SK Sigma Olomouc B – 1. FC Slovácko B 2:2 (1:2)

Do zápasu přitom vstoupili jednoznačně lépe domácí. Už v 7. minutě prokázal svůj důraz mladý útočník Doležal a poslal rezervní tým Sigmy do vedení. To jako by Hanáky uklidnilo až přespříliš a Slovácko trestalo. Po necelých dvaceti minutách hry využil podklouznutí stopera Bodečka Peter Sládek a podél Lovásika vyrovnal.

Místo brazilského špílmachra Melinha pochodoval na hřišti jen jeho nevýrazný stín, a když z něj tu a tam vystoupil chytrou nahrávkou, spoluhráči ji nepochopili. Nejzkušenější borec na hřišti, olomoucký brankář Lovásik, si vybral slabší chvilku ve 34. minutě. Ačkoli vše nasvědčovalo, že má přetažený míč do vápna pod kontrolou, tak s ním podklouzl a upustil jej, čehož podruhé využil pohotový Sládek. Rázem tak bylo zaděláno na překvapení.

Ve druhé půli se ve hře domácích přeci jen čas od času objevily prvky typu sprint, bojovnost, přihrávka, do slibných příležitosti se ale juniorka nedostávala. To Slovácko neustále hrozilo nebezpečnými brejky, brankář Lovásik se už ale nachytat nenechal.

Když už se schylovalo k překvapivému konci, byl ve vápně hostí nedovoleně zastaven olomoucký Nekuda a rozhodčí Duda ukázal na značku pokutového kopu. K němu se postavil Kobylík a nedal brankáři Markovi šanci. Zachránil tak juniorce alespoň bod.

Branky: 7. Doležal, 87. Kobylík (pen.) – 19. Sládek, 34. Sládek. Rozhodčí: Duda – Kratochvíl T., Priesol. ŽK: Kobylík, Petr, Pospíšil – Čtvrtníček, Šturma.

SK Sigma Olomouc B: Lovásik – Nuc, Bodeček, Murín, Javůrek – Jančík, Štětina, Melinho, Kobylík, – Petr, Doležal. Trenér: Augustin Chromý.

1. FC Slovácko B: Marek – Hrotek, Ineman, Polák, Šturma – Reinberg, Matúš, Sládek, Čtvrtníček – Holek, Šilinger. Trenér: Miroslav Hlahůlek.