Příznivci Slovácka jsou z přesunu Stanislava Levého na post sportovního ředitele klubu zaskočení. Dá se říct, že změna rozdělila fanouškovský tábor na dvě poloviny.

„Je to šok! S tímto krokem nesouhlasím.“ „Za mě super tah, na postu ředitele výborný člověk se zahraničními kontakty,“ různí se reakce na fanouškovském fóru.

Podobné zaznamenal i Slovácký deník.

Michal Kordula.
Levý už nevede Slovácko, nahradil ho Kordula

„Není to dobrý krok. Pan trenér Levý se sem vrátil po deseti letech a jeho přínos je neoddiskutovatelný. Vždyť se podívejte, s jakým kádrem jak hraje. Je to předčasné, měl na lavičce ještě zůstat, jeho klidná síla, jeho osobnost a zkušenosti budou na střídačce i v kabině chybět. A to nic proti Kordičovi (Michalu Kordulovi), to je srdcař,“ nechal se slyšet Martin Řimák ze Starého Města.

Druhá část příznivců se domnívá, že by Stanislav Levý mohl v nové funkci klub posunout dál.

„Musím říct, že jsem byl taky překvapený, tak rychle jsem to nečekal. Spíš až od příští sezony. Na druhou stranu má pan Levý spoustu známých, kontaktů, bude dobré, že se konečně někdo bude věnovat sportovnímu vedení klubu. Mohlo by to pomoct. Nakonec se ale všechno bude odvíjet od peněz,“ poznamenal Petr Zapletal z Uherského Hradiště.

Stanislav Hofmann
Neproměňování šancí nám bere body, posteskl si stoper Hofmann

Právě v tom vidí jeho kolega – fanoušek největší úskalí. „Kdyby měly nějaké posily přijít, tak už by je přivedli dávno. Tady je to spíš o financích, než o hledání vhodných hráčů,“ dodal Martin Řimák.

Sám Stanislav Levý ale tvrdí, že právě skauting a shánění posil by mělo být jednou z důležitých částí jeho práce.

„Jednoznačně chceme zvýšit úsilí na posílení kádru. Mojí předností je, že znám i zahraniční trh, mám tam spoustu kontaktů, čehož bych chtěl ve prospěch klubu využít,“ řekl Slováckému deníku.

Ředitel 1.FC Slovácko je přesvědčený, že sportovnímu úseku bude šéfovat ten pravý muž. „Standa je zkušený, fotbalem žije a rozumí mu. Ale hlavně má k našemu klubu srdečný vztah,“ vysvětlil svou volbu Petr Pojezný.

Při nehodě u Veletiny byli zraněni oba řidiči.
Při srážce u Veletin se zranili oba řidiči