Na mezinárodní turnaj se do Přerova sjelo 34 týmů. V základní skupině Slovácko postupně porazili Jiskru Staré Město 4:2 , Vyškov 3:0 , Prostějov 3:0 ,Vsetín 4:0 ,Nový Jičín 6:0 a Hradec Králové 4:1. Jediné klopýtnutí jim obstaraly Vítkovice (1:2).

Z druhého místa tak svěřenci trenéra Jakuba Bilavčíka postoupili do těžké skupiny, další porážku už ale nepřipustili. Postupně zdolali pražskou Spartu 2:1, Teplice 2:0 a Sigmu Olomouc 2:0.

Ve vyřazovací části je ve čtvrtfinále čekal pražský Motorlet. Po bezbrankovém výsledku postoupil celek Slovácka na penalty. Navlas stejný scénář se opakoval i v semifinálovém souboji s Hradcem Králové.

V normální hrací době opět žádný gól nepadl, penalty opět zvládli lépe kluci z Uherského Hradiště, kteří o svém postupu do finále rozhodli až v sedmé serii.

V závěrečném duelu turnaje narazili modrobílí opět na olomouckou Sigmu, která postoupila přes Vítkovice. A ani tentokrát jí nedali šanci, kdy po zásluze zvítězili vysoko 4:0.

Pořadí nejlepších: 1. 1. FC Slovácko, 2. SK Sigma Olomouc, 3. MFK Vítkovice, 4.FC Hradec Králové, 5. FC Baník Ostrava, 6. FK Motorlet Praha, 7. FC Fastav Zlín, 8. AC Sparta Praha.

O pohár 1. FC Viktorie Přerov a ZŠ Za mlýnem bojovalo v Přerově 32 elitních družstev starších přípravek z celé republiky.
Na obří turnaj přípravek do Přerova dorazila i Sparta. Vyhrálo Slovácko