ZLÁMANEC – SUŠICE 3:1 (2:0)

O vítězi prakticky nebylo pochyb už od samotného začátku zápasu. Domácí se do svého soupeře zakousli, navíc je hned ve 12. minutě uklidnil vedoucí brankou Váňa. Stejný hráč pak ve 37. minutě přidal i druhý gól a domácí bezpečně dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: 12. a 37. Váňa, 55. Novák - 91. Šur.

Rozhodčí: Uherek.

Diváci: 130.

Zlámanec: Hanák - Řezníček, Váňa, Tyl (69. Mimránek), Šuranský (79. Gajdůšek), Štefka, Sadil, Novák (83. Šurmánek), Hubáček, Holoubek, Damborský.

Trenér: C. Řezníček.

Sušice: Dúbrava - M. Švejčara, Šur, T. Skopal, L. Skopal, J. Kaštánek, A. Kaštánek, M. Omachlík, Mikulík (82. P. Omachlík), Hejda, Hastík.

Trenér: J. Surý.

HLUK B – BORŠICE U BL. 0:0

Domácí byli v utkání favoritem, v první půli se ale nedokázali proti pozorné obraně soupeře prosadit. Po změně stran si vytvořili tlak, vytoužené branky se ale nedočkali.

Rozhodčí: Řihák.

Diváci: 70.

Hluk B: Kovařík - Žajdlík, Říha, Straka, Šafařík, Miroš, Marek (46. J. Machala), Loutocký (58. Minařík), Horák, Gál (81. Šimčík), Chytil.

Trenér: Z. Horák.

Boršice u Bl.: Kadlček - M. Tureček (61. Nožička) Slaník, Ondra (46. Němeček), Lukáš, Ježek, Jankůj, Huspenina, Hotař, Halík, Bilík.

Trenér: V. Kaštánek.

SLOVÁCKO-VÁŽANY – DRSLAVICE 1:5 (0:1)

Domácí se museli obejít bez distancovaných hráčů a tyto absence se nakonec ukázaly jako až příliš citelné. V prvním poločase sice brzy inkasovali, pak však byli Drslavicím vyrovnaným soupeřem. Po přestávce ale mezi 50. a 70. minutou obdrželi čtyři rychlé branky, a přestože vzápětí vstřelil čestný úspěch Černota, na výhře hostů to rozhodně nemohlo nic změnit.

Branky: 71. z pen. Černota - 7. a 65. Říha, 50. Kopták, 57. Přecechtěl, 60. Orlovský.

Rozhodčí: Čikl.

Diváci: 70.

Slovácko-Vážany: Verbík - Vaculík, Trlida, Šuba, Šoustek, Roubalík (46. L. Oharek), P. Oharek, Měšťánek (71. Čevora), Machynka, Kolář, Čevora.

Trenér: M. Soustružník.

Drslavice: Hroch - Říha (65. Beníček), Vacula, Sehnal, Přecechtěl, Orlovský, Kopták, Dýnka, Dýmal, Bureš, Kadlček.

Trenér: P. Přecechtěl.

TRAPLICE – MAŘATICE 2:1 (0:0)

Zatímco hosté se pohybují v klidném středu tabulky, domácí potřebují každý bod. Lépe ovšem začali hosté, které poslal do vedení ve 24. minutě Kroča. Domácí ale inkasovaná branka vyprovokovala ke zvýšenému úsilí a za dalších třináct minut už vedli 2:1. Stav se až do konce utkání nezměnil.

Branky: 30. Štefka, 37. Čevela - 24. Kroča.

Rozhodčí: Němec.

Diváci: 150.

Traplice: Vávra - Vaverka, Trávníček, Václav (87. Martinák), Štefka, Slavík, Pekárek, Krist, Kotyza, Kamarád (82. Trávníček), Gelien, Čevela (67. Blecha).

Trenér: J. Růžička.

Mařatice: Kundera - Zedek, Žáček (46. Engler), Stránský (54. Mikuš), Kroča, Knapčík, Jevický, Janků, Gregor, Gajdošík, Bída.

Trenér: F. Miko.

KOSTELANY – POLEŠOVICE 5:0 (2:0)

Přestože se domácí už ve 3. minutě dostali do dvoubrankového vedení, pětigólovou kanonádu by rozhodně nikdo nečekal. Ve druhé půli se ale hosté až příliš tlačili dopředu a zaplatili za to dalšími třemi góly ve své síti.

Branky: 3. a 83. Marek, 17. Horký, 53. Ventrča, 77. Dvouletý. ČK: 73. Bartošík (Polešovice).

Rozhodčí: Dostálek.

Diváci: 200.

Kostelany n. M.: Koryčánek - Ventrča, Šimík, Němec, Julius Mojžíš, Marek, Krupa, Horký (64. Panáček), Gabriel, Dvouletý (87. Tomašů), Chrástek (90. Bureš).

Trenér: A. Šimon.

Polešovice: Kubičík - Svoboda (51. Lubojacký), Kunt, Z. Korvas, S. Korvas, Konečný, Z. Janík, M. Janík, Běhavka, Bartošík.

Trenér: K. Přibyl.

BÍLOVICE – POPOVICE 2:1 (1:1)

Záchranářský souboj začali lépe hosté, které poslal po nakrátko rozehraném rohovém kopu do vedení Havlík. Domácí vrátil zpět do hry těsně před přestávkou Strapina, který navíc krátce po zahájení druhého poločasu stav otočil.

Branky: 37. a 48. Strapina - 16. Havlík.

Rozhodčí: Hladiš.

Diváci: 110.

Bílovice: Slavík - Zlámal, Vyorálek, Vycudilík, Tomeček (73. Ondrůšek), Strapina, Pekárek, Pastyřík, Ondroušek (76. Kerbr), Mazáč, Jankůj (61. Otáhal).

Trenér: M. Kerbr.

Popovice: Šesták - Tetera, Šácha, Prajza (76. Škrášek), Omelka, Musil, Knot, Hladný, Havlík, Dufka, Bičan.

Trenér: L. Jegla.

KORYTNÁ – TUPESY 0:1 (0:1)

V první půli se šance střídaly na obou stranách, šťastnější ale byli hosté, když se přesně trefil Večeřa. Po změně stran byli domácí lepší, vyrovnat se jim ale nepodařilo.

Branky: 35. Večeřa.

Rozhodčí: Mikula.

Korytná: Mich. Málek - Vaďura, Vacula, Suchý, Šimek, Růžička, Popelka, Navláčil, Medůsek, Josefík (46. Mar. Málek), Haloda.

Trenér: P. Persona.

Tupesy: Hurdes - Večeřa (75. Šimek), P. Vávra, O. Vávra, Tříska, Maňásek, Kubíček, Gejdoš (46. Molek), Churý, Chramcov, Bureš.

Trenér: S. Travenec.