Nečekaný debakl dostaly také Halenkovice, které na vlastním hřišti „schytaly" od postupující Lípy osmičku.

FRYŠTÁK B – BŘEZŮVKY 1:0 (1:0)

Rezerva Fryštáku nastoupila ve velmi improvizované sestavě a musela nasadit
i borce ze „starých pánů". Přesto se hrál vyrovnaný zápas a ve 35. minutě se Holomkem ujali domácí vedení. Březůvky se dostaly do tlaku až
v závěru, vytvořily si tři šance, které ale neproměnily. Naopak Fryštáku sudí neuznal gól pro ofsajd.

Branka: 35. Holomek M. Rozhodčí: Basel.

HVOZDNÁ – LUKOV B 4:0 (2:0)

Sestupující rezerva Lukova nastoupila doplněná několika dorostenci. Už v 5. minutě prohrávali hosté po chybách
v obraně dvoubrankovým rozdílem. Poté se hrál fotbal většinou v přátelském duchu za převahy Hvozdné, která ale šance promarnila. Druhá půle měla podobný průběh, domácí přidali další dvě branky, jednu z penalty, a dotáhli tak zápas k zaslouženému vítězství. U hostujícího mužstva je třeba alespoň ocenit snahu a bojovnost dorostenců, kteří tak získali cenné zkušenosti se soutěží dospělých. Bohužel je na tomto místě třeba konstatovat, že účinkování B mužstva Lukova po 20 sezónách od ročníku 1992/93 pravděpodobně skončilo.

Branky: Válek, Peňas, Juřík P., Luňák Z. Rozhodčí: Mikeska. Lukov B: Kolář, M. Drábek, Prokop, Šarman, Dom. Červenka, Marušák, Šumšal, Š. Bartoň, Vacek, Malota, Tlusták. Trenér: Richtr.

HALENKOVICE – LÍPA 0:8 (0:3)

Až příliš odpovídal průběh zápasu mezi hostující Lípou
a domácími Halenkovicemi postavení obou týmů v tabulce. Je sice pravda, že za Halenkovice nastoupil v brance Marholt, který je záložníkem a možná jeho pověstný důraz domácím v poli chyběl, ale od prvních minut zápasu bylo evidentní, kdo bude na hřišti dominovat. Již v polovině zápasu odcházeli domácí do šaten s tříbrankovým mankem na soupeře. I v druhé půli pokračovala pěkná kombinační hra hostů, se kterou si domácí obrana vůbec nevěděla rady. Lípa udělila Halenkovicím až téměř krutou lekci v překonávání záložních řad a ve využívání gólových šancí. Marholt se sice v domácí bráně snažil, jak mohl, a několika šancím soupeře vystavil stopku, ale debaklu 0:8 neměl šanci zabránit.

Branky: Procházka 3, Pavliš 3, Křižka, Šuba J. Rozhodčí: Novák, 80 diváků. Halenkovice: Marhol – Kadlčák, Sudolský, Kašpar, Kníchal, Režný M., Režný T., Abrahám, Strašák, Karbowiak, Horka V., Janík R. Lípa: Křížka P., Ušela T., Špendlík, Dobízl, Procházka, Šuba, Hlavinka, Pavliš, Křížka, Branný, Červenka, Kořenek, Čižmár, Kegler.

MYSLOČOVICE – PASEKY 1:4 (1:2)

Zápas se odehrával za velkého horka, což se na hráčích projevilo. Oběma mužstvům už o nic nešlo, a tak se hrál oboustranně útočný fotbal.
V úvodu měli hosté velkou šanci, kterou neproměnili, jelikož před prázdnou brankou trefili mysločovického obránce. Další šanci Pasek již Langer proměnil, když doklepl balon do odkryté branky. Na druhé straně si po pěkné přihrávce do ulice domácí Klabačka potáhl míč kolem brankáře, který ho fauloval.
Penaltu proměnil Bittner
a vyrovnal. Netrvalo dlouho
a udeřily opět Paseky. Po zahraném přímém kopu vypadla skákavá střela domácímu brankáři a Jermakov doklepl míč do sítě. Druhý poločas začal v pomalejším tempu, kdy Mysločovice neproměnily několik šancí a hosté je potrestali. V přečíslení se do zakončení dostal Jermakov, který se nemýlil a dal třetí gól hostů. Hrálo se i přes velké vedro nahoru dolů. Mysločovicím opět selhala koncovka, a tak hostující Macenauer při chaosu v malém vápně domácích zvýšil na konečných 4:1.

Branky: Bittner – Jermakov 2, Langr, Macenauer. Rozhodčí: Měrka. Mysločovice: Vajda – Vyňuchal, Bittner, Skotek, Šidlo, Juráň, Vařecha, Dřímal M., Skopalík, Vrabček L., Klabačka. Střídali: Pavlačík, Jukin.

LHOTA U MALENOVIC – TEČOVICE B 2:2 (0:1)

Lhota u Malenovic do zápasu nevstoupila příliš dobře. Kazila přihrávky, nepřesnostmi odevzdávala soupeři míč. Tím se aktivnější hosté, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí, dostali do vedení. Do druhého poločasu domácí trenér vystřídal a jeho tah mu vyšel. Lhota zpřesnila hru a začala si vytvářet šance. Po jedné z nich domácí útočník krásnou střelou vyrovnal. Lhota pokračovala v nasazeném tempu a přidala i druhou branku. V závěru však vedení neudržela a tečovický útočník po centrovaném míči hlavou dokázal vyrovnat na konečných 2:2.

Branky: Vávra 2 – Krajča, Ondík. Rozhodčí: Veselý. Lhota u Malenovic: Hrubý – Nemečkay, Ondra, Brázda Lukáš, Putna, Strojil, Gajdůšek, Brázda Libor, Pavlovský, Bořuta, Navrátil. Střídali: Mikoška, Vávra, Prokop. Tečovice B: Miklas – Mrázek, Kostka, Křen, Středulinský J. – Soják, Ondík, Hynčica, Utínek – Krajča, Piňos. Střídali: Paštěka, Koplík.

KOMÁROV – POHOŘELICE 4:1 (1:0)

Ve 20. minutě se Komárov ujal vedení střelou zpoza šestnáctky Tomkem. Po přestávce zvýšil vedení po necelé hodině hry po centru hlavou Michal Beran. Pohořelice se vrátily zpět do hry proměněnou penaltou Ruzselákem po faulu. Komárov však následně proměnil pokutový kop deset minut před koncem Beranem.
V závěru pak rovnou od rohového praporku „zamířil" s pomocí větru přímo do sítě na zadní tyči.

Branky: Beran Michal 2, Tomek, Bača – Ruzselák M. Rozhodčí: Ševčík. Komárov: Maňásek – Klofáč Jiří (70. Velísek), Kaštovský, Zelinka, Skácel – Klofáč F. (60. Patočka), Bača, Tomek, Kurzer – Beran, Hloch.

PŘÍLUKY B – BŘEZOVÁ 1:3 (0:3)

Březová se dostala do vedení po chybě v rozehrávce soupeře, kterou potrestala. Hosté následně své vedení zvýšili
z penalty. Přestože zaskakující brankář Marcel Frolek směr vystihl, na ránu k pravé tyči si nesáhl. Další gól přidali po hosté po nedůrazné obraně Příluk – 0:3. Po přestávce snížil střídající Stuchlík – 1:3. Snížení měl na kopačce Pospíšil, který se dostal do vápna, ale střílel nad.

Branky: Stuchlík – Starý 3. Rozhodčí: Faic. Příluky B: Frolek M. – Ďurčo, Frolek R., Janků L., Krumpolc, Bittner, Blažek, Zahradnický, Kotík, Pospíšil, Mezírka. Střídali: Stuchlík, Pinos, Pavelka.

NÁVOJNÁ – SMOLINA 12:0 (6:0)

Zápas ovlivnil nedostatek hostujících hráčů, kteří zahájili utkání v devíti. V době, kdy dorazili další dva fotbalisté Smoliny, aby doplnili nekompletní jedenáctku, prohrávali už hosté 0:3 po brankách Macháče, Vaňka a Šenkeříka M. I nadále hrála pouze Návojná, která sázela jeden gól za druhým. Do přestávky se trefili ještě Šánek, Jiří Řehák a Martin Řehák. Druhá půle se již hrála jen z nutnosti a domácí nasypali do sítě nebohého soupeře dalších šest gólů, když se trefil opět Šánek, Macháč, Tomáš Řehák, Jiří Řehák a dvěma góly završil hattrick Martin Řehák.

Branky: Řehák M. 3, Šánek 2, Macháč 2, Vaněk A., Řehák J. ml., Řehák J. st., Řehák T., Šenkeřík M. Rozhodčí: Ptáček. Návojná: Surý – Vaněk Miroslav, Řehák Jiří st., Pavlík, Řehák Martin – Vaněk Martin, Řehák P., Macháč, Šánek – Vaněk Alois, Šenkeřík Marek. Střídali: Řehák Jiří ml., Řehák R., Řehák T.

LUHAČOVICE B – ŠTÍTNÁ N. VL. B 3:3 (0:1)

Luhačovice začaly aktivněji a v první dvacetiminutovce si vypracovaly dvě šance, které ovšem zneškodnil brankář hostů. Štítná se naopak po první šanci radovala
z vedení. Centrovaný balon do pokutového území si nešťastně srazil Surý do vlastní brány – 0:1. Domácí se snažili
o vyrovnání, ale šance Slezáka a Kunce zůstaly nevyužity. Hosté se v poslední minutě prvního poločasu dostali do dvou obrovských šancí, ale brankář Coufalík zneškodnil oba pokusy. Domácí do druhé půle začali hrát hodně útočně, a tak se hosté spoléhali na nebezpečné protiútoky. Jeden
z nich zakončili hosté střelou, kterou brankář domácích se štěstím vytlačil na břevno.
V 71. minutě se hosté dočkali druhé branky, když využili rychlý protiútok a potupili brankáře domácích jesličkami – 0:2. S domácími to vypadalo špatně, ale závěr utkání nabídl strhující podívanou. Nejdříve Mejzlík obral o míč stopera hostů a předložil krásnou přihrávku do prázdné brány Křenkovi – 1:2. V 83. minutě se v závaru před brankou nejlépe zorientoval Slezák a krásnou ranou pod břevno vyrovnal – 2:2. Dvě minuty nato si domácí zavařili, hosté využili nepřesností a ujali se opět vedení – 2:3. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny tři body, tak Fojtů napřáhl z 28 metrů
a jeho bomba zaplula přesně
k tyči – 3:3. Po rozehrávce rozhodčí již ukončil zápas.

Branky: Křenek, Slezák, Fojtů. Rozhodčí: Lebloch. Luhačovice B: Coufalík – Plášek, Surý, Červenka, Kunc – Smištík, Slezák, Fojtů, Ďurďa – Piják, Baumann. Střídali: Mejzlík, Křenek.

ROKYTNICE – NEDAŠOVA LHOTA 0:1 (0:0)

Poslední zápas jara se odehrál v Rokytnici v poklidném tempu. V prvním poločase si obě družstva vytvořila několik slibných příležitostí, ale střelci v rozhodující fázi selhali. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté z Nedašovy Lhoty ovšem jednu šanci Struhařem proměnili a odvezli si z Rokytnice všechny tři body.

Branka: Struhař. Rozhodčí: Hrnčiřík. Rokytnice: Baklík – Orgoník, Bureš, Goňa T., Řihák, Saloky P., Goňa M., Eliáš, Mikloš, Pešek, Goňa A. Střídali: Suchý, Vaněk, Saloky O. Nedašova Lhota: Fojtík – Novák, Pacík V., Vaněk M, Šerý V., Pagáč, Vaněk V., Pacík F., Šerý K., Struhař, Vaněk J. Střídali: Kostka, Juřica, Vaněk D.

SLOPNÉ – NEVŠOVÁ 2:2 (1:1)

Do utkání lépe vstoupilo Slopné, které hned v 1. minutě nastřelilo tyč a v 5. minutě břevno hostující branky. Hosté postupně vyrovnali hru
a první velkou šanci neproměnil Tomšů. Ve 20. minutě se však dostali do vedení po hlavičce Balona. Domácí se snažili vyrovnat, ale Žáčkovu střelu z úhlu vyrazil brankář hostů. Nevšová se dostávala do šancí především po přesných přihrávkách Čačka na Tomšů. Ve 35. minutě domácí nastřelili další tyč Outratou. Vyrovnání se dočkali těsně před koncem poločasu, kdy Šenovský ideálně uvolnil Šůstka, který vyrovnal na 1:1. Druhý poločas přinesl několik šancí na obou stranách. Po hodině hry se dočkal i Tomšů a hosté opět vedli. Slopné se snažilo vyrovnat, což se mu podařilo po obléhání branky Nevšové v 70. minutě Bartošem. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo, i když obě mužstva předvedla několik hezkých kombinačních akcí.

Branky: Šůstek P., Chlud J. – Balon, Tomšů. Rozhodčí: Goňa. Slopné: Petráš Adam – Chlud Jan, Trunkát Josef, Kozubík Tomáš, Chlud Jaroslav – Pařízek, Šenovský, Outrata, Bartoš – Žáček, Šůstek. Střidali: Brunik, Váňa, Petráš Radim. Nevšová: Hradil – Haviar, Kováč, Elgaar Walau, Munster, Čačko, Tomšů, Juriga, Balon, Srcháček, Topič. Střídal: Vašička.

POTEČ – MIROŠOV 2:0 (1:0)

Za úmorného vedra se od první minuty hrál fotbal v pozvolném tempu, Poteč si vytvořila několik slibných šancí, ovšem skóre zůstalo nezměněno. O změnu skóre se ve 45. minutě postaral Mana, který krásnou střelou z 20 metrů pod břevno stanovil skóre prvního poločasu. Druhá půle byla již plně v režii Poteče, avšak nepřesnosti
v zakončení a nerozvita nepřipustily změnu skóre. O konečný výsledek pro Poteč se
v 70. minutě postaral Novák, který po rohovém kopu doklepával míč za záda gólmana a rozhodnul o konečném třetím místě Poteče v premiérovém ročníku III. třídy.

Branky: Novák, Mana. Rozhodčí: Lebloch. Poteč: Kolařík – Žáček, Tvarůžek, Rosner, Novák – Františák (60. Číž R.), Bartoš (85. Mana R.), Fojtík, Gargulák (46. Číž. J.) – Mana J., Smolek.

POZLOVICE – DRNOVICE 4:1 (3:0)

Za úmorného vedra se hrál zápas rozdílných poločasů.
V tom prvním jasně dominovaly Pozlovice, které převahu postupně zúročily dvěma brankami Karla Adámka. Ten v obou případech projevil dobrou orientaci v šestnáctce a zakončoval nechytatelnými střelami k tyči. Třetí branku pak přidal Jan Kučera. V několika dalších šancích se
navíc vyznamenal hostující brankář. Snahu Drnovic bohužel zabrzdilo již v 10. minutě nešťastné zranění kapitána T. Vlčka. Brejky snaživých drnovických hráčů pak bez problémů zastavovala zkušená pozlovická obrana
v čele s gólmanem Jiřím Vaškůjem a stoperem Josefem Michálkem. Po přestávce se obraz hry diametrálně změnil, parné počasí se zřejmě podepsalo více na domácích hráčích a jejich obrana musela odvracet jeden útok za druhým. Po jednom z nich se po ruce ve vápně kopala penalta, kterou bezpečně proměnil nejlepší hráč hostů Pastorek. V průběhu druhého poločasu navíc celkem třikrát zazvonila tyč domácí svatyně. V posledních deseti minutách se přece jen pozlovičtí vrátili ke kombinační hře, kterou se v posledních zápasech prezentovali, a po jedné z akcí se prosadil i druhý z výborně a důrazně hrajících útočníků, Tomáš Máčala. Tím také uzavřel konečné skóre zápasu, který se hrál v přátelském duchu.

Branky: Adámek 2, Kučera, Máčala – Pastorek. Rozhodčí: Střelec. Pozlovice: Vaškůj J. – Voráček D., Michálek J., Adolt R., Vrátník R. – Bartončík O., Adámek K., Jordán J., Bartončík P.– Kučera J., Máčala T. Na střídání: Jánošík R., Divila A., Polach M.

BISKUPICE – VLACHOVICE B 1:3

Biskupice nastoupily do závěrečného zápasu sezony bez několika absentujících hráčů, hosté pro změnu byli nuceni odehrát celý zápas za úmorného vedra pouze v jedenácti. Domácí začali lépe
a jejich šance se rodily poměrně lehce, ale koncovka byla jejich největším nepřítelem. Přesto se dočkali po dorážce T. Gajdůška, který lehce doklepl nezpracovaný centr brankářem hostí. Po přestávce se poměr hry zcela otočil a Vlachovice záhy vyrovnaly přímou střelou od rohového praporku. Po vyloučení domácího hráče pak přidaly ještě další dvě branky
a v poklidu si odvezly poslední body tohoto ročníku.

Branky: Gajdůšek T. – Gbelec, Častulík, Hovězák. Rozhodčí: Šimek, 100 diváků. Biskupice: Tomala – Michálek, Mikel, Maršovský, Krajča, Kašpárek, Talaš P., Vojáček, Gajdůšek T., Gajdůšek J., Talaš R. Střídali: Jančář, Pančocha.

1. Nevšová 26 23 1 2 108:33 70
2. Slopné 26 15 7 4 72:38 52
3. Poteč 26 15 4 7 75:49 49
4. Nedašova Lhota 26 14 4 8 77:56 46
5. Návojná 26 13 3 10 70:46 42
6. Rokytnice 26 11 7 8 55:57 40
7. Luhačovice B 26 11 3 12 70:58 36
8. Pozlovice 26 10 6 10 61:72 36