PÁTEK 15. KVĚTNA

FOTBAL - I. B. třída: Val. Polanka - Prostř. Bečva (17). Okresní přebor Kroměříž: Martinice - Němčice (17). Základní třída Uherské Hradiště: Boršice u Bl. B - Vlčnov (16.30). Vsetín III. třída: Krhová - Růžka (Val. Meziříčí, 18.30).

STOLNÍ TENIS - Extraliga žen, 2. semifinále play off: Hluk - Hodonín (sport. hala v Hluku, 17).

SOBOTA 16. KVĚTNA

FOTBAL - II. liga: Slovácko - Karviná (19). Krajský přebor: Slušovice - Holešov, Ostr. N. Ves - Hluk, Uherský Brod - Provodov (Orelský stadion), FC Vsetín - Vlachovice (Tyršova), Chropyně - Vigantice (16.30). I. A třída: Juřinka - Lužkovice, Vidče - Dolní Bečva (16.30). I. B třída: Poličná - Val. Příkazy, Choryně - Zubří, V. Karlovice B - Kelč (Karolinka), Horní Lideč - Zašová, Louky - Lubná, Hvozdná - Fryšták, (16.30). Kroměříž III. třída: Kvasice B - Střílky, Bařice - Dřínov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Nedakonice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Tupesy B - Částkov, Uh. Ostroh B - Medlovice, Strání B - Rudice (Korytná), Záhorovice - Podolí B (16.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka - Halenkov (16.30). Vsetín III. třída: Podlesí B - Ústí (16.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B - Študlov, Lidečko B - Zděchov, Jarcová - Poličná B (16.30). Okresní přebor Zlín: Tečovice - Březová, Jaroslavice - Újezd (16.30). Zlín III. třída: Lukov B - Všemina, Zádveřice - Kašava (16.30). Zlín IV třída: FC Vizovice - Lhota u Malenovic (Lutonina, 16.30). I. dorostenecká liga: Zlín - Slavia Praha (na Vršavě, starší ve 14, mladší v 16.15). Moravskoslezská divize žen: Holešov - Veřovice (Všetuly, 15). Meziokresní přebor žen: Val. Meziříčí B - Divnice, Nezdenice - Tichov (13.30), Bohuslavice u Zl. - Březnice (Doubravy, 15).

HÁZENÁ - II. liga mužů: Zbrojovka Vsetín - Uničov (13). Středomoravská liga mužů: Bystřice p. H. B - Napajedla B (15).

IN-LINE HOKEJ - Extraliga: Prozax Zlín - Roller Brno (10), Prozax Zlín - Uherský Brod (12), Reflex Zlín - Roller Brno (14), Reflex Zlín - Uherský Brod (16, vše PSG Aréna ve Zlíně).

NOHEJBAL - I. Liga mužů: NK Climax Vsetín A - Janovice (14). II. liga mužů: NK Climax Vsetín B - Modřice B (10). Krajská soutěž mužů: Vlčnov - Zlín-Prštné, Otrokovice - Val. Meziříčí, Vsetín C - Holešov (9).

STOLNÍ TENIS - I. liga mužů, finále play off: Uherský Ostroh - Hradec Králové (sportovní hala v Hluku, 17). II. liga mužů, 2. zápas finále play off: MEZ Vsetín - KST Zlín (14).

NEDĚLE 17. KVĚTNA

ATLETIKA - 15. ročník Běhu na Radhošť (start u autocampu v Rožnově p. Radhoštěm v 11).

FOTBAL - MSFL: Slovácko B - Hlučín (Kunovice, 10.15), Zlín B - Znojmo (Luhačovice, 16.30). Divize: Brumov - Hranice (10.15), Val. Meziříčí - Frenštát p. R. (16.30). Krajský přebor: Dolní Němčí - Spytihněv, Valašský FC - Kateřinice (UT), Zborovice - Morkovice (16.30). I. A třída: Luhačovice - Mladcová (UT, 10.15), Hutisko-Solanec - Hrachovec, Lidečko - Lhota u Vsetína, Lukov - Příluky, Val. Bystřice - Nedašov, Podkopná Lhota - Brumov B (Trnava), V. Otrokovice B - Jis. Otrokovice, Šumice - Ořechov, 1.FC Slovácko C - Nedachlebice (Sady), Prakšice-Pašov. - Žalkovice, Újezdec-Těšov - Boršice, Kvasice - Březolupy (16.30). I. B třída: Hluk B - Strání, Zlechov - Kněžpole (10), Slavičín B - Val. Klobouky (10.15), Loučka - Val. Meziříčí B, Podlesí - Hovězí, Štítná n. Vl. - Holešov B, Bylnice - Slavkov p. H., Míškovice - Rusava, Malenovice - Těšnovice, Koryčany - Jalubí, Uherský Ostroh - Slavkov, Bojkovice - Kudlovice, Bánov - Ostr. Lhota, Zlámanec - Osvětimany (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Admira Hulín - Prusinovice, Zdounky - Záhlinice, Roštění - Kyselovice, Počenice - Žeranovice, Chvalčov - Skaštice, Tučapy - Mrlínek (16.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B - Ludslavice, Pravčice - Rymice (UT Hulín, 10), Žalkovice B - Kyselovice B (14), Loukov - Komárno, Kostelec u Hol. - Rajnochovice, Břest - Rusava B, Zahnašovice - Hlinsko p. H. (Ludslavice), Roštín - Troubky, Rataje - Lubná B, Litenčice - Lutopecny, Šelešovice - Bezměrov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kostelany - Jarošov, Boršice u Bl. - Polešovice, Mařatice - Břestek, Bílovice - Sušice, Tupesy - Drslavice, Traplice - Hradčovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky - Korytná, Popovice - Slov. -Vážany, Horní Němčí - Huštěnovice, Mistřice - Pitín, Buchlovice - Staré Město, Bystřice p. L. - Březová, Havřice - Nivnice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Bílovice B - Březová B, Boršice u Bl. B - Suchá Loz (10), Přečkovice - St. Hrozenkov (14), Podolí - O. N. Ves B, Babice - Topolná, Jankovice - Stříbrnice, Tučapy - Jalubí B, Krhov - Vlčnov, Komňa - Žitková (16.30). Okresní přebor Vsetín: Kateřinice B - Janová (Semetín), FC Vsetín B - Bynina (Tyršova, 10.15), Liptál - Fr. Lhota, N. Hrozenkov - Horní Bečva, Ratiboř - Prlov, Střítež n.B - Hošťálková (16.30). Vsetín III. třída: Lhotka n. B. - Lužná, Dolní Bečva B - Huslenky, Branky - Choryně B, Val. Senice - Leskovec, Police - Hrachovec (16.30). Vsetín IV. třída: Střelná - Janová B, Mikulůvka - Juřinka B (15), Jasenice - Velká Lhota, Jablůnka B - Kladruby (16.30). Okresní přebor Zlín: SK Vizovice - Ludkovice, Březnice - Napajedla B, Sehradice - Tlumačov, Návojná - Štípa, Nevšová - Dolní Lhota (16.30). Zlín III. třída: Lípa - Vel. Ořechov (10), Smolina - Rokytnice, Mirošov - Slopné (14), Mladcová B - Březůvky, Veselá - Fryšták B, Tečovice B - Komárov, Pohořelice - Paseky, Vys. Pole - Jestřabí, Vlachovice B - Kostelec, Hř. Újezd - Šanov, Pozlovice - Drnovice, Biskupice - Štítná n. Vl. B (16.30). Zlín IV. třída: Štípa B - Neubuz (10), Louky B - Spytihněv B, D. Lhota B - Poteč (10.15), Trnava - SK Vizovice B (10.30), Lipová - Tichov (14), Halenkovice - Dobrkovice, Mysločovice - Provodov B, Kudlov - Žlutava, Racková - Doubravy, Lužkovice B - Příluky B, Vlčková - Fryšták C, Bratřejov - Jasenná, Jaroslavice B - Hvozdná B, Ned. Lhota - H. Lhota, Rudimov - Divnice, Bohuslavice - Petrůvka, Loučka - Sehradice B (16.30). I. liga žen: Slovácko - Slavia (stadion Širůch, 15.30).

HÁZENÁ - II. liga mužů: Zubří - Paskov (17).

IN-LINE HOKEJ - Extraliga: Prozax Zlín - Reflex Zlín (10).

STOLNÍ TENIS - II. liga mužů: případný 3. zápas finále play off: KST Zlín - Mez Vsetín (10).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz