Fotbalisté Hvozdné dál čekají na první vítězství v sezoně. Nic na tom nezměnil ani zápas s Pohořelicemi, který jasně prohráli

TEČOVICE B – SPYTIHNĚV 0:1 (0:1)

První šanci měli domácí, ale Obdržálek z malého vápna trefil pouze do soupeře a z brejku po odraženém míči dokázali hosté otevřít skóre. Pod břevno se přesně trefil Leone. Hosté vstřelili navíc další dvě branky, ale obě nemohl sudí uznat pro ofsajd. Ve druhé půli hned ze začátku trefil Závoda tyč po akci T. Řiháčka. Po faulu na Chudárka kopal sám faulovaný trestný kop z hranice dvaceti metrů, ale poslal míč těsně nad spoj tyče s břevnem. Hosté podnikali do otevřené obrany rychlé protiútoky. Před koncem nedokázali v přečíslení tři na jednoho zakončit Janoškem po Sedláčkem puštěné Poláškově nahrávce. Skóre ze šesté minuty vydrželo až do konce.

Branky: D. Leone. Rozhodčí: Vyoral, 75 diváků. Tečovice B: Miklas – Středulinský Radek – Koplík, Křen, Kristek Roman – Závoda (74. Hořčica), Chudárek, Čeleďa, Řiháček Tomáš – Ševčík , Obdržálek (30. Piňos). Náhradníci: Řiháček Jar., Soják L., Vendolský. Spytihněv: Jablonský – Sedláček Robert – Vykoukal. Příkrý, Čevela – Úředníček, Vaculík, Kraváček (69. Sudek), Leone – Polášek (85. Kowalczyk), Janošek (84. Zbožínek).

ŠTÍPA – VŠEMINA 3:0 (1:0)

Po úvodní oťukávané nasměrovala budoucí vývoj utkání 15. minuta, kdy nešťastně zahrál rukou Radim Ježík a domácí šli proměněnou penaltou do vedení. Všemina sice po inkasované brance zbraně nesložila, ale více šancí si vypracovali domácí, kteří v dalším průběhu nastřelili břevno. Na druhé straně se v nejnadějnější pozici objevil domácí Dušan Karlík st., ale mířil jen těsně vedle. Po změně stran namísto tlaku Všeminy a vyrovnání přišel nápor Štípy, která přidala i dva góly.

Branky: Holík R. 2, Holík M. Rozhodčí: Měřička. Všemina: Kvasnica – Ježík, Rathúský, Kordula, Železník – Mikšík, Bednařík, Burša, Holík (Martinů) – Karlík st., Vala M. (Žákovský).

FRYŠTÁK B – LOUKY 3:1 (3:1)

Ve 12. minutě předvedli domácí hráči kombinaci zakončenou vyrovnáním Kučery a zápas tím dostali pod svou kontrolu. Louky byly vždy o krůček pozadu a ve 32. minutě utěšenou ránou Gajdůška z pětadvaceti metrů prohrávaly. Fryšták v této části hrál výborně a ve 40. minutě navýšil skóre parádně hrajícím dorostencem Hřebačkou už na 3:1. První poločas tak lídr soutěže nezvládl. Druhá půle už přinesla očekávaný scénář. Louky se tlačily za snížením nepříznivého stavu utkání, kdy narážely na dobře organizovanou obrannou hru fryštáckého týmu, který naopak využíval každé příležitosti k protiútoku.

Branky: Kučera, Gajdůšek, Hřebačka – Podaný. Rozhodčí: Mikeska – Krajča Matěj, Štefanko. Fryšták B: Sebera – Večeřa, Košák (69. Skalička), Gajdůšek, Troják (75. Hrbáček), Adamík, Velikovský, Kučera, Petráš, Hřebačka, Branný. Louky: Janča – Pisklák, Mikač, Bača, Kadlík, Burša, Podaný, Šimurda, Pohořelský, Běták, Michalovský, střídali Valerián, Koudela.

KOSTELEC – KAŠAVA 3:1 (1:1)

Domácí v oslabené sestavě začali utkání aktivně. Postupně si vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ze kterých vytěžili vedoucí branku zásluhou Velikovského. Vstřelený gól ovšem domácí hráče uspokojil a iniciativu převzali hosté, kteří do přestávky po chybě domácího mužstva vyrovnali. Ve druhém poločase měl více ze hry Kostelec. Jeho hráči ovšem nedokázali proměnit ani ty největší šance. O vítěznou branku Kostelce se postaral Dočkal, který uklidil do branky zablokovaný trestný kop Dvořáka. V samotném závěru vítězství domácích pojistil Novotný.

Branky: Velikovský, Dočkal, Novotný – Křižka. Rozhodčí: Pohl, Hrachový, 100 diváků. Kostelec: Fišer, Dvořák,Korvas, Vaculík, Staněk, Grác, Velikovský, Fuksa, Dočkal, Gajdošík, Novotný – Karpeko, Dostál. Kašava: Kráčalík, Tomeček, Marušák M., Křižka, Zbranek Pavel, Zbranek Petr, Krist, Krčma, Gavenda, Horsák, Marušák P. – Šumšál, Krčma.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Březová – Mysločovice 0:1 Skopalík, Hvozdná – Pohořelice 1:7 Juřík P. – Ruzselák M. 3, Sychra M. 2, Plesník R., Žák, Halenkovice – Žlutava 2:1 Kašpar J., Fojtík – Houser.

LUHAČOVICE B – SEHRADICE B 5:0 (2:0)

Domácí vletěli do utkání jako uragán a již po dvou minutách se ujali vedení. Hosty úvodní branka nijak nerozhodila, naopak se mohli velmi brzo dočkat vyrovnání. V 10. minutě se kolem Červenky obtočil Horáček a po faulu na něj nařídil rozhodčí Balušek pokutový kop. Míč si postavil nejlepší střelec hostů Hofschneider, ovšem jeho pokus fantasticky pokryl Kuchař. Dvě minuty nato mohla tato situace hosty mrzet. Stoper Bartoš se vydal na výlet a krásnou českou uličkou vybídl ke skórování Svobodu, jenž nabídnutou šancí nepohrdl a vsítil svou druhou branku. Utkání prakticky rozhodl úvod druhé půle. V 48. minutě se na pravé straně uvolnil Křenek a po jeho přihrávce zkompletoval hattrick Svoboda. V 71. minutě dostal pěkný centr za obranu Netík, a ač byl tísněn, dokázal dopravit míč do brány a bylo to 4:0. V poslední desetiminutovce se ještě po zmatcích v obraně prosadil Bartoš.

Branky: Svoboda 3, Netík, Bartoš. Rozhodčí: Balušek – Hruška Lukáš, Lekeš. Luhačovice B: Kuchař – Michna, Bartoš, Bartek, Kunc (50. Netík), Knot, Slezák, Červenka, Křenek (66. Mejzlík), Prokop (64. Coufalík), Svoboda. Sehradice B: Majzlík – Boráň, Hofschneider, L. Řehák, Šenkeřík, Okénka, Zmeškal, Horáček, M. Řehák, Mikel, Žebráček. Strádali: Maňas, Čada.

TRNAVA – BŘEZŮVKY 3:1 (1:1)

Vedení se ujali hosté, když se v 11. minutě zápasu po důrazu v pokutovém území prosadil dobře orientující se Sviečka. Domácí v 33. minutě zápasu nečekaně vyrovnali krásnou střelou z pětadvaceti metrů po samostatné akci Malčíkem. Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva s vidinou strhnout vítězství na svou stranu. Aktivnější byly Březůvky, ale domácí obrana stála vždy na pevných základech. Hosté však při své aktivitě zapomínali na zadní vrátka. Trnava začala hrozit z rychlých brejků do otevřené obrany, které hosté nezachytávali a inkasovali v 76. a 90. minutě.

Branky: Malčík 2, Bořuta R. – Sviečka. Rozhodčí: Neubauer- Murka, Řičánek, 100 diváků. Trnava: Malaník – Hradilík, Čala S., Katrňák, Srovnal – Vyvlečka, Bořuta R., Čala M., Sedláček – Bořuta R., Soukup.

ROKYTNICE – PŘÍLUKY B 6:1 (2:0)

Hosté drželi krok s Rokytnicí pouze v úvodu prvního poločasu. Poté se prosadili domácí Eliáš a Goňa. Ve druhém poločase se podařilo Přílukám snížit Jiřím Nesvadbou. To bylo z jejich strany ale všechno. Hned po kontaktním gólu zvýšil na 3:1 a po chvíli na 4:1 z penalty Martin Eliáš a dovršil tak hattrick. Pátou branku přidal střídající Plášek a na konečných 6:1 upravil v poslední minutě Antonín Goňa.

Branky: Eliáš M. 3, Goňa A. 2, Plášek – Nesvadba. Rozhodčí: Valenta, Uhlár. Rokytnice: Baklík – Pešek, Suchý, Both, Saloky, Eliáš M., Šuráň, Kovařík, Vaněk M., Goňa A., Gregušiak. Střídali: Orgoník, Plášek. Příluky: Pavel – Durčo, Ratajský, Januš, Andrasčík, Bobalík, Nesvadba, Šuta, Surý, Sobotka, Dederle.

ŠTÍTNÁ N. VL. B – POTEČ 4:3 P. (2:1)

Béčko Štítné zahrálo proti aspirantovi na postup výborný zápas. Po celý zápas byli domácí lepší než soupeř z Poteče. Celkem třikrát vedli, ale hosté vždy stačili vyrovnat. Výborný zápas odehrál patnáctiletý dorostenec Ondřej Zvoníček, který se blýskl dvěma góly. V závěrečném rozstřelu ze značky pokutového kopu byli šťastnější domácí.

Branky: Zvoníček Ondřej 2, Pukýš René – Faldík, Juřica, Slovák. Rozhodčí: Hrbáček, 50 diváků. Štítná B: Vaculík P. – Fagulec Jos., Zvoníček Jos., Zvoníček On., Zvoníček Tom., Pukýš R., Pánek, Pukýš D., Pinďák, Fojtík, Baran. Poteč: Valčík Josef – Bartoška, Novosád, Tvarůžek, Mňačko, Vlček, Juřica, Valčík Filip, Faldík, Františák, Slovák.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vlachovice B – Rudimov 2:3 p. Kolouch, Obadal P. – Bartoš, Frolo, Jestřabí – Pozlovice 2:0 Bartoš, Spáčil, SK Vizovice B – Šanov 4:2 Dubec 3, Jurygáček D. – Šebák, Peléšek. Dohrávka 6. kola: Příluky B – Březůvky 0:4 Horňáček, Krajča, Lakomý, Kmošek.

1. Luhačovice B 13 8 0 2 3 38:14 26
2. Poteč 13 7 2 3 3 35:22 26
3. Sehradice B 13 6 4 4 3 28:22 26
4. SK Vizovice B 13 6 3 4 3 30:23 25
5. Březůvky 13 7 1 2 4 37:23 24
6. Trnava 13 7 0 2 4 32:20 23
7. Rokytnice 13 6 2 3 4 29:19 23
8. Štítná n. Vl. B 13 5 1 3 5 24:27 19