žampach, Marek, Jahoda, Pančocha (87. Juřeník), S. Pilka (79. Zálešák). Trenér: Zicha. Uh. Ostroh: Hudeček Čápek, Horák, Durna, Pavlas, Procházka, J. Jurčeka, T. Mrkva, Kusák, Knotek (71. Čagánek), Konečný. Trenér: L. Jurčeka.

SUŠICE - DRSLAVICE 1:4 (1:2)

Branky: 37. Ludvíček 16. a 85. Vidrman, 42. a 90.+2 Orlovský. Rozhodčí: Martykán. Sušice: Lašák Šlechta (78. Omachlík), Hastík, Ludvíček, Lahola, Krsička (70. Martin Mikulík), Příplata, Michal Mikulík, A. Hejda, Chmelař, Janošek (46. Šrámek). Trenér: Pekárek. Drslavice: M. Hroch Zemánek, V. Hroch, Šrámek, Vidrman, Orlovský, Pijáček, Máčala, J. Machálek, Vystrčil, Kňazeje. Trenér: P. Přecechtěl st.

ZLÁMANEC  - HLUK B 5:0 (1:0)

Branky: 30., 73. Šuta, 51. Machala, 56., 60. Smolka. Rozhodčí: Bednář. Zlámanec: Kročil Chmela, Blaško (60. Mimránek), Koželuh, Smolka, Hubáček, Sadil, Machala, L. Šuta, Křen, Duda. Trenér: Maquete. Hluk B: Bachan Hubený, Chytil, Z. Tinka, Hrdina, Janča, Hrabal, Minařík, T. Tinka, Kostelanský, Vagai. Trenér: Horák.

BÁNOV - NEZDENICE 4:1 (0:0)

Branky: 55. a 74. Lux, 56. a 60. Polák 53. Kociňák. Rozhodčí: Mahdal. Bánov: Skalník Suchánek, P. Mahdalíček, L. Polanský, Mahdal, Vaňhara, Horňák (74. Velecký), Polák (79. Hauerland), Guryča (88. Černý), Lux (86. Polášek), Křižko (68. Dalajka). Trenér: Kopeček. Nezdenice: Zábranský Kandrnál (65. Kopták), Kalina, J. Kociňák, Jurásek, Sviták, Struhař, Šašinka, Kukuča, T. Kociňák (64. Gabrhel), Skočovský, Janík. Trenér: J. Kociňák.