„Další následné kroky budou už plně v jeho kompetenci a v jeho zodpovědnosti," podotkl na oficiálním webu klubu majitel Zdeněk Zemek.

Nový ředitel přivítá hráče a trenéry po podzimní části osmého týmu prvoligové tabulky na středečním startu přípravy do jarních odvet.

„Majitel klubu pan Zemek mne koncem roku oslovil s výzvou, že chce klub více otevřít vůči fanouškům a případným partnerům," podotkl Pojezný, který ve vedení Slovácka v různých funkcích působí od roku 2001.

Tehdy začínal na pozici manažera Fotbalové akademie ještě pod značkou 1. FC Synot. Prožil v klubu i období bezprostředně po převzetí Zdeňkem Zemkem, kdy se klub vypořádával s obřími dluhy po předchozím majiteli a A-tým paběrkoval ve druhé lize.

„Za léta svého působení jsem v klubu poznal lepší i horší časy a pořád věřím, že pokud bude ochota a zapojí se všichni, kdo chtějí mít na Slovácku ligový fotbal, tak klub má v sobě zajímavý potenciál, stejně jako celý fotbalový region Slovácka. Teď bude na nás všech, abychom jej dokázali využít," přeje si na začátku své nové role ředitel 1. FC Slovácko Petr Pojezný.

„Po několika letech jsme se dostali do jakési stagnace. Osobně bych byl rád, aby se klub znovu nadechl, nabral jasný směr a novou energii," nechal se slyšet majitel Slovácka Zdeněk Zemek začátkem minulého týdne, když oznámil konec Vladimíra Krejčího ve funkci ředitele.

Sám Krejčí žádost Deníku o rozhovor odmítl. „Momentálně se ke stávající situaci nechci vyjadřovat, nemám zájem vyvolávat zbytečnou konfrontaci," reagoval v e-mailové zprávě bývalý ředitel klubu.

V rozhovoru pro Deník v polovině prosince však odmítl, že by o zastavení vývoje klubu na Slovácku někdy jednali. „Musím říct, že jsme na představenstvu a ani s majitelem Slovácka nikdy stagnaci klubu neřešili. Asi také proto, že jak pan Zemek, tak představenstvo klubu velmi dobře znají situaci, ve které pracujeme a dosahujeme momentální výsledky," vzkázal Krejčí.