„Branku věnuji své ženě a synovi Maxmiliánovi,“ vzkázal jim na dálku Kroča, který měl minulou sobotu napilno. „Po zápase v Sokolově jsem se dozvěděl, že žena jede do nemocnice, tak jsem za ní rychle spěchal,“ líčil urostlý obránce, který u porodu asistoval.

Gól v síti posledního mužstva druhé ligy potěšil i pravého beka Pavla Malcharka, který s fotbalem začínal právě ve Vítkovicích. „Už je to dlouho, co jsem odešel, takže jsem utkání tolik neprožíval. Něco ale do kabiny donesu. Jako odchovanec musím,“ culil se Malcharek, který se stal hrdinou prvního poločasu.

Svou trefou srovnal nepříznivý stav a za pár okamžiků odvrátil na brankové čáře hrozbu druhého vítkovického gólu. „Hřiště není moc kvalitní, balon skáče, takže ve vápně občas vznikají takové situace,“ podotkl.

Přestože se na konci duelu usmíval, na začátku mu moc do zpěvu nebylo. „Hned jak jsme dostali první gól, řekl jsem si, že je to stejné jako předtím s Vlašimí. Důležité bylo, že jsme rychle odpověděli. Získali jsme tři důležité body, které nás přiblížily k čelu, kde chceme být,“ dodal Pavel Malcharek.