PÁTEK 9. ŘÍJNA

FOTBAL - II. liga: Zlín - Vítkovice (Kunovice, 16).

KUŽELKY - Krajská soutěž: Bojkovice B - Slavičín C (17).

LEDNÍ HOKEJ - Extraliga mužů: Zlín - Pardubice (17). Okresní hokejová liga: UH Rangers - Bojkovice (ZS Uh. Hradiště, 21).I. liga staršího dorostu: Uh. Hradiště - Prostějov (18.30).

STOLNÍ TENIS - Regionální přebor I. třídy Uh. Hradiště: Újezdec-Těšov B - Nivnice B (18.30).

VOLEJBAL - I. liga žen: Uherské Hradiště - Opava (sportovní hala v Uherském Hradišti, 18).

SOBOTA 10. ŘÍJNA

BASKETBAL - Oblastní přebor mužů: Uh. Hradiště - Černovice (hala Gymanázia Uherské Hradiště, 17). Oblastní přebor dorostu U16: Uh. Hradiště - Židlochovice (hala ZŠ Unesco Uherské Hradiště, 9.30).

FOTBAL - MSFL: Kroměříž - Uničov (15.30). Divize: V. Otrokovice - Třebíč, Napajedla - Šardice (15). Krajský přebor: Spytihněv - Chropyně, Bystřice p. H. - 1. Valašský FC, Provodov - Morkovice, Holešov - Vigantice (Střelnice), Kateřinice - Velké Karlovice (15). I. A třída: Vidče - Příluky, Hrachovec - Dolní Bečva (15). I. B třída: Janová - Zašová, Louky - Slavkov p. H., Vizovice - Slavičín B, Rusava - Kelč, Slavkov - Jalubí (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice - Polešovice, Nezdenice - Ostr. Lhota (15). Základní třída Uherské Hradiště: Traplice B - Podolí, Tupesy B - Jankovice, Kněžpole B - Částkov (15). I. liga dorostenců: Slovácko U19 - Most U19 (13), Slovácko U17 - Most U17 (15.15, Širůch ve Starém Městě). Divize žen: Nezdenice - Velké Pavlovice (12).

KUŽELKY - III. liga žen: Luhačovice - Otrok. (13.30).

LEDNÍ HOKEJ - Okresní hokejová liga: Cyclones - Old Stars (ZS Uh. Ostroh, 16), Uh. Brod B - Shooters (ZS Uh. Brod, 16.15), Muddogs - Moravan Ducks (ZS Uh. Ostroh, 20.30).

MOTOKROS - Meteor Cup - přebor jižní Moravy (Prakšické stráně, 12).

STOLNÍ TENIS - Extraliga žen: Hluk - Děčín (15) Regionální přebor I. třídy Uh. Hradiště: Vlčnov B - Kunovice B (19). Regionální přebor II. třídy Uh. Hradiště: Nivnice C - Bílovice B (14), Vážany-Ořechov B - Dol. Němčí E (17), Vlčnov C - Uh. Hradiště C, Újezdec-Těšov C - Drslavice-Veletiny A (19). Regionální přebor IV. třídy Uh. Hradiště: Dol. Němčí F - Zlechov B (10), O. N. Ves D - Hor. Němčí A (14.30), Slavkov B - Břestek A (17), Bílovice C - Drslavice-Veletiny C (17.30), Bystřice p. L. C - Velehrad C (18.30). Regionální přebor V. třídy Uh. Hradiště: Uh. Hradiště E - Vážany-Ořechov E (8), Velehrad D - Újezdec-Těšov E, Polešovice C - Vážany-Ořechov D (17).

VOLEJBAL - I. liga žen: Uherské Hradiště - Opava (sportovní hala v Uh. Hradišti, 17). Krajský přebor mužů: Holešov B - Nivnice, Hošťálková - St. Město B (10 a 13), Vsetín - Napajedla (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín - Hulín (9 a 12), Vsetín - Hošťálková (9 a 13), Rožnov p. R. - Uh. Brod, Val. Meziříčí - Holešov, VŠSK Zlín - Kroměříž (10 a 13). I. liga juniorek: Uherské Hradiště - Zlín (sportovní hala v Uh. Hradišti, 9). I. liga kadetek: Uherské Hradiště - Zlín (sportovní hala v Uh. Hradišti, 10.45).

NEDĚLE 11. ŘÍJNA

ATLETIKA - 52. ročník Slováckého běhu (Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti, 9).

BASKETBAL - Oblastní přebor mužů: Uh. Hradiště – Tesla Brno (10, hala Gymnázia Uherské Hradiště, 10).

FOTBAL - Divize: Slovácko B - Protivanov (Kunovice), Brumov - Val. Meziříčí (10.15), Zlín - Hulín (Vršava, 15). Krajský přebor: Luhačovice - Vsetín (UT, 10.15), Nedašov - Slušovice, Hluk - Ostr. Nová Ves (15). I. A třída: Lidečko - Hutisko, Lužkovice - Vlachovice, Podk. Lhota - Juřinka (Trnava), Val. Klobouky - Brumov B, Zubří - Lukov, Mladcová - Zborovice, Březolupy - Žalkovice, Kněžpole - Újezdec, Boršice - Kvasice, Nedachlebice - Prakšice, D. Němčí - V. Otrokovice B, Ořechov - 1. FC Slovácko C (15). I. B třída: Zlechov - Hluk B (10), Sušice - Šumice, Strání - Zlámanec, J. Otrokovice - Osvětimany (Nový stadion), Kudlovice - Uh. Ostroh, Bojkovice - Koryčany (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Tupesy - Bánov, Traplice - Nedakonice, Boršice u Bl. - Kostelany, Břestek - Havřice, Nivnice - Jarošov (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín - Buchlovice, Babice - Popovice, Hradčovice - Vlčnov, St. Město - Mařatice, Bílovice - Horní Němčí, Huštěnovice - Košíky, Březová - Korytná (15). Základní třída Uherské Hradiště: Boršice u B. B - Bystřice p. L. (10), Rudice - Strání B (14, hř. Nezdenice), Topolná - Stříbrnice, Medlovice - Kunovice, Mistřice - Jalubí B, Tučapy - Jarošov B, Záhorovice - Podolí B, Suchá Loz - Uh. Ostroh B, St. Hrozenkov - Přečkovice, Komňa - Žítková (15).

HÁZENÁ - Středomoravská liga mužů: Uh. Hradiště - Zlín B (10).

KUŽELKY - Krajský přebor: Otrokovice B - KK Kroměříž A, Zlín C - Slavia Kroměříž, Luhačovice C - Bojkovice A (9).

LEDNÍ HOKEJ - Krajská liga: Uh. Ostroh - Velké Meziříčí (16.30). I. liga mladšího dorostu: Uh. Hradiště – Frýdek-Místek (12.45). Krajská liga dorostu: Uh. Ostroh - Hodonín (13.45), Uh. Brod - Velké Meziříčí (16.30).

STOLNÍ TENIS - Extraliga žen: Hluk - Litoměřice (10). Regionální přebor I. třídy Uh. Hradiště: Uh. Hradiště B - Kunovice C (8), Vážany-Ořechov A - Dol. Němčí D, Velehrad A - Bystřice p. L. A, Bílovice A - Bojkovice B (9). Regionální přebor II. třídy Uh. Hradiště: Polešovice A - O. N. Ves B, Slavkov A - Bystřice p.L. B (9). Regionální přebor III. třídy Uh. Hradiště: Újezdec-Těšov D - Polešovice B, Vlčnov D - Nivnice D (8), Strání A - Zlechov A, O. N. Ves C - Velehrad B, Drslavice-Veletiny B - Komňa A (9), Uh. Hradiště D - Vážany-Ořechov C (11). Regionální přebor IV. třídy Uh. Hradiště: Kunovice D - Bílovice D (9). Regionální přebor V. třídy Uh. Hradiště: Hluk A - Vlčnov E, Hor. Němčí B - Strání B (9).

VOLEJBAL - Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště A - Bojkovice A (10 a 13).