JUŘINKA – VAL. KLOBOUKY 2:1 (0:0)

Juřinka v prvních dvou kolech brala jen bod za porážku v penaltách. Tentokrát slavili svěřenci trenéra Zdeňka Veselého první tříbodové vítězství, a to po nejlepším výkonu podzimu. Sympaticky hrající hosté šli do vedení v 50. minutě brankou Pechance, ale pak domácí hodně přitlačili na pilu a velký tlak přetavili ve dva góly, o které se postarali oba útočníci. Nejprve vyrovnal Vavřík, z penalty urvala tři body pro Juřinku předsezonní posila z Hrachovce Jan Vaigl.

Branky: 68. Vavřík, 77. Vaigl (pen.) – 50. Pechanec. Valašské Klobouky: Důbrava – Martínek, Macháč, Kadlec, Šarátek, Šuchma (80. Dubčák), Mikulčík, Sáblík, Kocourek, Revák, Trojáček (46. Pechanec).

VAL. PŘÍKAZY – VLACHOVICE 1:0 (1:0)

O osudu utkání rozhodla jediná gólová akce, na jejímž konci byl ve 25. minutě do prázdné branky pálící Juřica, který předtím kličkou vymáchal gólmana hostí. Pak se hned několikrát pokoušel o zteč domácí branky hostující Šimoník, ale gólman Valčík měl zavřeno. Ve druhé půli mohli domácí přidat druhý gól, to ale byl pro změnu proti hostující brankář Bodlák.

Branka: 25. Juřica. Vlachovice: Bodlák – Kolouch, Maček, Olejník, Váňa, Míča, Šimoník, Tománek, Doruška, Hovězák, Kořenek.

BRUMOV B – NEDAŠOV 3:4 na pen. (2:2)

Domácí byli fotbalovější, hosté zase bojovnější a obětavější. Nedašov se ujal brzy vedení po rohu, kdy Fojtík skóroval hlavou. Vzápětí pronikl do pokutového území hostů Zvoníček, jehož obrana faulovala, a z penalty vyrovnal Naňák. Ve 25. minutě po standardní situaci napálil odražený balon Kolínek pod břevno a Nedašov vedl 2:1. O dvanáct minut později Brumov vyrovnal Macháčem na 2:2. Za protesty dostal červenou kartu hráč hostí Šuráň. Ve druhé půli Brumov přitlačil a výsledkem byla v 52. branka na 3:2, kdy Zvoníček přistrčil míč Naňákovi, který ho s přehledem uklidil k tyči Solařovy brány. Poté uviděl červenou kartu domácí Ritter za kontakt s gólmanem hostí. V 78. minutě po chybě brumovské pravé strany a následném útoku hostů vyrazil brankář střelu na ruku obránce. Pokutový kop proměnil Cícha, a vyrovnal tak na 3:3. Na pokutové kopy vyhrál Nedašov.

Branky: 14. a 52. Naňák, 37. Macháč – 12. Fojtík J., 25. Kolínek, 78. Cícha. Brumov B: Smolík – Doležal, Dorňák, Janáč, Bartozel J. (77. Novák O.), Macháč M., Zvoníček, Vaněk (63. Mana), Naňák P., Krahula, Ritter. Nedašov: Solař – Fojtík J., Kolínek, Holba, Novák, Macháč, Fojtík R., Šenkeřík (73. Matúšů), Šuráň, Marek, Cícha.

PODKOPNÁ LHOTA – PODLESÍ 1:4 (0:1)

Podlesí ve druhém zápase v řadě nastřílelo čtyři góly, a navázalo tak na dobrý výkon i tříbodový zisk ze zápasu s Brumovem B. Domácí se často uchylovali k dlouhým nákopům, které ke gólovému efektu nevedly. Naopak hosté byli produktivní a celý zápas měli pod kontrolou. Kaňkou na utkání je odstoupení gólmana Podlesí Ostřanského, kterého po střetu s protihráčem musel nahradit Petrnek.

Branky: 70. Elšík – 15. a 80. Blažek P., 75. Zetek, 85. Rybenský. Podkopná Lhota: Valčík – Čunek, Psota, Staněk, Štefka, Holeňák, Elšík, Nevrlka, Ročák, Nedavaška, Srovnal.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vidče – Zubří 2:1 p. (1:1), 5. Maceček – 35. Vokáč, Horní Lideč – Kelč 1:2 p. (1:1), 35. Fojtík (pen.) – 15. Kulich, Val. Meziříčí B – Dol. Bečva 9:1 (6:0) 4. Kundrát M., 16., 29., 34. a 37. Neuberger, 25. Václavík M., 48. Macíček, 67. Kundrát T., 72. Brachánek – 83. Růčka R.

MLADCOVÁ – BŘEZOLUPY 3:1 (3:1)

V 8. minutě šli Mladcovští po rohu do vedení, když přesně hlavičkoval Koiš. Hosté však chvíli nato dokázali také po rohovém kopu srovnat. Domácí zanedlouho soupeři opět výsledkově odskočili. Nejprve zužitkoval trestný kop Beránka hlavou Dlabač, pak přidal po narážečce svou druhou trefu Koiš. A následovaly další šance, ve 27. minutě vysunul Beránek Vaňka, ten ale po zasekávačce nevystřelil dostatečně razantně a přesně. Tentýž hráč ve 34. minutě kličkoval v pokutovém území, ale nedokázal už pořádně zakončit. Pak se připomněli hosté, ve 37. minutě trefil Kundrt krásnou střelou tyč. Ani následné šance Mladcové neskončily gólem. Ve druhé půli už pohledných momentů před oběma brankami ubylo a skóre se neměnilo.

Branky: 8. a 24. Koiš, 17. Dlabač – 11. vlastní. Rozhodčí: Konečný – Veselský, Karlík. Mladcová: Černý – Kurtin, Brhel, Dlabač, Hruška, Kahaja, Julina, Koiš, Lebánek, Vaněk, Beránek.

JAROSLAVICE – KVASICE 1:3 (0:2)

Od prvních minut byli hosté lepší. Ve 23. minutě se ujali vedení, když brankářem vyražený míč dopravil do branky Stojaník. Poté se Jaroslavičtí zlepšili, ale branku Kvasic nedokázali ohrozit. Ve 45. minutě po špatné přihrávce domácího obránce se dostal do brejku hráč hostí, ve velkém vápně byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Musil. Po přestávce se domácí snažili vylepšit skóre, ale byli to opět Kvasičtí, kteří v 65. minutě Lepšou vstřelili třetí branku. Jaroslavickým se podařilo korigovat výsledek až v 85. minutě, kdy po centru vstřelil hlavou T. Batík jedinou branku domácích.

Branky: 85. Batík T. – 23. Stojaník, 45. Musil (pen.), 65. Lepša. Jaroslavice: Žbel – Dlabač, Podéšť, Valenta, Červenka, Mynarčík, Polách, L. Batík, Duda, Macalík, Švach. Na střídání: T. Batík, Vrba, Maršálek, Bětík. Kvasice: Černocký, Hora, Kučera, Večerka, Stojaník, Musil, Lepša, Foltýn, Pluhař, Mrhálek, Šilinger. Na střídání: Nguyen Minh Duc, Močička, Brázdil, Kubík, Zapletalík, Marčík.

NEDACHLEBICE – OSVĚTIMANY 3:4 (2:0)

Hráčům Nedachlebic vyšel vstup do utkání a prvních 30 minut hosty přehrávali. Tento tlak vyústil ve 27. minutě gólem Marka Kaňovského z pokutového kopu. A když ve 40. minutě Petr Faldyna vstřelil druhou branku, zdálo se být rozhodnuto. Do druhé půle však hosté nastoupili s aktivnější hrou, pressingem si vynucovali chyby domácích a nenechali je vůbec rozehrávat. Už ve 47. minutě vstřelil první gól Osvětiman Zýbal. Rozhodčí také povolil tvrdší hru, což Nedachlebicím nevyhovovalo. Domácím se sice podařilo v 62. minutě zvýšit střelou Sedláře na 3:1, ale to bylo vše. Hosté postupně vyrovnali a vítěznou branku vsítil v 88. minutě jejich nejlepší hráč Zýbal.

Branky: 27. Kaňovský (pen.), 40. Faldyna, 62. Sedlář – 47., 78. a 88. Zýbal, 69. Trefilík. Rozhodčí: Veselský – Konečný, Doležal. Nedachlebice: Andrýsek – Pisklák (88. Pravdík), Chaloupka, Soviš, Sedlář, Haša, Brzica (41. Hána), Faldyna (70. Vyorálek), Kaňovský, Ryška, Lapčík (82. Špičák). Trenér: Soldán. Osvětimany: Brázdil – Habáň, Chaloupka, Fišer, Tychtl (91. Trávníček), Křemeček, Brhel (84. Knotek), Gebhart (73. Exel), Válek, Zýbal, Sychra. Trenér: Filásek.

BOJKOVICE – STRÁNÍ 1:2 (1:0)

Už v 6. minutě zápasu šly Bojkovice do vedení trefou Spáčila. Ale to bylo ze strany domácích vše. Naopak Strání v posledních pěti minutách dokonale otočilo výsledek. Nejprve Straňák proměnil penaltu a hned o minutu později Mimochodek rozhodl.

Branky: 6. Spáčil – 86. Straňák (pen.), 87. Mimochodek.

VLČNOV – SKAŠTICE 2:4 (1:2)

V souboji nováčků I. A třídy už v 9. minutě poslal Vlčnov do vedení Fibichr, ovšem ve 23. minutě vyrovnal hostující Janalík. A když si Vlčnov po půlhodině vstřelil vlastní gól, Skaštice byly rázem na koni. Tím spíš, když Bublou a Konečníkem ve druhé půli zvýšily na průběžných 4:1. Vlčnov už pouze snížil Kubalem deset minut před koncem.

Branky: 9. Fibichr, 80. Kubal – 23. Janalík, 30. vlastní, 55. Bubla, 72. Konečník. Rozhodčí: Karlík – Rybka, Tureček, 100 diváků. Skaštice: Stýblo – Dunda, Janalík, Motal, Menšík – Bubla L. (84. Vymětal A.), Sova, Frýdl R., Petrúsek (68. Icela) – Ančinec (75. Uličný), Konečník. Trenér: Kolenič. Vlčnov: Chvojka – Tománek, Křapa (58. Machala), Hlahůlek, Beránek – Palička, Němčický, Kameník, Martinec – Bortel (65. Kubal), Fibichr. Trenér: Bělohlávek.

HLUK – DOL. NĚMČÍ 5:0 (2:0)

Zápas před pěti sty diváky začal nervózně, takže sudí hned ze začátku rozdal několik žlutých karet na obou stranách. Rozhodnuto o vítězství bylo prakticky po půlhodině hry, kdy hráč Hluku Smělík proměnil jednu ze svých šancí. Dolní Němčí se snažilo o odpověď, ale tím jen domácím otevíralo zadní vrátka. Těch ve 43. minutě využil Galuška. A po přestávce ofenzivní manévry Hluku pokračovaly. Gól však přišel až v 65. minutě, kdy penaltu proměnil Bihári. Deset minut před koncem pak brankář hostů Hájek inkasoval počtvrté zásluhou Machaly. V závěru si navíc Dolní Němčí přidalo pátý gól samo.

Branky: 31. Smělík, 43. Galuška, 65. Bihári (pen.), 80. Machala J., 84. vlastní. Hluk: Fojtík – Smělík, Šimčík, Machala, Masařík, Bihári, Zalubil, Martiš, Machala, Galuška, Zelinka. Střídali: Botek, Ševčík, Nguntual Tum Thang. Dolní Němčí: Hájek – Šmehlík, Kadlček L., Stojaspal Mich., Krchňáček P., Hlaváček, Tinka, Bída, Stojaspal T., Stojaspal Mar., Krchňáček M.. Střídali: Jurásek, Kadlček, Světínský, Tinka.

ÚJEZDEC – ŽALKOVICE 1:0 (0:0)

Utkání bylo velmi vyrovnané s minimem brankových příležitostí. Hosté s hodně obměněným týmem byli favorizovaným domácím více než zdatným soupeřem. Bylo jasné, že bude zřejmě rozhodovat jedna branka. V prvním poločase nepadla, obrany obou týmů byly pozorné. S několika málo příležitostmi si oba zkušení brankáři poradili. Ve druhém poločase přece jen Újezdec zatlačil a Vystrčil vybojoval uprostřed hřiště míč, do rozhozené obrany hostů poslal kolmicí Slintáka, který obešel i brankáře a do prázdné branky vstřelil rozhodující branku. Žalkovice ještě v závěru chtěly vyrovnat, ale jejich velkou šanci vychytal domácí Konečný.

Branka: 59. Slinták. Rozhodčí: Zicháček – Toman, Koláček. Újezdec-Těšov: Konečný – Šmíd, Hruboš, Mařica, Kobzinek – Těthal, Lorenc, Vystrčil, Coufalík – Slinták, Velecký. Střídali: Uher, Lekeš, Maršálek. Žalkovice: Juráň – Janečka M., Večerka, Samsonek, Bartušek, Sedlář, Jankola, Zavadil, Veselý, Janečka T., Němeček. Střídali: Kroupa, Strnad, Stratil.

1. Hluk 3 3 0 0 0 13:1 9
2. Strání 3 3 0 0 0 11:3 9
3. Újezdec 3 3 0 0 0 5:1 9
4. Skaštice 3 2 0 1 0 7:3 7
5. Kvasice 3 2 0 0 1 5:4 6
6. Dol. Němčí 3 2 0 0 1 3:6 6
7. Osvětimany 3 1 1 0 1 6:9 5
8. Mladcová 3 1 0 1 1 5:4 4