V béčku kraluje Strání, jež porazilo Ostrožskou Novou Ves 2:1 na penalty a vede tabulky o tři body před druhým Újezdcem. Ten doma nasázel šest branek Dolnímu Němčí.

SLUŠOVICE – VLACHOVICE 2:0 (1:0)

Do Slušovic přijel, jak sám trenér domácích řekl, nejtěžší soupeř této sezony. Přesto měly Slušovice od začátku převahu, kterou po pěkné akci korunoval gólem Dobeš. S výsledkem 1:0 se šlo i do šaten. Domácí ve druhém poločase měli snad tři tutovky, ale nedali a málem na to doplatili. Na druhé straně totiž Vlachovice nastřelily tyč. Ovšem z následné protiakce vybojovali domácí roh a po něm se trefil velmi dobře hrající Burša. Slušovice mohly vedení ještě navýšit, když šel v závěru utkání sám na gólmana Zbranek, ale nedal. I tak domácí slaví výhru a zůstávají na prvním místě tabulky.

Branky: Dobeš, Burša. Rozhodčí: Lysák – Mičkal, Stodůlka. Slušovice: Varga- Janků, Poslušný, Čuřík, Burša, Lošťák, Vlachynský, Dobeš, Zbranek, Hrčinřík, Šimek. Střídali: Jaška, Povolný, Gajdůšek, Rybák.

VAL. KLOBOUKY – BRUMOV B 1:2 P.(1:1)

Utkání bylo vyrovnané, čemuž odpovídá i konečný výsledek. Jako první se ujaly vedení Valašské Klobouky, když se po centru trefil hlavou v 8. minutě Vavruš. Ve 30. minutě bylo vyrovnáno. Machač natáhl ke střele asi z dvaceti metrů, brankář vyrazil míč nad sebe, ten se ovšem snesl zpátky a zapadl za brankovou čáru. Pak měl šanci J. Bartozel, ale na brankáře domácích nevyzrál. Výsledek v poločase tedy byl 1:1. Ve druhé půli měli balón více na kopačkách domácí. Dvě šance na skórovaní ale nevyužili. Brumov podržel gólman Smolík i kvalitní obrana. Když vítěz nebyl znám během devadesáti minut, došlo na penalty. Na ty byli úspěšnější hosté, a domů si tak odváží o bod víc.

Branky: Vavruš – Macháč. Rozhodčí: Rovenský – Volek,Surovec. Brumov B: Smolík – Vaněk, Dorňák, Doležal, Janáček, J. Bartozel, Krahula, Zvoníček, Líňa, Machač, Ritter.Střídali: Kříž, O. Bartozel.

PODLESÍ – ŠTÍTNÁ N. VL. 1:2 P. (0:0)

Štítná do zápasu nastoupila bez čtyř hráčů základní sestavy. První půle přinesla vyrovnaný fotbal. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a potvrdili, že ji mají nejlepší v soutěži. V 15. minutě nenápadnou střelu Vedrala vyráží hostující brankář na roh. Ve 22. minutě pak ve velké šanci zakončuje Bína mimo. Na druhé straně měli hosté několik střel, které ale Nosálek bez problémů pochytal. Druhá půle byla zajímavější. Ve 48. minutě se hostům podařila křídelní akce a následný centr si smolně sráží domácí obránce do sítě. Odpověď přišla v 58. minutě. Domácí rychle rozehráli aut, do šestnáctky se dostal Křižan a jeho střela zapadla přesně na vzdálenější tyč. V 65. minutě po rohu hlavičkuje v dobré pozici Bělocký mimo. V 69. minutě hosté z přímého kopu z úhlu nastřelují tyč. S blížícím se závěrem utkání byli více aktivní domácí. Řadu rohů a přímých kopů ale nevyužili. Štítná naopak čekala na rychlé brejky. V 72. minutě střela Bělockého jde těsně nad, v 80. minutě se pak domácí hráči nedohodli, kdo má zakončovat a bylo po šanci. Hosté měli největší příležitost v 82. minutě, ale Borák na poslední chvíli sráží střelu hráče. Na penalty byla nakonec v šesté sérii šťastnější Štítná, když rozhodl Tomáš Chovančík.

Branky: 58. Křižan – 48. vlastní. Rozhodčí: Nohavica – Karlík, Beneš. Štítná n. Vl.: Vaculík P. – Fagulec Jos., Chovančík Tomáš, Machuča, Liška Jar., Hnaníček Michal, Chovančík Vít, Zvonek, Holba, Pinďák, Liška Tomáš. Náhradníci: Pukýš René.

NEDAŠOV – PODKOP. LHOTA 1:2 (1:0)

K vidění bylo vyrovnané utkání. Hosté podali zkušený výkon, měli hodně standardních situací, ale žádnou vážnější šanci si v první půli nevytvořili. První gól tak vstřelil Nedašov. Ve 39. minutě se parádně nůžkami trefil Šuráň. Domácí tak po poločase vedli 1:0. Do druhé části hry vstoupili aktivněji hosté. Ti dvakrát udeřili během dvou minut. Nejprve doklepl vyraženou střelu do sítě Ročák a o dvě minuty později se ke střele asi z pětadvaceti metrů dostal Holeňák. Jeho rána domácímu brankáři nešťastně propadla a skončila za brankovou čárou. Zápas pak ovlivnila situace kolem 70. minuty, kdy sudí rozdal hned tři červené karty. Mezi hráči vznikla strkanice, po které viděli hostující Nedavaška a Ročák druhé žluté a následně tedy červené karty. Za oplácení pak dostal rovnou červenou domácí Šuráň. Zbytek utkání se tak dohrával v trochu nervóznější atmosféře a Podkopná Lhota si nakonec odvezla tři body za výhru 2:1.

Branky: Šuráň – Holeňák, Š. Ročák. Rozhodčí: Mitáček – Dujíček, Houšť. Nedašov: Fojtík O. – Fojtík R., Novák, Fojtík J., Kolínek, Marek, Talčík, Fojtík Jakub., Fojtík Josef, Šurán, Šenkeřík. Střídali: Holba P., Holba J., Macháč.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Zubří – Val. Meziříčí B 1:2 p. Raždík – Soukup, Juřinka – Hrachovec 1:3 Šnajdr – Volek, Vaculín, Ondruch, Val. Příkazy – Vidče 4:0 Vaculka L. 2, Gargulák, Bartoš.

ÚJEZDEC – DOL. NĚMČÍ 6:1 (2:0)

Domácí se momentálně nachází v lepším rozpoložení než hosté a hra tomu po celé utkání odpovídala. Daleko více šancí si vypracovával domácí tým a už do poločasu dvě šance i proměnil. Ve druhém poločase v pohodě hrající Újezdec nastřílel další čtyři branky. Hosté zmírnili svou porážku jen jednou brankou a po zásluze odjeli bez bodů.

Branky: Velecký 2,Loprais 2, Coufalík,Slinták, – Kadlček T. Rozhodčí: Macháč – Valčík, Schnurmacher. Újezdec: Konečný – Popelka, Hruboš, Mařica, Kobzinek – Vacula, Uher, Slinták, Coufalík – Loprais, Velecký. Náhradníci: Mikulec, Vystrčil, Šmíd, Řihák. Dol. Němčí: Hájek – Šmehlík, Kadlček L., Tinka P., Světinský, Krchňáček P., Kadlček T., Tinka T., Bída, Stojaspal, Krchňáček M. Náhradníci: Hlaváček, Podlas, Krchňáček.

OSVĚTIMANY – NIVNICE 4:2 (1:0)

Favorizovaní domácí měli v utkání trvalou převahu a v 55. minutě vedli už tříbrankovým rozdílem zásluhou Křemečka, Horňáka a Zýbala. Pak však dvakrát chybovali v obraně a Nivnice se v 69. minutě dostala na rozdíl jediné branky, hrubky domácích potrestali Prekop a Macalík. Osvětimany ale o pět minut později Zýbalem pojistily výhru 4:2.

Branky: Zýbal 2, Křemeček, Horňák – Prekop, Macalík. Rozhodčí: Mikoška – Veselský, Liška.

MLADCOVÁ – ŽALKOVICE 2:0 (0:0)

Vyrovnané utkání rozhodla střelecká potence domácího kanonýra Jaroše a skvělý výkon gólmana Zapletala. Utkání začali lépe hosté. Po deseti minutách se po chybě Ivana Konečného dostal zleva sám před Zapletala hostující Sedlář, ale nedal. O tři minuty později domácí gólman vychytal i samostatný únik Chudy. Teprve po čtvrthodině se dostali do hry i domácí a šancí začalo přibývat na druhé straně. Střelu Juliny zablokovala žalkovická obrana a Jurčík nezakončil přesně centr Ivana Konečného. Ve 26. minutě bylo rušno v domácí šestnáctce po odpískané malé domů, ale hosté nepřímý volný kop proměnit nedokázali. Ve 33. minutě nejprve střelu Slobodiana vyrazil hostující brankář na roh a po jeho zahrání hlavičkoval těsně nad Jurčík. Pět minut před koncem první půle měly další velkou šanci Žalkovice, ale Chuda ani tentokrát nedokázal vyzrát na gólmana Zapletala. Tentýž hráč se dostal za mladcovskou obranu i chvíli po přestávce, ale střílel nad. Pak ale začali opět tlačit domácí a v 53. minutě prošel trestný kop Hrušky celou obranou a skončil na tyči. O chvíli později vyrazil žalkovický brankář hlavičku Jaroše po rohovém kopu nad břevno. 58. minuta přinesla velký závar před hostující brankou, ale Jaroš ani Julina se nakonec k zakončení nedostali. O tři minuty později vysunul Jurčík Jaroše, který obešel i gólmana, ale zakončoval nad břevno hostující branky. Z protiútoku se dostal před domácího brankáře střídající Talach, ale výborný Zapletal byl znovu úspěšnější. V 68. minutě tak otevřel skóre domácí Jaroš a po pěti minutách po pasu od Ivana Konečného přidal druhou branku. Mladcová pak náskok udržela až do závěrečného hvizdu.

Branky: 68. a 73. Jaroš. Rozhodčí: Bělunek – Zubek, Mejzlík. Mladcová: Zapletal – I. Konečný, Mackovík, L. Struška, L.Hruška, Slobodian (63. P. Venený), Julina, Dlabač (86. Kurtin), J. Konečný, Jurčík, Jaroš (74. Šmigura). Žalkovice: Juráň – Vlk, M. Janečka, T. Janečka (46. Karamon), Horák (76. Hanzlík), Kubík, Sedlář, Samsonek, Jankola, Sanislo (83. Dicuia), Chuda (57. Talach).

BŘEZOLUPY – NEDACHLEBICE 0:4 (0:3)

Utkání bylo v plné režii hostí, kteří už do přestávky získali rozhodující náskok. Po změně stran už převaha hostí nebyla tak výrazná, domácí by nedali branku ani do půlnoci, a sami se tak pasovali za kandidáty sestupu.

Branky: Bartoš, Faldyna, Kaňovský, Zoubek. Rozhodčí: Konečný – Veselský, Liška.

O. N. VES – STRÁNÍ 1:2 P. (1:1)

V Nové Vsi se hrálo utkání velmi dobré úrovně za přispění obou mužstev a s diváckou kulisou hlavně ze strany hostů. Domácí se Strání, které kraluje na prvním místě tabulky, nezalekli a ujali se ve 3. minutě vedení, když branku vstřelil Petratur. Hosté mohli v 7. minutě vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, který zahrával Haloda, ale domácí brankář Boček jim tu radost neudělal. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Strání hrálo na brejky a také po jednom z nich ve 40. minutě vyrovnalo zásluhou Frühaufa. Druhý poločas byl také vyrovnaný. Za Strání měl vyloženou šanci Popelka a za domácí Jurásek s Joškou. Po devadesáti minutách se o vítězi utkání nerozhodlo, a tak přišly na řady penalty. V nich měli více štěstí hosté, když proměnili šest penalt a domácí jen pět.

Branky: Petratur – Frühauf. Rozhodčí: Zpěvák – Kostelník, Kotačka, 150 diváků.

JAROSLAVICE-HLUK 1:2 (1:0)

Domácí začali utkání vlažně, hosté byli aktivnější a domácí přehrávali hlavně v záložní řadě. Postupně se Jaroslavice dostávaly do hry a v 18. minutě po faulu na Švacha zahrávaly pokutový kop, který proměnil L. Batík. Hluk ovšem přidal a jenom svojí nemohoucností nedokázal vyrovnat. Druhý poločas domácí svou nekoncentrovaností v rozmezí 47. minuty a 48. minuty darovali po hrubých chybách Hluku dvě branky. Po obdržených gólech se domácí probrali a začali hosty přehrávat, ale chyběl jim klid v koncovce, aby vyrovnali. I závěrečný nápor hosté ustáli a odvezli si tři body.

Branky: L. Batík – J. Dohnal, A. Zlínský. Rozhodčí: Dlouhý – Mitáček, Dujíček. Jaroslavice: Žbel – Valenta, Polách, Podéšť, Červenka, Mynarčík, L. Batík, Macalík, Duda, Švach, Dudr. Náhradníci:Vrba, Langr, Kampf, T. Batík. Hluk: Fojtík – Penner, Šimčík, J. Machala, Dohnal, Masařík, Bihári, Zalubil, O. Machala, A. Machala, Zlínský. Náhradníci: Jurásek, Botek, Bachan.

KVASICE – BOJKOVICE 0:2 (0:2)

Po nepovedeném domácím utkání s Jaroslavicemi skončil v Bojkovicích na pozici trenéra Jiří Váňa. Nahradil ho Antonín Jurča a prožil vítěznou premiéru v Kvasicích. Zařídil mu ji střelec Varga, který obstaral obě trefy hostů už během první půle.

Branky: Varga 2. Rozhodčí: Nevrla – Dunda, Daněk.

1. Strání 11 8 3 0 0 27:6 30
2. Újezdec 11 8 1 1 1 38:13 27
3. Osvětimany 11 5 2 1 3 31:18 20
4. Mladcová 10 6 1 0 3 19:18 20
5. Hluk 11 6 1 0 4 16:15 20
6. Bojkovice 11 5 1 1 4 25:17 18
7. Kvasice 10 4 2 2 2 22:15 18