Při zranění Dušana Melichárka aktuální brankářská jednička si i přes jasný výsledek proti brněnské Zbrojovce pořádně zachytala.

„Pro nás je to výborný výsledek. Nemůžeme totiž říct, že Brno hrálo špatně, výsledek neodpovídá průběhu hry.Zbrojovka měla hodně šancí. Zachytal jsem si víc, než proti Jablonci a Bohemce," líčil svoje zážitky ze zápasu gólman Milan Heča a připomněl první šanci Brna.

„Při zakončení Jirky Skaláka jsem měl i trochu štěstí. Někdy se snažili balon až zbytečně dotlačit do brány, že nestříleli dřív, to bylo pro nás jenom dobře," usmíval se spokojeně brankář Slovácka, který prý na neúspěšnou domácí sérii proti Zbrojovce před zápasem vůbec nemyslel.

„Vyhráli jsme a je to přerušené," těšilo ho přesto.

Naopak pořádně naštvaný přišel na pozápasovou tiskovku nejzkušenější hráč Brna Pavel Zavadil.

„Nechtěl bych říct něco, čeho bych později litoval, tohle jsem dlouhou nezažil. Nechci a nebudu k nikomu mluvit konkrétně, protože do konce ligy zbývá ještě devět kol nebo kolik. Nebudu konkrétně nikoho jmenovat, ale asi každý na stadionu viděl, že to byla z naší strany katastrofa," hodnotil kapitán mužstva zápas možná až zbytečně kriticky.

Zbrojovka byla totiž Slovácku až do třetí branky vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase měli dokonce míč častěji na kopačkách hráči z jihomoravské metropole.

„Nemyslím to tak, že to mužstvo odchodilo. V rozhodujících momentech ale dáváme soupeřům strašně moc prostoru. Chyběla nám fotbalovost a efektivita v zakončení, prohrávali jsme souboje před brankou. Slovácko svoje šance řešilo jako z knížky," upřesňoval svoje postřehy Zavadil.

„Nevidím do hlav ostatních, jak se na utkání připravili, co od zápasu čekali a s čím do něho jdou. Momentálně jsme ve srabu. Jasně jste viděli, že Slovácko bylo lepší. Nechci říkat, že ve všem, ale v efektivitě a sebevědomí určitě."