SK LOUČKA - BŘEZNICE 1:7 (0:7)
Utkání dvou rozdílných poločasů gólově odstartovala v osmé minutě Bukovjanová, která využila zaváhání domácí brankářky Bělaškové. Za dalších pět minut se hostující Smolková trefila podruhé a zdálo se, že Valašky utrpí další debakl. Zvlášť když do dvaačtyřicáté minuty družstvo hostí přidalo ještě pět branek. Po změně stran se Loučka uklidnila a domácí kolektiv dokonce poprvé na jaře Koutnou zažil gólovou radost. „V první půli nám chyběl důraz ve vlastní šestnáctce,“ uznal domácí lodivod Pavel Domorád. „Paradoxně jsme ve druhém poločase hrály lepší fotbal, než na začátku střetnutí. Bohužel v koncovce už jsme úspěšné nebyly,“ litovala záložnice hostí Eva Smolková.
Branky: Koutná - Bukovjanová 2, Cibiková 2, Smolková, Vavrušová, Huťková. Loučka: Bělašková - Fojtíková, Červenková, Kozubíková, Sívková, Pavlína Manová, Koutná, Pjajková, Čechová. Březnice: Malotová - Kozmíková, Michaela Molová, Kubíčková, Machová, Smolková, Huťková, Cibiková, Vavrušová, Bukovjanová, Kryšpínová. Střídaly: Jana Molová, Solichová, Vaculíková.

NEZDENICE - BUKOVANY 4:0 (3:0)
Nezdenice duel zvládly pouze s devíti hráčkami. Z různých důvodů totiž slováckému celku chyběly Andrlíková, Pavlisová, Iveta Mendlová, Strouhalová, Křapová, Kardosová, Janíčková a Háblová. Hrdinkou duelu se proto stala nezdenická kanonýrka Lenka Švecová, jež mezi pětadvacátou až dvaačtyřicátou minutou zaznamenala čistý hattrick. „I s oslabenou sestavou jsme byli útočnějším družstvem. Sympatické představení předvedly rovněž Jihomoravanky. Soupeřkám však mírně vázla kombinace a chyběla jim také přesnější střelba,“ hodnotil zápas kouč Nezdenic Lumír Peterka.
Branky: Švecová 3, Ponížilová. Nezdenice: Manová - Drgová, Lenka Petrková starší, Minárechová, Lenka Petrková mladší, Lenka Mendlová, Synčáková, Švecová, Ponížilová.

BŘEZŮVKY - BRUMOV 1:2 (0:0)
V pohledné partii před devadesáti diváky poslala Březůvky do vedení po rychlém úniku v pětapadesáté minutě Gregorová. Za devět minut však Sochorová po zaváhání brankářky domácích Janeskové vyrovnala na 1:1. Vítězný gól pro Brumov zařídila tři minuty před koncem střetnutí šťastnou střelou Olejníková. „Lídrovi divize jsme byli důstojným protivníkem, nicméně v konečném účtování zajímavého zápasu uspěl techničtější kolektiv. Za bojovnost jsme si ale možná plichtu v tomto duelu zasloužili,“ smutnil po utkání asistent trenéra Březůvek Miroslav Kubját. „Byli jsme fyzicky zdatnějším družstvem,“ našel podstatu pro výsledek utkání vůdce brumovské lavičky Robin Sochora.
Branky: Gregorová - Sochorová, Olejníková. Březůvky: Janesková - Marcela Černošková mladší, Gabriela Skočovská, Kiliková, Müllerová, Marcela Černošková starší, Kadlecová, Adéla Zábojníková, Aneta Skočovská, Gregorová, Světlana Mozgová. Střídaly: Vyoralová, Monika Zábojníková, Klívarová, Martina Mozgová. Brumov: E. Florešová - Olejníková, Radka Koutná, Trčálková, Miklasová, Sochorová, Škrabolová, Filáková, Šulcová, Poláchová, Susedíková. Střídala: Trochtová.