KATEŘINICE – VAL. MEZIŘÍČÍ B 4:1 (0:0)

V první půli se šance střídaly na obou stranách, ale to měli ještě neseřízená mířidla. Druhá půle začala pod taktovkou domácích a v 54. minutě se dočkali zásluhou Sachera – 1:0. Po hodině hry fauloval Brachánek Válka a po druhé žluté kartě musel pod sprchy, což byla pro unavené Meziříčí rána do vazu. V 65. minutě se nedomluvil Polách s brankářem Vondrákem – Válek opuštěnou brankou pohrdl. Hosté zahrozili dvěma dělovkami Václavíka a Orsága. Závěr zápasu měl plně v režii střídající Válek, který v 73. minutě a o šest minut později dvakrát rozvlnil síť. . O chvíli později se ocitl v šanci hostující Orság, ale minul. Překonat Zimka se mu podařilo až v 84. minutě, kdy jeho střelu nadzvedl jeden z obránců a míč doplachtil do sítě – 3:1. Tečku za zápasem udělal v 87. minutě K. Olšák– 4:1.

: 73. a 79. Válek, 54. Sacher, 87. K. Olšák – 84. Orság. Rozhodčí: Vacula. ČK: Brachánek (VM B), 200 diváků.

Kateřinice: Zimek – K. Olšák, Kuzník, Ondra – Cahlík (81. Hořelka), Novosad, Kotrla, Sacher, Drda (64. Vítek) – Peredarjuk (50. Válek), M. Olšák.

V. Meziříčí B: Vondrák – Badošek, Škorňa, Polách, Brachánek – Soukup (75. Sekyra), L. Malina, Výmola (61. Václavík), Gromus – Ondruch (55. Orság), Vajgl.

UH. BROD – VIGANTICE 1:0 (0:0)

V první půli se hrálo podle domácích not, hosté zahrozili jen ze standardních situací, ale vyloženou šanci z nich nevyprodukovali. Jejich soupeř byli ke vstřelení branky blíž, ale šance neproměnili. I po přestávce se domácí tlačili do útočení, ale nedokázali najít na Vigantice recept V závěrečné desetiminutovce přeskupili síly a vrhli vše do útoku. Tím zároveň otevřeli obranu a hosté po brejcích několikrát nebezpečně Broďanům zavařili. Největší šanci měl Vokáč, Ondrůšek však byl proti. V dramatickém závěru pak v 90. minutě po několika tečích skončil míč z kopačky Nevařila ve vigantické síti.

Branka: 90. Nevařil. Rozhodčí: Krajča, 100 diváků.

Uh. Brod: Ondrůšek – David, Stolařík, Uherek, Zemánek, Galuška, Josefík, Dvořák, Dolina, Kudela, Hruboš, Střídali: Nevařil, Indra, Odstrčil.

Vigantice: Slovák – Bičan, Mičkal, Bolcek, Streit, Náměstek, Frydrych, Kožušník, Vokáč, Gálik, Matůš. Střídali: Mohyla, Křiva, Randa.

PROVODOV – SLUŠOVICE 3:0 (0:0)

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal většinou mezi šestnáctkami. Dvě dobré šance promarnil na straně domácích Hlavňovský a Slončík. Po přestávce domácí přidali a v 51. minutě faulovala obrana hostí Slončíka, který se z penalty nemýlil – 1:0. Hosté v útočení také nezůstali pozadu a dvě nebezpečné střely musel likvidovat brankář Zámorský. V 71. minutě krásnou akci na jeden dotek zakončil Máčala a definitivní podobu výsledku dal v 88. minutě Ulman.

Branky: 51. Slončík z pen., 71. Máčala, 88. Ulman. Rozhodčí B. Konečný, 100 diváků.

Provodov: Zámorský – Bůžek, Hnilo, Březík, Ulman, Slončík, Gargulák, Chalupa, Hlavňovský, Burša, Beňo. Střídali: Máčala, Hellebrand, Mlček.

Slušovice: Juřík – Sedláček, Polčák, Škrabana, Foltýn J., Zbranek, Vlachynský, Klimt, Gajdůšek D., Štefka, Foltýn M. Střídali: Čuřík, Mikšík.

V. KARLOVICE – VSETÍN 1:1 (0:0)

Tradiční nápor domácích se tentokrát nekonal. Zahrozili již sice ve 3. minutě, ovšem Podešvova střela skončila mimo. Do první vážné příležitosti se dostali překvapivě hosté, a to ihned z následného protiútoku. Mucha vtipnou hlavičkou na hranici pokutového území přeloboval vyběhnuvšího brankáře Sváčka, jehož téměř na brankové čáře zastoupil Štuler. Přibližně od 10. minuty přidali domácí na otáčkách a zejména zásluhou rychlonohého štírka Škrobáka si začali vytvářet šance. Ty ale likvidoval v brance Vsetína odchovanec Karlovic Sedlák. Nástup do druhé půle se nesl ve znamení hostů, ale své šance nevyužili. Až v 63. minutě otevřel skóre Škrobák. Hosty ale gol nikterak nedeprimoval a vrhli vše do útoku. Zejména zásluhou Lukáče začali vsetínští vyhrávat souboje. Domácí se postupem času začali dostávat do hluboké defenzívy, kterou ale nakonec překonal po třech minutách pobytu na hřišti střídající Smýkal.

Branky: 63. Škrobák – 83. Smýkal. Rozhodčí: Březáček, 200 diváků. VKK: Sváček – Zeť, Vašut, J. Mikula, Štuler – Podešva (70. Mazáč), Haničák (88. P. Mikula), Davídek, Orság – Maliňák, Škrobák.

Vsetín: Sedlák – Zimek (79. Smýkal), Jantoš, Hurtoň, Orság – T. Němec, Kašpar, Pavlinec, Fojtík (57. J. Lukáč) – Čuma (89. Bartošek), Mucha.

LUHAČOVICE – 1. VALAŠSKÝ FC 3:2 (0:2)

Již v 6. minutě po rychlé akci domácích se v dobré šanci ocitl Košárek, ale jeho volej skončil těsně vedle branky. Ve 12. minutě po zmatcích v obraně si Luhačovice daly vlastní gól. O dvě minuty později utekl domácí obraně M. Maléř, ale Soukeníka nepřekonal. Po následném rohovém kopu si vše vynahradil a hlavou zvýšil – 0:2. Domácí měli míč častěji pod kontrolou, ale hosté svými brejky zlobili. Ve 35. minutě po kombinační akci se sám před Soukeníka dostal Žitník, ale zakončoval neúspěšně. Do druhé půle nastoupil v sestavě domácích D. Červenka, který hru oživil a ve 48. minutě dal kontaktní gól. O tři minuty z rohu vyrovnal O. Červenka. V 62. minutě se na druhé straně sám před brankařem Soukeníkem neprosadil M. Maléř. O tři minuty později nejdříve Haloda trefil tyč, a po následném ostřelování Majerovy branky se nakonec prosadil opět D. Červenka a zajistil domácím tři body. V závěru dvě dobré šance promarnil Haloda a hostující trefil J. Maléř břevno.

: 48. a 65. D. Červenka, 51. O. Červenka – 12. vlastní, 14. M. Maléř. Rozhodčí Havlín, 100 diváků.

Luhačovice: Soukeník – Haloda, Pantálek, Košárek, Michalec, Kovařík L., Červenka O., Jasenský, Pešek, Polách, Ševčík. Střídali: Červenka D., Novosad, Liška.

1. Valašský FC: Majer – Žitník, Poledník, Bortl, Stavinoha, Bartoň, Maléř J., Maléř M., Šimek, Drda, Talpa, Střídali: Zeman, Nečas, Winter.

MORKOVICE – D. NĚMČÍ 4:0 (1:0)

V úvodní desetiminutovce sice měli dvě šance, ale Žourek ani Handl se neprosadili. Až ve 20. minutě Žourek otevřel skóre. V dalším průběhu už nic k vidění nebylo. I úvodní čtvrthodina druhé půle měla stejné tempo, až po hodině hry se začali domácí prosazovat a v 68. minutě přidal druhý gól Oplt a o pět minut později své umění zopakoval. Na hrací ploše už dominovali jen domácí a v 85. minutě stanovil konečný výsledek Žourek. Hosté si v zápase vyloženou šanci nevypracovali, naopak Hájek zlikvidoval několik dalších šancí.

Branky: Žourek 2, M. Oplt 2. Rozhodčí: Chlevišťan, 200 diváků.

Morkovice: Veselý – Havlík, Majda, Bleša, Svoboda, Oplt, Valášek, Handl, Krejčí, Žourek, Hlaváček. Střídali: Skácel, Hušek, Koláček.

Dol. Němčí: Hájek – Rabec, Šmehlík, Kadlček L., Zimčík M. Krchňáček P., Kadlček T., Stojaspal K., Zimčík L., Cmol, Stojaspal M. Střídali: Tinka, Ondrašík.

BORŠICE – BYSTŘICE P. H. 1:1 (1:1)

Oba celky začaly opatrně s vyčkávací taktikou, do náznaků šancí se dostal Konrád a u hostí Sadil. Ve 23. minutě domácí Martinec fauloval pronikajícího Matějku a penaltu proměnil Kušík. Inkasovaná branka domácí nabudila, najednou jich bylo plné hřiště a po půlhodině hry Konrád blafákem obešel i gólmana Trochtu a vyrovnal. Hra nabrala tempo a akce se střídaly na obou stranách. Gólman Bystřice měl štěstí, když chyboval a Konrád dostatečně nesledoval míč, jinak by se dostal do stoprocentní šance. V závěru pronikl ze strany před branku Boršic Zámorský, ale neprosadil se. Ve druhé půli si domácí vynutili trvalou převahu, ale nedokázali na soupeře vyzrát. Hosté se do útočení dostávali sporadicky, ale po boršickém rohu a brejku postupoval na Remeše Matějka, akci nedokázal úspěšně zakončit.

Branky: Konrád – Kušík, rozhodčí Mrázek, 300 diváků.

Boršice: Remeš – Hromada, Vašek, Martinec, Mikulčík, Kopčil, M. Dufek, Vlček, A.Brzica, Činčala, Konrád. Střídali: Náplava, F. Brzica.

Bystřice p/H.: Trochta – Tureček, Olša, Zezulka, Šindelek, Matějka, Kušík, Šenovský, Zámorský, Sadil, Kotas. Střídali: Pálka, Hošťálek.

HLUK – HOLEŠOV 2:2 (2:1)

Hluk začal úvodním náporem a Kachlík nebezpečně hlavičkoval na branku hostí. Holešov se začal osmělovat a zejména agilní Křenek dělal domácím velké potíže. V 9. minutě právě důrazný Křenek otevřel skóre. U domácích byl aktivní zejména Hrdina a v 19. minutě po jeho akci vyrovnal Martin Zalubil. Po půlhodině hry opět po akci Hrdiny se dostal ke střele Minařík, ale gólman si s jeho střelou věděl rady. V závěru poločasu se prosadil Zlínský – 2:1. Ve druhé půli už byli aktivnější hosté a pomohla jim k tomu i vyrovnávací branka Olši ze 46. minuty. Hosté ovládli střed pole a hlavičkám Sedlaříka a Marka moc nechybělo, aby skončily v síti domácích. Domácí se jen bránili, naopak hostující marek v koncovce slhal.

Branky: Zalubil Martin, Zlínský – Křenek, Olša. Rozhodčí Mejzlík, 100 diváků. Rozhodčí: Mejzlík, 100 diváků.

Hluk: Fojtík – Tinka, Zelinka, Masařík, Machala J., Kachlík, Minařík, Zalubil Martin, Hrdina, Říha, Zlínský. Střídali: Dohnal.

Holešov: Krejčí . Olša, Charuza, Ohlídal, Roubalík, Sumec, Křenek, Marek, Sedlařík, Matulík, Münster. Střídali: Očadlík, Machálek.

1. Morkovice 27 17 3 7 72:39 54
2. Boršice 27 16 4 7 62:31 52
3. Provodov 27 15 4 8 55:36 49
4. Uh. Brod 27 14 6 7 44:32 48
5. Holešov 27 13 7 7 48:34 46
6. Luhačovice 27 13 4 10 56:51 43