1. FC SLOVÁCKO B – VÍTKOVICE 1:2 (1:0)

Domácím patřil nástup do utkání a vlastně i celý první poločas. Szmekova šance sice ještě zůstala nevyužita, pět minut před přestávkou ale úútočník Slovácka našel Habance, jehož tečovaná střela do protipohybu brankáře rozvlnila síť – 1:0. „V první půli jsme byli aktivnější a zaslouženě vedli,“ zhodnotil úvodní pětačtyřiceti­minutovku domácí trenér Anton Mišovec.

Jenže po přestávce přišla tragická desetiminutovka Slovácka, během které Vítkovice otočily zápas ve svůj prospěch. A v obou gólech měl prsty Hritz, který přidvou dorážkách stál pokaždé na správném místě – 1:2. Pak převzaly aktivitu znovu domácí, jenže vyrovnat se jim už nepodařilo.

„Bohužel rozhodly naše chyby, které soupeř dokázal potrestat. Herně jsme byli akivní, jenže šance Habance, Valenty a Borusíka zůstaly nevyužity. S výsledkem samozřejmě spokojený nejsem, minimálně na bod jsme měli,“ litoval Mišovec.

Branky: 40. Habanec – 47. a 56. Hritz. Rozhodčí: Talpa – Machát, Ondráš. Slovácko B: Fryšták – Hesek (86. Sasín), Ruman, Daníček, Starý – Habanec, J. Valenta, Kleiber, Borusík – Čtvrníček, Szmek (67. Sasín). Trenér: A. Mišovec.