OKRESNÍ PŘEBOR

BÁNOV - ŠUMICE 2:1 (1:1)

Vzhledem k postavení obou soupeřů v tabulce se dal očekávat zajímavý fotbal. Mírným favoritem byli domácí, kteří svou úlohu nakonec se štěstím splnili. Hostům se povedl začátek a od 6. minuty vedli. Vyrovnání Bánova zařídil po půlhodině hry Mahdalík. Že hosté odjedou s prázdnou se rozhodlo v 76. minutě. Horňákově trefě podle hostů předcházela ruka, a tak se utkání dohrávalo v pořádně horké atmosféře.

Branky: 30. Mahdalík, 76. Horňák 6. Kelíšek. Rozhodčí: Vlčnovský. Bánov: Popelka P. Mahdalíček (79. P. Popelka), Gajdůšek, Velecký, Gorčík, Ryšávka (67. Dalajka), Suchánek, Durďák (79. Vaňhara), Mahdalík, Guryča, Horňák. Šumice: Šidlo Jan Žampach, Josef Žampach, Durďa, Kandrnál, Kunovský, I. Pilka, S. Pilka (79. Juřeník), Kelíšek, Šmíd (36. Vykydal), Machala (89. Marek).

VLČNOV - KUDLOVICE 2:0 (1:0)

Hosté se na půdě favorita představili ve velmi dobrém světle a s trochou štěstí si mohli odvézt bod. Jenže v koncovce byli na rozdíl od Vlčnova neškodní. Domácí poslal do vedení už v 16. minutě hlavičkující Mikulec. Kudlovice držely naději na dobrý výsledek až do 86. minuty, kdy se o ni samy připravily vlastním gólem.

Branky: 16. Mikulec, 86. vlastní. Rozhodčí: Chramcov. Diváci: 80. Vlčnov: Hlaváček Palinek, Hlahůlek, Jan Kameník, Velecký, Jakub Kameník, Bída, Hořejší, Zemek (88. Podškubka), Mikulec, Miroš. Kudlovice: Tomaštík Hložný, Ježek, Mikulík (46. Bělíček), Straka, Bohun, Hruška, Grebeníček, Chmelař, Klajn, Kraváček (73. Tvrdý).

DRSLAVICE - MAŘATICE 3:0 (2:0)

Drslavice mají na začátku sezony velmi dobrou formu, což potvrdily i proti nevyzpytatelným Mařaticím. Řádila hlavně dvojice Věrný Orlovský, která zařídila všechny tři branky utkání.

Branky: 27. a 73. Věrný, 43. Orlovský. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 120. Drslavice: M. Hroch Orlovský, Vidrman (80. Bureš), Věrný, V. Hroch, Vacula (72. I. Machálek), Ševčík (83. Duda, Sehnal, Přecechtěl, J. Machálek. Mařatice: Matoušek Kubíček (70. Kuchař), Vyorálek, Zedek, Zbořil, Slavík, Širůčka (46. Kroča), Mrva (46. Lžičař), Bída, Janků, Prekop.

KUNOVICE - HLUK B 0:1 (0:1)

Sázkaři mohou děkovat bohu, že se na okresní přebor nesází. Hlučané se totiž na Bělince postarali o obrovské překvapení, které jedinou brankou zápasu zařídil v 18. minutě Tomáš Horák. Domácí sice měli v utkání více ze hry, jenže tragická koncovka jim udělala čáru přes rozpočet.

Branka: 18. T. Horák. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 90. Kunovice: Uhlík M. Lahodný, Střelec (80. M. Brim), Polášek, Sklenář, Šebák (46. David), Baný, O. Brim, Krček (71. J. Lahodný), Kučera, Petřek. Hluk B: Kovařík Straka, Tinka, T. Horák, Hanák (90. Mikeska), Bachánek (84. Alexa), Loutocký, Janča, Hrdina (62. Gál), Botek, Klabačka.

1. FC SLOVÁCKO C - BŘESTEK 1:1 (1:1)

Duel týmů ze středu tabulky začal lépe pro domácí, které už v 10. minutě poslal do vedení matador Martin Remeš. Hosté srovnali krok chvíli před přestávkou, kdy se do střelecké listiny zapsal další veterán Igor Lahola. Po změně stran už kralovali oba výborně chytající gólmani a utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Branky: 10. Remeš 40. Lahola. Rozhodčí: Šimoník. 1. FC Slovácko C: Juřička Remeš (73. L. Huráb), J. Huráb (80. Mikulášek), Abrhám, Blažek, Tyl (88. Mikulka), Šišák, Zemánek, L. Paška, O. Paška, Mareček. Břestek: Koryčánek Lahola, Zámečník, Čagánek, Dvořáček (76. Bedřich), Jaromír Kříž, Jan Kříž, Surový (57. Slavík), Strakoš (69. Vojtek), Frühauf, Plevák.

KOSTELANY NAD MORAVOU - NEZDENICE 2:2 (1:1)

Zápas celků, v jejichž utkáních padá hodně branek, měli lépe rozehraný domácí, kteří hned dvakrát vedli. Poslední slovo ale měl nezdenický Skočovský, který svou již devátou brankou sezony stanovil konečný výsledek 2:2.

Branky: 33. Panáček, 50. Julis Mojžíš 40. Mikliš, 75. Skočovský. Rozhodčí: Mikulka. Kostelany n. M.: J. Vávra Julius Mojžíš, Josef Mojžíš, J. Dvouletý, Panáček, V. Vávra, Šimík, Horký, R. Facalka, Marek, Mikulčík. Nezdenice: Malaska Skočovský, Valtr, Kandrnál, Michalec, Kociňák, Sviták (66. Krčma), Mlček, Uličník, Mikliš, Šašinka.

POLEŠOVICE - KOŠÍKY 0:3 (0:1)

Z první výhry v sezoně se radovaly Košíky, domácí si ještě musí minimálně týden počkat. Hosté byli v důležitém utkání fotbalovější a především dokázali proměnit své šance.

Branky: 27. Poháněl, 57. Kaštánek, 60. Fedor. Rozhodčí: Polášek. Polešovice: Andrýsek Březina, Bernatík, Kubíček (70. Hasoň), Pavela, Tringela, Černoch, Svoboda, Náplava, Běhávka, Dvouletý. Košíky: Ondruch L. Přílučík (75. Janováč), J. Poháněl, K. Poháněl, Šlechta, Bémer, Surovec, Fedor, J. Ovsík, Kaštánek (90. Němeček), M. Ovsík (46. Mařák).

1. Bánov 6 5 1 0 17:8 16

2. Vlčnov 6 4 1 1 17:5 13

3. Drslavice 6 4 1 1 15:5 13

4. Kunovice 6 4 0 2 19:6 12

5. Šumice 6 3 1 2 10:7 10

6. Břestek 6 3 1 2 11:11 10

7. Nezdenice 6 2 3 1 20:15 9

8. 1. FC Slovácko 5 2 1 2 6:8 7