Pátek 14. listopadu

KUŽELKY: krajský přebor: Bojkovice - Vsetín B (17). Krajská soutěž: Bylnice B - Otrokovice C, Zlín C - Slavičín C (18).
LEDNÍ HOKEJ: extraliga: Zlín - Třinec (17). Extraliga juniorů: Zlín - Liberec, Vsetín - Ústí n. Labem (17). Liga juniorů: Kroměříž - Frýdek-Místek (18.30). I. liga dorostu: Uh. Hradiště - Znojmo (18.30). Okresní hokejová liga: HC Cyclones - Bojkovice (21, ZS Uh. Hradiště).

Sobota 15. listopadu

BASKETBAL: II. liga žen: Zlín - SBŠ Ostrava (12.45). Oblastní přebor mužů II: Slavičín - Zlín B (14.30), Uh. Brod B - Slavia Kroměříž B (17). Liga juniorů U18: Val. Meziříčí - Jindř. Hradec (17).
CYKLISTIKA: Meat fly, závody v bikerally (Lípa, ulice Potůčky, 9.30 - 14).
FOTBAL: divize: Viktoria Otrokovice - Napajedla, Val. Meziříčí - Rýmařov (UT, 13.30). I. liga staršího dorostu: 1. FC Slovácko - Opava (11, stadion Širůch ve Starém Městě). I. liga staršího dorostu: 1. FC Slovácko - Opava (13.15, stadion Širůch ve Starém Městě).
FUTSAL: okresní ligy Kroměřížska (Holešov, 8).
HÁZENÁ: extraliga mužů: Zubří - Plzeň (18). II. liga mužů: Vsetín - Prostějov (13.00). Středomoravská liga mužů: Uh. Hradiště - Kostelec na Hané B (15, sportovní hala Uherské Hradiště).
HOKEJBAL: Moravská hokejbalová liga: Malenovice - Třinec (14).
JUDO: turnaj žactva a dorostu (9, Sportovní hala Uherské Hradiště).
KUŽELKY: II. liga žen: KK Kroměříž - Opava (9), Vsetín - Vyškov (10), Zlín - Val. Meziříčí (16). III. liga mužů: Luhačovice B - Olomouc B, Slavičín - Michálkovice (10), Vsetín - Vyškov (13.00). III. liga žen: Zlín B - N. Jičín (14). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž - Čejkovice (9), Machová - Mor. Slavia Brno C (15).
LEDNÍ HOKEJ: II. liga mužů: Valašské Meziříčí - Šumperk (17). III. liga: HK Kroměříž - HC Blansko (17). Krajská liga mužů: Uh. Hradiště - Velká Bíteš (17). Extraliga juniorů: Vsetín - Liberec (12), Zlín - Ústí n. Labem (12.30). Okresní hokejová liga: Old Stars - C.S.O. Gladiators (16, ZS Uh. Ostroh). Krajský přebor dorostu: Uh. Ostroh - Uh. Brod (10). Liga žáků 6. tříd: Uh. Hradiště - Třebíč (10). Liga žáků 7. tříd: Uh. Hradiště - Třebíč (12). Krajská liga mladších žáků: Uh. Brod - Technika Brno (10). Krajský přebor: KK Kroměříž - Bylnice (12), Chropyně - Sl.Kroměříž B (14).
SPORTOVNÍ STŘELBA: 39. ročník závodů Zlatá diabolka - Velké ceny Březolup (8.30, sport. hala Březolupy).
STOLNÍ TENIS: II. liga žen: Uh. Hradiště - Jihlava, Vsetín - Dubňany (10.30). III. liga mužů: Zlín B - Ostrava Poruba, Rožnov p. R. - Jeseník B (14), Dol. Němčí - Prostějov, Holešov - M. Lazce B (15).
VOLEJBAL: extraliga mužů: Zlín - ČZU Praha (17). Krajský přebor mužů: Hulín - Uh. Hradiště, Napajedla - Bojkovice, Nivnice -Vsetín (13). Krajský přebor žen: Školy Kroměříž - VSC Zlín, Uherský Brod - Univerzita Zlín, Hošťálková - Hulín, Rožnov p. R. - Vsetín, Holešov - Val. Meziříčí (10 a 13).

Neděle 16. listopadu

BASKETBAL: II. liga žen: Zlín - Orlová (10). Oblastní přebor mužů II: Slavičín - Slavia Kroměříž B (8.30), Uh. Brod B - Zlín B (10). Liga juniorů U18: Val. Meziříčí - Vysočina (10).
FOTBAL: MSFL: 1. FC Slovácko B - Znojmo (10.15, stadion Bělinka v Kunovicích). Divize: Slavičín - Vel. Losiny (10.15). Vsetín III. třída: Hrachovec B - Choryně B (UT Val. Meziříčí, 13.30).
FLORBAL: I. liga juniorek: Židenice - Slavičín (10), Židenice B - Val. Klobouky (11.30), Slavičín - Židenice B (14), Val. Klobouky - Židenice (15.30, SH Gymnázium Val. Klobouky). Liga dorostenek: Židenice - Slavičín (10), Aligators - Uh. Brod (11.10), Žďár nad Sázavou - Židenice (12.20), Slavičín - Aligators (13.30), Uh. Brod - Žďár n. Sázavou (14.40, Uh. Brod).
HÁZENÁ: II. liga mužů: Lesana Zubří - Velká Bystřice (17).
KUŽELKY: krajský přebor: Machová B - Luhačovice C, Otrokovice B - Otrokovice A, Slavičín B - Zlín B (9). I. liga dorostenek: Val. Meziříčí - Kolín (10). II. liga dorostenců: Zlín - KK Kroměříž (11.30), Val. Meziříčí - Ratíškovice (13.30).
LEDNÍ HOKEJ: I. liga juniorů: Uh. Hradiště - Nový Jičín, Kroměříž - Prostějov (10). Okresní hokejová liga: HC Shooters Uh. Hradiště - Rangers Uh. Hradiště (19.15, ZS Uh. Hradiště). Krajská liga dorostu: Uh. Brod - Břeclav (10). Zlínská soutěž v minihokeji 3. tříd za účasti, Kroměříže, Uh. Hradiště A a B a Uh. Ostrohu (11.30-14, ZS Uh. Ostroh).
STOLNÍ TENIS: III. liga mužů: Holešov - Poruba (9.30), KST Zlín B - Mokré Lazce B, Dolní Němčí - Neředín, Rožnov pod Radhoštěm - Šumperk (10).
VOLEJBAL: krajský přebor žen: Uh. Hradiště B - Slavičín (10 a 13).

Pondělí 17. listopadu

LEDNÍ HOKEJ: extraliga dorostenců: Vsetín - Hr. Králové (17).
MARIÁŠ: turnaj v Lidečku, restaurace Bernard (10, prezentace od 8 hodin).